Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grze

czy on/ ona wróciła?

Polecane posty

wytlumacz mi slowo \"brzydka\" ? bo dla mnie uroda jest kwestia wzgledna...nie kazdemu podoba sie to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikunia zycze Ci tego z calego serduszka;) i Wam rowniez;) i wierze,ze sie pouklada wam wszytsko;) i nawet tak nie myslcie....faceci nie sa po to abysmy uwazaly, ze jetsemy piekne...my musimy znac swoja wartosc bez nich czy z nimi bez wzgledu na nasz wyglad....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatenka83
\brzydka bo sie NIKOMU nie podobalam wczesniej. naprawde NIKOMU! a mam juz 24 lata! Tylko Szymek mnie chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to skoro Szymek Cie chcial to znaczy ze sie jemu podobalas ;> mysle ze jest wiecej takich Szymkow spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli skoro sie zainteresowal to uznal, ze jestes ladna. a wielu rzeczy po prostu czasami sie nie zauwaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatenka83
to czemu potem stwierdzil ze mnie nie chce? temu bo jestem do dupy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama sie dolujesz! a wiesz ze czesto jest tak ze rzeczywistosc odbiera Cie tak jak Ty myslisz o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdbybys byla do dupy to by z Toba nigdy nie byl. bo tak czasami bywa...ale to wcale nie oznacza, ze twierdzi odrazu,ze jestes brzydka i nic nie warta... po prostu czasami decyduja o tym inne czynniki...tak jak w moim np klotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatenka83
aha...:( a u niego pojawily sie nagle watpliwosci i spadek uczuc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie uwazam ze jestem do dupy bo nie wyszlo mi z 2 facetami...tak czasami bywa, niezaleznie od urody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja atrakcyjność rozumiem też pod wzgledem intelektualnym jak facet jest ograniczony do tipsów, miniówki i biustu dody to on dla mnie nie jest atrakcyjny... agatenka, to nie ma byc zlosliwe, ale powinnas pojsc z tym do specjalisty.. bo tak nie mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatenka83
wiem ze przesadzam... tylko ze tak naprawde to mi to wmawiaja moje ciotki ktore dogryzaja mi ze jestem stara panna i to pewno przez ma zla urode :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama tez mi powtarza ze nic nie potrafie ale juz mam to w du... nie warto psuć sobie krwi :) a ciotki potrafia byc wredne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatenka83
no wiem cos o tym :( stwierdzily ze Szymon mnie rzucil bo jestem brzydka a poza tym interesuje sie zjawiskami paranormalnymi...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez na poczatku mialam dokla ze Janek mnie nie chce bo ejstem beznadziejna...ale nie warto tak myslec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatenka te zjawiska to Ty czy on ? kto sie interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatenka83
ja :( nic nie poradze na to z emnie to kreci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, te samospalenia to nawet mnie intryguja... to nie grzech :P już myslalam, ze on i w kontekscie o Tobie to mówia a to juz by bylo niewymiernie chamskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatenka83
heh spoko :) mnie nabardziej kreca smierci kliniczne i zyciem po zyciu np spirytyzm i rozwoj w sferach... i ciotki mowia ze przez to nie mam przyjaciol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatenka83
a ja naprawde bronilam sie przed ta tematyka ale lubie to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatenka jakos mi umknelo, to ile juz nie jestes z tym Szymkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatenka83
miesiac temu zerwal :( i glucho w telefonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatenka83
no dziwna ta cisza bo sam chcial miec nadal kontakt... ja raz mu wyslalam smsa ale nie odpisal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatenka83
a chcial kolezenstwa jak mu w zlosci powiedzialam ze nie chce to mnie blagal i kontakt.. a teraz co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz u mnie też na pierwszego nie odpisal, drugi napisalam po ponad miesiacu od pierwszego i odpisal... moze sie odezwie... w koncu sam najlepiej nie czekaj, qrcze lepiej by sie czas trawil gdyby sie wiedzialo co sie stanie ...tylko byloby to tylko kwestia czasu... ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatenka83
no...a tak to trza czekac i sie nie wie nawet czy slusznie sie czeka :( zobacze,moze sie odezwie po jakims czasie..ale coraz mniej w to wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×