Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość smarkata

pielęgnacja dłoni

Polecane posty

Gość gość
ostatnio w aptece Melissa zamawiałam biolaven, jestem z niego bardzo zadowolona, a moje ręce były naprawdę suche i zniszczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polenia43
Ja polecam https://www.finefactory.pl/pl/p/KREM-DO-RAK-MEDIWAX-360ML/877 jeśli chodzi o skórę dłoni i paznokci radzi sobie z nimi bardzo dobrze. Wcześniej moje dłonie były przesuszone ogólnie w ogóle nie nadające się do dotyku, niemiłe po prostu . Na chwilę obecną już problem przesuszonych dłoni mnie nie dotyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MEDICOR w Krakowie ma fajne zabiegi na dłonie i stopy. Dzięki nim skóra na tych częściach ciała znacznie się poprawiła, jest jędrna, miękka i zdecydowanie lepiej się procentuje. Wszelkie info znajdziecie na stronie oficjalnej www.medicor.krakow.pl. Polecam przejrzeć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena34
jeżeli mówimy o pielęgnacji dłoni to wydaje mi się że piękne dłonie są bardzo ważne dlatego byłam na kursie stylizacji paznokci w szkole New Nails świetne miejsce można wiele się nauczyć zobaczcie https://www.new-nails.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KREM ZIOŁOWY DO RĄK od HB - kawał solidnego, genialnego kosmetyku, a niby tylko krem do rąk. Może swoje robi jego naturalność? Bez znaczenia. Chodzi przede wszystkim o to, że używając go, mamy faktycznie widoczne fajne efekty, skóra jest gładka i miła w dotyku, co wcale nie jest takie proste do uzyskania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulenti
Któraś z Was używa może maski do rąk byOlie? zastanawiam się nad jej zakupem, bo niestety przez pracę moje dłonie są w opłakanym stanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Floslek ma doskonałe kremy, koniecznie sprawdź ich stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi780
Epiltouch by Olie? Jeśli tak, to ja używam, sprawdza się. Coś konkretnego chciałabyś wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryzantema
A gdzie można kupić poza douglasem? Zamknęli mi i mam biedę. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmandaD
Ja używam regularnie rękawiczek złuszczających Epiltouch byOlie i jestem bardzo zadowolona z efektu. Od kiedy ich używam to kremy do rąk i inne preparaty do pielęgnacji dużo lepiej się wchłaniają. Dłonie prezentują się bardzo elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryzantema
Dzięki za podrzucenie linku, już sobie złożyłam zamówienie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne zabiegi pielęgnacyjne można uzyskać w salonie Maniq we Wrocławiu. ManiQ to wyjątkowe studio urody, specjalizujące w stylizacji paznokci oraz pielęgnacji dłoni i stóp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćArmanda
Kto ma teraz czas na bieganie po salonach, kup sobie dobry krem nawilżający, maseczki złuszczające epiltouch byolie i dłonie będą jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Ja na taką pielęgnację  ( pedicure ) chodze do profesjonalnego gabinetu kosmetycznego  THALGO DAY SPA & SALON na Białołęce. Nawet namówiłam nawet mojego męża na manicure bo w ofercie mają własnie taką usługę dla mężczyzn. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoNNIka00

Polecam kremy od pat and rub! Świetnie nawilżają, pięknie pachną a w dodatku są w 100% naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja testowałam sporo i mam tak, jak mozesz siedziec w domu to bepanthen ale jest 

mega tłusty, jak komu to przeszkadza to octenicare, moje dwa najlepsze.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×