Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość smarkata

pielęgnacja dłoni

Polecane posty

Gość smarkata

Szukam dobrego kremu do pielęgnacji dłoni. Takiego co by je czynił gładkie i miękkie w dotyku. Proszę o pomoc w wyborze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszy jest z neutrogeny taki w pudełeczku jak normalny krem chocby do twarzy. jest super.najlepszy jaki mialam, juz niewielka ilosc sprawia ze dlonie sa gladkie jak aksamit, totalny hit, innego juz nie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smarkata
BRAVIA a ile ten krem kosztuje? Jak często go stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss111
tani i zdaje dobrze rezultat to krem lniany od evy natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam krem do rąk i paznokci 'kozie mleko' z firmy Ziaja. Jest przeznaczony do skóry suchej, kosztuje kilka zł, likwiduje szorstkość, super nawilża a przy tym szybko się wchłania i dłonie nie są tłuste. Dodatkowo wzmaznia paznokcie. A jeśli masz chwilę czasu to możesz również wybrać się do salonu kosmetycznego na zabieg parafinowania dłoni. Naprawdę super sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam krem do rąk i paznokci 'kozie mleko' z firmy Ziaja. Jest przeznaczony do skóry suchej, kosztuje kilka zł, likwiduje szorstkość, super nawilża a przy tym szybko się wchłania i dłonie nie są tłuste. Dodatkowo wzmaznia paznokcie. A jeśli masz chwilę czasu to możesz również wybrać się do salonu kosmetycznego na zabieg parafinowania dłoni. Naprawdę super sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem zadbane dłonie są naszą wizytówką. Często podajemy dłoń drugiej osobie i ważne, aby wyglądała ona jak najlepiej. Dlatego moim zdaniem warto korzystać z zabiegów pielęgnacyjnych. Wiem, że z pielęgnacyjnego zabiegu na dłonie można korzystać w IQ Medispa. Po takim zabiegu od razu nastrój się poprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorwatka
Ja do pielęgnacji swoich dłoni, które są bardzo wrażliwe i podatne na zaczerwienienia stosuję krem z kaszmirem Flosleku i uważam, że jest rewelacyjny. Doskonale nawilża i wygładza skórę rąk i na dodatek ładnie pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dbam o swoje poprzez zabiegi w roznych salonach, aktualnie chodze do tego w bielsku www.dayspa.bielsko.pl/8-oferta/12-pielegnacja-dloni.html i sa zadbane i przede wszystkim zdrowe. polecam wszystkim kilka zabiegow, warto zadbac o cialo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprócz kremu możesz zafundować swoim dłoniom kąpiel w oliwie z oliwek. Oliwę lekko podgrzej i dodaj kilka kropel soku z cytryny oraz witaminę A+E, którą w postaci kapsułek znajdziesz w aptece. Mocz dłonie przez 10-15 minut. Zawarte w oliwie niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe przyspieszają regenerację tkanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Madzialena
Używam Intensywnej kuracji do rąk i paznokci z miodem Manuka i jestem z niego bardzo zadowolona jest wydajny i po jego zastosowaniu dłonie stały się bardziej nawilżone. www.newbay.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala23a
Moim zdaniem bardzo fajnie jest skorzystać z zabiegu w studiu urody, które świadczy takie usługi z zakresu pielęgnacji dłoni. Tu mogę polecić np. warszawski Salon Shine: http://salon-shine.pl/service/pielegnacja-dloni/ bardzo fajnie dziewczyny pracują, dłonie sa naprawdę zadbane i eleganckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smarkata 2006.10.16 , odpowiedź jest tylko jedna: Beta-Skin Hand Care Cream. Zawarty w kremie mleczan sodu zagwarantuje skórze optymalny poziom nawilżenia. Natomiast olej kokosowy i masło shea zmiękczy naskórek, tak by dłonie pozostały miękkie w dotyku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie jak zależy naładnych dłoniach i paznokciach to wybieram się zdecydowanie do kosmetyczki. W rezydencji urody http://rezydencja-urody.pl/ - efekty sa swietne i naprawde bardzo moge polecic ich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amiriana
Wiecie co, podobno na dłoniach szybko widać pierwsze oznaki starzenia, więc warto o nie dbać. Ja od jakiegoś czasu używam maski Epiltouch, to jet taka w formie rękawiczek. Delikatnie złuszcza naskórek, odżywia i nawilża dłonie. Odkąd ją odkryłam pod koniec zeszłego roku, co jakiś czas sobie aplikuję. Później moje dłonie są delikatne, gładkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam kremy z firmy ziaja, są tanie i szybko się wchłaniają. Mam w domu 5 różnych z ziaji, każdy super. Z yves rocher kupiłam też zimowy, z masłem karite, też dobrze nawilża, jest bardzo tłusty, więc stosuję go tylko na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silbianka
jak działa epiltouch? to taka maska złuszczająca, jak te do stóp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krem Neutrogeny do rąk skoncentrowany to koszt ok. 15 złotych za opakowanie, jak podają tutaj https://www.neutrogena.com.pl/site/product/19 - cena jest korzystna przede wszystkim ze względu na wydajność tego kremu. Nakłada się naprawdę niewiele, a efekt jest widoczny niemal od razu i utrzymuje się cały sezon jesienno-zimowy. Mnie przy korzystaniu z jednego opakowania starczyło go jeszcze na kolejny sezon, więc faktycznie się to opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2-3 w tygodniu krem do rąk i jest super :) ja uwielbiam Neutorgene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola89123
Każdy krem jest dobry jeśli go używasz regularnie, a jeśli raz na tydzień to nawet najdroższy nic Ci nie da. Na stronie adamed.expert są świetne teksty o urodzie i zdrowiu bardzo często tam zaglądam także poczytaj może coś znajdziesz na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rób sobie maseczki na noc (na dłonie) i i codziennie kremuj dłonie. Krem nie musi być nawet jakis super, po prostu trzeba pielęgnować dłonie regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam krem to nie wszystko. Profesjonalne zabiegi mogą dać Ci 100 razy lepsze efekty. Sama się o tym przekonałam. Byłam niedawno w www.silvanspa.pl ponieważ dostałam pakiet zabiegów na urodziny i faktycznie dają one o wiele lepsze rezultaty niż pielęgnacja domowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasi1987
A słyszałaś kiedykolwiek o masce złuszczającej EpilTouch? Moim zdaniem to świetna opcja jeśli chodzi o pielęgnację dłoni. Więcej na temat tego produktu poczytasz na stronie http://www.byolie.com . Możesz też udać się do Sephory lub Douglasa, tam też kupisz je bez problemu. Jest to maska złuszczająca w postaci rękawiczek. Wystarczy założyć na pół godziny raz w miesiącu. Efekty są super, zresztą przekonajcie się na własnej skórze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×