Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zimna dlon_

Czemu mam ciagle zimne rece??? pomocy!

Polecane posty

Gość dan4514
Mi się właśnie zrobiły zimne dłonie i stopy. Na ogół zawsze byłem rozgrzany nawet jak jest chłodniej w otoczeniu, tata i wujek mówia że to OD NERWÓW, i musze przyznać im rację, bo jak miałem stan jak trzeba to nie byłem zdenerwowany a jak od ok 2 godz serce bije tak że z klatki wyskoczy to jest STRES i troche ustał jak załatwiłem co miałem załatwić. podsumowanie: zimne dłonie są od stresu i jak macie jakiś problem to załatwcie go od razu jak macie możliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimnyr
To powiedz jak wygrać z tym stresem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarka2
Bardzo się przydaje w wielu zimowych sytuacjach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstrykpstryk
ogrzewacz bardzo fajna rzecz, kiedys chcialam taki wypasony kupic, narazie mam taki chemiczny na pstryczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katality
a ten katalityczny to ,że jaki on jest? na prąd??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstrykpstryk
"Palący się bezpłomieniowo wkład umieszczony w ogrzewaczu wydziela ciepło, dzięki któremu możemy rozgrzać ręce, wnętrze kombinezonu a nawet osuszyć rękawice lub buty. Dzięki zastosowaniu technologii katalitycznego spalania ogrzewacz jest bezpieczny i niemal bezzapachowy. Skracając wkład możemy regulować czas działania ogrzewacza. Jego niewielkie rozmiary oraz waga umożliwiają bezproblemowe noszenie go zawieszonego na szyi lub w kieszeni koszuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prokat
A czmu katalityczny a nie benzynowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstrykpstryk
bo osobiście wolę rozgrzać wkład w katalitycznym zapalniczką i miec cieplo przez dlugi czas, niż bawić sie w nalewanie benzyny,.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gloria00
ja miałam chemiczny ale męczące jest gotowanie go pózniej ;] kupiłam więc katalityczny, często wyjedzam na narty i przydaje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gustek00
jedyny problem,że musisz mieć zapalniczkę, a ,że ja nie palę, to musiałam zakupić też zapalniczke to rozgrzania wkładów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×