Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pandeczka

Jaka nazwa???

Polecane posty

Bezinteresownie to ja często pomagam - ludziom, którzy tego naprawdę potrzebują, będącym w różnych sytuacjach życiowych. A w interesach (czyli wtedy, kiedy ktoś chce zrobić \"interes\" na moim pomyśle) - tylko takim, których znam. I lubię. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żałosne........a kto tu chce robic na Was interes.....Was chyba wszystkich dzisiaj cos pacnęło.hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie wchodzi po to, żeby zobaczyć, czy ktoś inny tu czegoś kreatywnego nie wymyślił i żeby przywłaszczyć sobie ten pomysł podstępnie. :classic_cool: PS. Ciśnie mi się pod palce odpowiedź w stylu DChF, ale zwalczę tę pokusę. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no jasne...pozbieram wasze wszystkie kreatywne pomysły i zorbie normalnie intertes zycia...puknijcie sie wszyscy w łeb....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×