Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Evita 69

Jest tu facet,ktory moze pokochac kobiete z dziecmi?

Polecane posty

Zniknę teraz na jakiś czas, a ty wielokropek słownik ortograficzny do ręki i pisz! Bo będzie po premi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolita w evicie
zwariuje zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kibicuje Evicie :) ale nic nie pszę. Tylko dziś, bo mnie Cichutko zdenerwował! Każe komuś brać słownik ortograficzny, a sam napisał : \"premi\". Cichutko - piszemy \"premii\"!!! Powodzenia Evita. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczucie chlodu dzisiejszej nocy umrze ktos z was lub ktos wam bliski moze moze w necie moze nie w necie wszystko plynie I I _________i_________ I I I I I I smierc naszym przyjacielem bylem aniolem jestem bogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyferku - dzień dobry! :D Czy coś Cie dziś uderzyło? :P A może zjadłeś coś niestrawnego? :P Mój Ty biedaczku - cóż Ci to? :O Boli? A może nie do tego tramwaju wsiadłeś? :O Chodź - pogłaszczemy po główce biedne dziecko , ale juz nie płacz - proszę. Kobiety - Lucyferek miłości potrzebuje bo strapiony i nieszczęśliwy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniele moze przezylibysmy wyuzdana orgie pozniej mozesz pojsc do spowiedzi kogo z was mam odwidzic tej nocy z ma przyjaciolka smiercia i jej kosa nagi strach pokryl cieniem wasze glosy rabl... .....................................I..................................... .........................________I________........................... .....................................I..................................... .....................................I..................................... .....................................I..................................... .....................................I..................................... .....................................I.....................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....................................I..................................... ..........................________I________........................... .....................................I..................................... .....................................I..................................... .....................................I..................................... .....................................I..................................... .....................................I..................................... pierwszy ktory po mnie swa pierwsza litere zostawi jako slad zdrady diabelskiej pownien miec noca otwarte oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to bywa, szanowna Pani Takatamsobie, oboje mieliśmy apetyt na \" i \", nie zdenerwowała jednak mnie Pani, tak jak ja Panią. Ale jak zacznie Pani \"zucać kobiety na kolana\", to kto wie...kto wie...może i Pani zasugeruję korzystanie ze słownika, z którego zresztą sam korzystam. Póki co - 🖐️ Aniele długo wyczekiwany - jesteś, to dobrze...:D Odkryj się choć trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....................................I..................................... .........................________I________........................... .....................................I..................................... .....................................I..................................... .....................................I..................................... .....................................I..................................... .....................................I..................................... pieklo zniszczy wszystkie wasze zwiazki sdrada pscieli sie swym cialem grzesznym pokotem cichutko jak ospa wieczna szczury zagniezdza sie w naszych mieszkaniach koniec swiata Oda 4/Ap.3b NBB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrzydzeniem budzisz me zmysly upadkiem kusisz diablico czy jestes pokalanym aniolem przyjacielem diabla napisz lepiej do mnie intymnie gdyz cialo toje bezczeci oczy moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powariowaliście
kompletnie ? Cichutko, tobie też się udzieliło ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem Cichutko z trzema kropkami i mam tu swego gorącego zwolennika z czterema kropkami. Pisz diabełku, pisz, bo nudno sie zrobi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda prawda
Cichutko... tak się zastanawiam nad całością. Czego lub raczej kogo brakuje Evicie, wiemy, określiła się jasno i szuka kogoś swojego. A czego brakuje pozostałym uczestnikom tego topiku ? Tobie ? Aniołowi Evity ? Lucyperkowi - Lucyferowi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej .. Evito... kobietjko co tam u was :) jak dzionek? i mnie fajnie, odwiedziła mnie siostra mojego ex kochanego małżonka i spędziłysmy przemiły wieczór.. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nazwałbym tego brakiem, ale powiem, czego potrzebuję od czasu do czasu - tak jak każdy normalny człowiek potrzebuję kontaktu, rozmowy, dyskusji, nawet sporu z innymi normalnymi ludźmi. Potrzebuję i wymiany poglądów, i czyjejś rady, czasami mam potrzebę powiedzieć komuś o swoich problemach, których mam niemało... Są tu bardzo fajni, życzliwi ludzie, ale też ich przeciwieństwa. Zapewne zaraz mój czterokropkowy klonik powie Ci więcej...:D Ja też mógłbym napisać o wiele wiecej o swoich potrzebach, ale...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda prawda
Ale boisz się ? Cichutko..., tylko widzisz, Anioł Ewity ;) tez ma trochę racji. Wzbudzasz coekawość, ciepłe myśli i ktoś, kto szuka, może miec płonne nadzieje. I nie wiem, lepiej niech będą, czy niech będą choćby płonne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie o to chodzi, że się boję, lecz że nie o wszystkim tu można mówić, w obecnej sytuacji byłoby to nawet bezsensowne. Anioł Evity, cóż pewnie trochę racji ma, stąd też mój \"kontakt bezpośredni\" z Evitą. To właśnie spowodowało ten szalony atak zazdrosnych klonów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda prawda
To życzę Ci, by teraz było dobrze ;) i coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo może być z szukaniem - zaspokaja potrzebę szukania. Po znalezieniu mogą pojawić się problemy - co ze \"znaleziskiem\" zrobić, czyż nie tak Aniele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda prawda
Mam nadzieję, że nie sądzisz, że jestem Aniołem. Pozostałych " problemów " domyślam się tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie sądzę :) Zupełnie nie wiem też, kto jest Aniołem, który o swoich problemach ze \"znaleziskiem\" tu pisał...ła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda prawda
Nie rozumiem, toć Ty pisałeś o " znalezisku " i problemach, które niesie. Czyżbym się pomyliła ? Błądzić rzeczą ludzką, alebym się mocno zdziwiła ;) Miałam płonne nadzieje :D , że rozpoznaję styl pisania kogoś, kogo lubiłam. Ale tamten " ktoś "zupełnie nie robił błędów ortograficznych. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda prawda
Dobrej nocy, Misiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błędy mogą się zdarzyć hm... każdemu. Starałem się i staram błędów nie robić, ale czasami...:( Nie popełnisz błędu lubiąc i mnie :D A tamten \"ktoś\" chyba conajmniej raz zrobił \"byka\" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×