Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Evita 69

Jest tu facet,ktory moze pokochac kobiete z dziecmi?

Polecane posty

oto mój \"bilans\" -Kanadyjczyk- a real sexmachine! \"technicznie wyszkolony\", przerobiłam z nim chyba całą kamasutrę, było bardzo różnorodnie, ale i trochę męcząco (te zmiany pozycji trochę mnie nużyły), potrafił się kochać 1,5 godziny!Ja juz dawno po orgazmie ledwo zipiałam a on nadal...No ale przynajmniej było ciekawie... -Włoch macedońskiego pochodzenia (heh, ale chyba jednak bardziej Macedończyk niż Włoch)- nieciekawie, nawet całować się za dobzre nie potrafił, jego sex to coś na zasadzie \"wsadź-wyjmij\" -Włoch- oj gorrąco, może technicznie nie jakoś super (Kanadyjczyka nikt nie pobije pod tym względem ) ale własnie mistrzowsko tworzył klimat, operował słowami, potrafił obudzić ogien samym dotykiem, oj bardzo namiętnie było.... -Francuz -cudownie!!! Ale może dlatego, że się w nim podkochiwałam i emocjonalny stosunek sprawił, że naprawdę przeżyłam burzę z piorunami. Wspaniały klimat, dotyk, pocałunki...Czuły i delikatny a jednocześcnie taki mocny i męski...naprawde rzadko się zdarza takie połączenie -Austriak- średnio przyjemnie. Podobnie jak Macedończyk- technika \"wsadź-wyjmij\", egoista, myślał wyłącznie o sobie, za mocny, za twardy...ale przyrodzenie miał gigantyczne -Murzyn (nie pamiętam kraju, chyba Nigeria)- średnio ciekawie. Penis faktycznie wielki, ale technika średnia, jakoś tak za mało klimatu, czułości, za mało gry wstępnej, za dużo czystej kopulacji... -no i kilku Polaków- hmm, nieźle, ale bez fajerwerków...bez jakiejś szczególnej atmosfery...własnie zauważyłam, że naszym rodakom brakuje takiej cennej umiejętności okazania kobiecie, że jest boginią, wyrażenie tego bez słów, poprzez spojrzenie czy dotyk, nie ma w nich tege elektryzującego ognia, który spotkałam u cudzoziemców...No niestety, moze to ja miałam pecha ale naprawdę nasi chłopcy nie za ciekawie wypadają przy les etrangeres... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dwa oblicza , jak rozdwojenie jazni , chcialem rownac sie z bogiem , moja druga polowa pisze do ciebie a ja tu o tobie , wybacz nam Evito 69 , my sami nie zyjemy ze soba w przyjazni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,zartujecie ,pewnie ze bede tu zagladac,juz mi przeszly nerwy:)Cichutko ma racje,lepiej miec stu przyjaciol niz jednego wroga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obnazam sie przed wami Evitty i Evity jestem diabelskim Lucyferem bo nienawidze kobiet , moja matka oddala mnie do domu dziecka , teraz jestem ciezko chory , nie chcialem naprawde nikogo niszczyc , nigdy nie bylem z dziewczyna , nie znam tego uczucia , to maly wewnetrzy psychodramat dziecka odrzuconego. Spowiedz Bylem: Cichutko z czteroma kropkami, Eviita 69 Wystapili: \"Cichutko\" z czteroma kropkami, Eviita 69 Opuszczam was na zawsze , nie badz zly \"Cichutko\" nie lubie takich lizusow gladkich podlizywaczy jak ty , az taki inteligentny to nie jestes Dales sie sprowokowac. W szczegolnosci przepraszam ta dziewczyne Evita. Mozesz spokojnie dalej z pisac , mysle , ze \"Cichutko\" to jest ktos dla ciebie. Postanowilem rozstac sie z zy. , a spowiedz w takich wypadkach jest wskazana. Ja jestem konsekwentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdania uczonych na temat przyjaciół, Evito, są podzielone. Pewien zacny kardynał prosił Boga o ochronę przed przyjaciółmi, twierdząc jednocześnie, że z wrogami sobie poradzi sam :D Coś w tym chyba jest...;) Dobrze, że Ci stres minął. Ja czasami na intruzów patrzę jak na uciążliwą muchę. Nie ma co się denerwować. Mucha to mucha. Życia nie ułatwia, ale jakie sama ma życie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę proszę
stali bywalcy topiku Lany tu bywają , .., rozwalą Ci topik, Evito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę proszę
ze 190 w roli głównej... człowiek ciemności przemianował się na człowieka ciszy...ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę proszę
a choćby taką, że tylko pierwsze " proszę proszę " jest moje. Topik Lany trwał długo, można się zorientować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę proszę
To raczej człowiek mroku przemianował się na końcu w Lucyfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty frajer walter czy jak sie tam nazywasz, juz na trzecim topiku cie spotykam, tak cichutko sie grzebierz w swym zboczeniu, ty jestes nie normalny, albo bezrobotny nauczyciel, moze samogwalt ci pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę proszę
Najgorsze bywają noce. Jakieś wrzaski lesbijek. Nocami jest straszno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcxcx
i ja jestem sama 26latka z dwojka dzieci, i pytanie czy gdzies jest taki ktos?taki gosc..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 190 był człowiekiem ciemności
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę proszę
Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to stary zbok
czyli kto jest kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Są tu duchy
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę proszę
Wczoraj jeszcze duchów nie bylo. Tylko osoby mające problem z własną tożsamością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i znalazłem
:) Ale się porobiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armagedon
ale jaja a zainteresowana wie_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda
jest tu jeden co kocha evite ale to nie Cichutko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Są tu duchy
Czyli jakieś są. Dobre chociaż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda
tak;)on szaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestańcie straszyć Evitę ! Jeśli jest tu normalny gostek , któremu zależy na Evicie , to niech założy normalne ubranko i zacznie do niej normalnie mówić. Ile kobieta może znieść - wie że wokół niej krąży psychopata i to najwyraźniej nie jeden, dajcie dziewczynie złapać oddech i pozwólcie poukładać sobie życie. Bywalcy topiku Lany - mieliście swoje 5 minut, a teraz wynocha!!!!! Cholerny chórek pochlebców - Evita ma swój rozum i nie potrzebuje waszych zachwytów nad nie wiadomo kim. Tak , tak , to do Ciebie Kobietko i do Ciebie Nikito 72 - jeśli Wam się tak podoba Cichutko , to piszcie do niego - podał e-mail , ale nie pchajcie Evity w stronę dziwnych ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×