Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Evita 69

Jest tu facet,ktory moze pokochac kobiete z dziecmi?

Polecane posty

Gość *Przeznaczenie*
Czytaj... Mistrzynią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham kochać
Przeznaczenie 🖐️ to chyba raczej ty wiesz wszystko... a ja tylko wiem co czuję: kocham kochać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sex nie jest nudny
Trafny wybór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Przeznaczenie*
To nie wybór Sexie... a jego brak. Twoje sugestie nie odpowiadają mojej naturze:D:D:D Nie to miałam na myśli mówiąc o bezkarnośi :) Ja się nie oddaję... ja biorę moj drogi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Przeznaczenie*
Kocham kochać, nie posiadam Twojego talentu do kochania:) szczególnie tych brzydali :D Jestem takim indywidualnym przeznaczeniem... moja wiedza jest ograniczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe ciekawe
Muszę przyznać , że poker jest bardziej ekscytującym ,jeśli nie zna się tak do końca wysokości stawki :P Kocham kochać - a właściwie , to kochasz kochać duchowo czy cieleśnie? Który z rodzai miłości jest Twoim przewodnim w życiu? Seksie , a czy będę mogła wykorzystać? Wydaje mi się , że nie mależysz do ludzi , którzy dają sie wykorzystywać :) Ale czuję też , że pod tą powłoką cynizmu jest coś, czego warto posmakować :P Przeznaczenie , jeśli moje przeznaczenie nie potrafi mnie odnaleźć to znaczy , że już nie żyję? :P Albo , że mnie dopadło i jest ze mną :P Jeśli mi pozwolisz , to napiszę do Ciebie - jesteś bardzo intrygującą kobietą i naprawdę będzie mi niezmiernie miło poznać Ciebie bliżej :) Ja znajdę Ciebie na pewno :D wiem gdzie szukać :P Dla wszystkich - miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sex nie jest nudny
Biorę co chcę, co mogę czy...co dostanę ? ;) Kwestią niejest czy warto, bo to już wiesz, lecz czy jest dla Ciebie osiagalne...posmakowanie... tego czegoś. Ociepliło się nieco ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe ciekawe
O wartości smakowanego można powiedzieć dopiero po spożyciu :P ....i o tym czy warto było zastanawiać się nad tym daniem - też :P W necie nic i nikt nie jest osiągalne , tu można jedynie rozdać karty - prawdziwą grę tylko w realu można rozpocząć. Pozostaje więc tylko zabawa i tego wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sex nie jest nudny
No to mamy pierwszy pas. :( Cóż, w pokerze tak bywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe ciekawe
A kto spasował? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sex nie jest nudny
"W necie nic i nikt nie jest osiągalne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe ciekawe
Nadal nie wiem jakie mam karty .... co dostałam w tym rozdaniu :) Może mam jokera? Ale o tym przekonam się dopiero gdy wezmę je do ręki - na razie zastanawiam się czy warto? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Przeznaczenie*
To byłaby kara Sexie... :D Biorę to co chcę. Jeżeli nie mogę... biorę siłą!!! W końcu zawsze dostaję to czego chcę :) Chesz ze mną... poigrać? :D:D:D Czuć a wiedzieć... tylko kobieta rozumie tę różnicę :D Rozdanie kart jest już rozpoczęciem gry :) W realu zostanie jedynie wyłożenie kart... i sprawdzenie ;) Kocham kochać, ty najwięcej możesz powiedzieć, co można osiągnąć :) Nie zawsze jest to może sam poker... ale full królewski na pewno? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Przeznaczenie*
Ciekawe, po co sie zastanawiać? W życiu jak w grze... trzeba ryzykować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Przeznaczenie*
Ja zawsze trafiałam na b.dobrych graczy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Przeznaczenie*
Tym razem... to chyba nie moja gra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham kochać
Przeznaczenie :) nie powiedziałam, że kocham wszystkich... a czy brzydali...? jak się trafi z piękną duszą ;) Ciekawe, kocham kochać duchowo i cieleśnie - jednocześnie, aczkolwiek duchowść jednak troszkę przeważa. W każdym razie tylko te dwa rodzaje w parze powodują iż kocham kochać :D Przeznaczenie :) jesteś pewna że w końcu dostajesz to czego chcesz? ;) Nie wiem czy najwięcej mogę powiedzieć odnośnie tego co można osiągnąć... niby dlaczego? Często nie wystarczy kochać... Ale myślę, że udało mi się mieć nawet pokera i to nie raz ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe ciekawe
Przeznaczenie , nad tym czyja jest gra będziemy zastanawiać się przy kawie :) mam nadzieję , że dasz się zaprosić :) Ryzyko jest duże ale gra warta świeczki .... a może czegoś więcej :D Ryzyko działa jak najlepszy afrodyzjak , ale może też wyprowadzić na manowce tego co zbyt dużo ryzykuje :P Pytanie tylko co określi granice tego ryzyka : potrzeba czy ochota :) Kocham kochać - duchowa miłość rzecz istotna niebywale ale jakże trudna do osiągnięcia - nie lepiej jest zwykłe przyjacielskie uczucia wypracować i związać je dobrym seksem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Przeznaczenie*
Dam się zaprosić :) Niedługo wiosna, lato... Może zacznij już mnie szukać... Ciekawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Przeznaczenie*
Kochana, Kocham kochać... zawsze dostaję, jeżeli tylko można wziąć to ręką! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawe ciekawe
Więc duszy nie zabierasz przeznaczenie? ;) Dla mnie większe wyzwanie dusza stanowi , ale , że zazwyczaj jej się zdobyć nie da, skupiam się na bardziej przyziemnych wartościach :P Miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham kochać
Ciekawe, pewnie tak jak mówisz lepiej (łatwiej) "zwykłe przyjacielskie uczucia wypracować i związać je dobrym seksem" ale... wolę jak jest cudownie i niezwykle... :) Przeznaczenie :) chyba, że tak :) ale mnie nie satysfakcjonowałoby tylko to co można wziąć reką :) (w dodatku siłą :O ) :) Dziękuję, również miłego dnia wszystkim :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Przeznaczenie*
Cześć dziewczyny 🌻🌻 Jesteśmy trzema różnymi kobietami :) o różnych potrzebach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Przeznaczenie*
Ciekawe 👄 żaden mężczyzna nie chciał mi oddać swojej duszy. Nie miałam czego zabierać :D:D:D więc nie zabieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Przeznaczenie*
Widzisz... Kocham kochać👄 gdybym miała czekać na te cudowne i niezwykłe doznania, które są Twoim udziałem, do tej pory trwałabym w celibacie :D:D:D Szkoda byłoby takiego ciała :D:D:D a czas ucieka. Wiesz... dobry seks bez uczucia daje nie mniej satysfakcji :) a czasami bywa bardziej fascynujący, bo podchodzi się do niego bez żadnych zahamowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Przeznaczenie*
Krzywisz się na branie tego czego chcę siłą? Pamiętaj, że to ma być kara :) A ja potrafię ukarać kiedy trzeba mężczyznę. Jeżeli trzeba... wiążę go i... męczę :D:D:D Pieszczę wolno... zaczynając od szyi... sutek... Gdy zbliżam się do pępka i posuwam w dół wzdłuż tej rozkosznej linii... całując i jeszcze zwalniając... Uwierz, Kocham kochać, już wtedy jęczą by ich uwolnić :D:D:D Ale ja bawię się dalej... Podniecam ich, a gdy są już na skraju wytrzymałości... zostawiam i odchodzę. Potem wracam i znów zaczynam... Niektórzy proszą, niektórzy grożą... niektórzy chcą mnie zabić :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham kochać
🖐️ No cóż Przeznaczenie:) jesteśmy różnymi kobietami - tu się zgadzam absolutnie :) Seks bez miłości bardziej fascynujący bo bez zahamowań ? U mnie przeciwnie, właśnie jak kocham to nie mam żadnych zahamowań :D Rozumiem, że ten opis ma na kogoś zadziałać ;) :D tylko na kogo? :) Dzięki Tobie może przeniosą "Evitę" na erotyczny :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sex nie jest nudny
Może na Siostrę ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Przeznaczenie*
Kocham kochać :) w takim razie, aż się boję, co to będzie gdy się zakocham... i runą wszelkie zahamowania :D Kto to przeżyje? :D:D:D Stwierdzam, że straszna szczęściara z Ciebie... nie ukrywam mojej zawistnej :D:D:D zazdrości :) I nie mrugaj do mnie zachęcająco... nie zwiążę Ciebie :D:D:D do kobiet podchodzę ostrożnie :)... uwielbiam się pieścić :D nawet rozmową. A Siostra👄 ma zdrowe podejście do seksu i dobrej zabawy :)... i ten luz... Sądzę, że jak mało kto mnie rozumie:) Świetnie się z Wami bawię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę , że ten opis wyrafinowanych pieszczot podziałał nie tylko na moją wyobraźnię :D Wiedz Przeznaczenie , że piszesz słowa , które nie tylko głaszczą moje ego , ale są one esencją zrozumienia moich intencji :) i mojego charakteru :) Net jest nie tylko złem , w necie mogą też odnaleźć się dwie tak podobne osobowości jak Ty i ja ❤️ Nie wiem czy te dwie burze nie spowodują tutaj tsunami :P Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×