Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Evita 69

Jest tu facet,ktory moze pokochac kobiete z dziecmi?

Polecane posty

Gość *Przeznaczenie*
Oj Siostro Siostro:) Z przeznaczeniem to nie taka sprosta sprawa. Gdyby ludzie byli ślepcami wyłącznie zdanymi na przeznacznie... NIKT nigdy nie byłby winny... NIKT nigdy na nic by nie zasłużył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Przeznaczenie*
Siostro :) skoro mówimy o karze i nagrodzie... czy to nie "palec Boży" wskazał na tablice 10 PRZYKAZAŃ ? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 Moj. 9:10 10. Pan dał mi dwie kamienne tablice, zapisane palcem Bożym, a na nich prawie wszystkie słowa, które Pan wypowiedział do was na górze spośród ognia w dniu zgromadzenia. Mówisz do mnie, Przeznaczenie, z góry Garizim, czy z góry Ebal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale ale śmiesznie
Siostro, a co ty mówisz do tych, których ta skóra i bicz podnieca w czasie takiej sesji erotycznej ? Lub przed sesją ? Może tak - Mężczyzno - jesteś wielki :) Bardzo mi miło tak godnego mężczyznę spotkać. Twardość przez Ciebie przemawia i zapał wielki, a to rzadkość dzisiaj :) CHYLĘ GŁOWĘ :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale ale śmieszne
Mądrości mi więc odmawiasz, przykre to dla mnie zaiste i wielce przygnębiające ;D . Ciężko będzie się podnieść po ciosie tak bolesnym, ale i tak, serce me raduje się, że zwróciłaś ku mnie swe głębokie myśli. Pozdrawiam.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ,że moj topic żyje....bardzo się z tego ciesze:)chociaż powiem szczerze,że się tego nie spodziewałam...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichutko........ile to czasu...dla Ciebie też👄stęskniłam sie trochę za tym topickiem...wprawdzie nie znalazłam tu miłości mojego życia,ale...mam sentyment do niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita🖐️jak leci...mam nadzieję że wszystko ok!przesyłam Ci buziaczki i chociaż to nie moja działka życzę cudownych walentynek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Przeznaczenie*
Siostro ja w tobie widzę cos więcej niz zgrabnego :D adwersarza. Zawdzięczam ci... wiele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Przeznaczenie*
Mówię do Ciebie Walterze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Przeznaczenie*
Siostro, ja tez chylę głowę :) Tak wiele razy nasze spojrzenia kierowały się w tą samą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Evito, ale niestety nic z tego...nie zanosi się na żadne cudowne walentynki.... ale cieszy mnie, że Ty masz cudowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem , że każdy człowiek chciałby poznać swoje przeznaczenie :) ale Ty - drogie Przeznaczenie stajesz się dla mnie wyjątkowo intrygujące :) Oczy skierowane w tę samą stronę ? Wdzięczność ? Miło mi :) To może tylko oznaczać , że blisko mojego serca jesteś Przeznaczenie :) Więc przytulam Ciebie w dniu Walentego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tam nie chcę poznać
swego przeznaczenia. Siostro, jakies półprawdy tu zapodajesz.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melania boi się swojego
przeznaczenia? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spytaj się Melanii
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto radzi ? Mel mogłaby odpowiedzieć, gdzie Ona spogląda, moje retoryczne pytanie dotyczyło innej kwestii. Gdzie spogląda \"Strona\", na którą spogląda i Siostra... i Przeznaczenie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przeznaczenie ma gały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha, ha , no sory - i oberwało się Przeznaczeniu , że miłe słowa o Siostrze napisało :D:D:D Kobiety jesteście niewyobrażalnie zazdrosne i zawistne :D:D:D nawet o dobre słowo :P Nieprawdopodobne :D Niedźwiedź , wiem ,że jesteś inteligentny ,ale tym razem chyba nie zrozumiałeś czerwonych wpisów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×