Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bez dwóch zdań

co jest NAPRAWDE dobre na wzmocnienie paznokci?

Polecane posty

Gość gość
Kapsułki z olejem z wiesiołka GAL + np. regenerum lub inna odżywka stosowana bezpośrednio na płytkę paznokcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sprawdziła się odzywka Unglax - co jakiś czas teraz ją stosuję (na początku 2 x w tygodniu) i efekt jest super. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciągła pielęgnacja płytki odpowiednią odżywką i wszystko będzie w najlepszym porządlu. Nie spodziewajcie się cudów, to wymaga pracy, płytka nie robi się idealna od razu, dopiero stopniowo zauważycie znaczącą zmianę. Ale wtedy będzie idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odzywka pomoże, ale tylko używana systematycznie. Przecież nie jest tak, że paznokcie od razu będą idealne. Dopiero po pewnym czasie można się spodziewać poprawy, ale na pewno duża zmiana jest jak najbardziej realna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magulinka
na moje paznokcie w takich sytuacjach lepiej działają preparaty bezpośrednio nakładane na płytkę - witaminy do łykania co dzień już niekoniecznie. mi pomogła odżywka Unglax z apteki - po jakiś 2 miesiącach paznokcie w końcu jakoś wyglądały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaPol
Ja bardzo sobie chwalę efekty po stosowaniu regularnej suplementacji biotyną. Zwykle kupuję tą angielską ze sklep.bglab.pl Miałam bardzo zniszczone paznokcie po hybrydach i w zasadzie po miesiącu ładnie mi się odbudowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo pomaga odzywka do paznokci Eveline /8 w 1 lub 12 w 1/, stosuje sie ja min. tyg i juz widać efekty. Do tego, bardzo często jest tak, ze paznokcie sa w kiepskim stanie przez brak witamin a głównie żelaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze bardzo ważne jest aby nauczyć sie sprzątać w rekawicach. Mycie naczyń, szorowanie,czyszczenie powoduje ze paznokcie i skora dłoni bardzo szybko sie niszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unglax i tylko Unglax! ja na nic lepszego nie trafiłam, a próbowałam wiele odżywek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata32
Miałam problemy z rozdwajającymi się łamliwymi paznokciami i opracowałam sobie następujący plan naprawczo-profilaktyczny! Działa! 1) sprzątam tylko w rękawiczkach 2) regularnie smaruje dłonie tym kremem do rąk i paznokci Neutrogeny: https://www.neutrogena.com.pl/site/product/22 3) raz w tygodniu moczę dłonie w podgrzanej oliwie z oliwek z dodatkiem olejku rycynowego 4) nie używam lakierów, tylko na tzw. wielkie wyjścia Paznokcie nie łamią się, płytka się wygładziła. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od jakiegoś czasu stosuję manicure tytanowy Revi i jak na razie jestem zadowolona z rezultatów :) Poleciła mi go kosmetyczka na paznokcie zniszczone źle robioną hybrydą. Wiem, że prawidłowo wykonana nie niszczy płytki, ale i tak tytany wydają mi się lżejsze no i same właściwości odżywcze bazy robią różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinova
ja polecam suplementy od oeparol odkad stosuje a to juz bedzie ze 2 miesiace zauwazylam znaczaca poprawe moje paznokcie sa faktycznie mocniejsze i juz tak czesto sie nie lamia takze dziewczyny jak macie taki problem jaki ja mialam to juz znacie rozwiazanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam odżywki w Bielendy z serii Bio Vegan Nail Care, na wzmocnienie paznokci polecam tą z konopiami siewnymi, rewelacyjnie wzmacnia, regeneruje paznokcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosty i tani sposób na mocne paznokcie: odżywka Diament z Eveline 🙂 Tak po prostu. Nie ma co wydawać milionów na jakieś specyfiki, jak ta odżywka za 10 złotych działa cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super jest ta linia odzywek z Bielendy Total Nail Repair, polecam mnie bardzo pomogły jak mi sie paznokcie rozdwajały i łamały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się total nail repair z bielendy genialna odżywka próbowałam z innych firm ale żadna mi tak nie zregenerowała paznokci jak ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odzywki Eveline są znane od lat. Ja natomiast pokusiłam się ostatnio o wcierkę Eveline MED do paznokci. W składzie kilka olejków. Smaruję i czekam na efekty, zależało mi właśnie na olejowaniu, to najzdrowsza metoda na odbudowę paznokci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×