Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość już mam tego dosyć

Sposób na nadpotliwość STÓP!

Polecane posty

Gość już mam tego dosyć

Błagam pomóżcie, bo ja już nie daję rady! Używałam już: - Etiaxil - Pedipur - Antidral - przróżne dezodoranty - zasypki - kremy - zioła Nic nie pomaga! Znacie jakiś sprawdzony sposób? Na botox mnie nie stać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mam tego dosyć
a co maja skarpetki do pocenia pod pachami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maści przeciwgrzybicze
bo często (ale napewno nie zawsze) pocenie to grzybica - odmiana potnicowa mój mąż i syn tak mieli niestety dopiero undofen do pryskania i masci do smarowania pomogły, teraz nogi suche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytulka
moczenie w soli znaczy w wodzie z sola.ja zeby sie nie pocily samruje antyperspirantem :) dziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mam tego dosyć
Spadaj podszywaczu! Nie mam grzybicy na pewno. Niezależnie czy noszę skarpety bawełniane i buty ze skóry czy nie i tak stopy są spocone! Jedynie latem jak chodzę w samych klapeczkach jest suchutko :) No ale może spróbuję tej maści, co mi szkodzi, może akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"a co maja skarpetki do pocenia pod pachami??\" - a autorka wątku napisała gdzieś, że ma stopy pod pachami????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tego dosyć
jak widzę mojego męża to coci mi sie cipka, jak mam temu zapobiec ?? pomocy kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świnka
witam, no ja też mam ten problem, tyle ze nawet latem a moze zwłaszcza latem mam z tym ogromny problem, bo właśnie w klapeczkach mam tak spocone stópki, że ślizgają się i noga po prostu pływa....utrudnia to chodzenie, zgrabne poruszanie się, a właśnie latem odsłaniamy ciało, również stopy. Jeżeli chodzi o pachy i dłonie to nie mam z tym problemu, podobno nie mam grzybicy, ale kto wie... moze koś rzeczywiście zna jakis supersposób? Czytałam w necie że 2% roztwor formaliny pomaga najbardziej, ale jeszcze nie próbowałam. Może ktoś z Was próbował???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julianfox
Nowo powstała strona o problemie nadpotliwości dłoni-stóp... Chcemy podzielić sie z Wami tym co mamy, troską i ciepłą rozmową.Wchodząc kliknijcie na kontakt a nastepnie Forum. Nie wstydz sie- daj swoje zdjęcie i poznaj nas wszystkich z całej Polski... Zapraszamy http://sympatektomia.terazwww.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, nie chciałabym żeby spotkała mnie taka przypadłość, ale wiele osób cierpi na nadpotliwość, no np. stóp, pach, rak i tak naprawdę nie wiedzą co z tym zrobić. Sposobów jest sporo i trzeba próbować, choćby toksyna botulinowa - bardzo skuteczna zresztą. Jeżeli ktoś chciałby, to mogę wrzucić namiary na dobrego lekarza, który zajmuje się wykonywaniem takich zabiegów. Piszcie na lupusik31@o2.pl w razie potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
Kosmetyki są doraźnym rozwiązaniem tego problemu. Jednak żeby całkowicie pozbyć się nadpotliwości dobrze jest skorzystać z zabiegów. Podobno najlepsze są zastrzyki z toksyny botulinowej. Wiem, że są one wykonywane w warszawskiej klinice La Perla. Efekty widać już po tygodniu, także na pewno warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomoc pocenie
Witam, jeśli ktoś chce dostać poradnik napisany na podstawie 5 letnich doświadczeń z leczenie nad potliwości, który naprawdę posiada wiele ciekawych informacji i na pewno okaże się pomocny. Dzięki niemu będziecie bogatsi o nowe wiadomości, preparaty porady i zabiegi tyczące leczenia się nad potliwości. Kontakt Zapraszam na gg 31698805 (Nie widoczny) Zapraszam na email szajba1991@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shadows2511
Witam serdecznie Osobom z okolic Bytomia, Rudy Śląskiej, Świętochłowic, Katowic, Chorzowa, Tarnowskich Gór,Zabrza, Gliwic, Siemianowic Śl., Czeladzi, Będzina wypożyczę sprzęt do Jonoforezy na nadpotliwość rąk, stóp, pach i twarzy firmy MEDISUN GS10 Mocne strony urządzenia: Brak konieczności używania farmaceutyków -brak skutków ubocznych, Terapia jest szybka i efektywna, Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, Doskonałe wyniki leczenia. Oto link do ogłoszenia: http://tablica.pl/oferta/wypozycze-aparat-do- jonoforezy-na-nadpotliwosc-medisun-gs-10-IDw6I3.html mail: shadows2511@wp.pl Serdecznie zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też walczyłem z nadpotliwością.Długo nic nie działało,aż w końcu mi pomogło tylko jedno,dlatego polecam i mam na sprzedaż praktycznie nowy aparat do jonofrezy,używany 5 razy,przyniósł oczekiwane rezultaty. Posiada jeszcze gwarancję. Cena 900 zł. Moje gg: 7246476.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyleczyłem już dawno nadpotliwość dłoni i stóp jonoforezą zrobioną własnoręcznie. Zainteresowany/a? Pisz na: prosta.jonoforeza@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkkka
ja wypożyczyłam urządzenie do jonoforezy od pana z Bytomia i jestem bardzo zadowolona z efektów :D inne "cuda" na mnie nie działały a kupe kasy poszło ;/ z rąk mogłam wyciskać wodę, więc mało przyjemne kiedy jedziesz w tramwaju czy w autobusie ;/ a o podaniu komuś ręki brrrr ;( można było też zrobić stopy więc jak najbardziej byłam za ;) u mnie zadziałało ! na początku byłam trochę sceptyczna no ale ... pomogło :D teraz jest sucho i przyjemnie :) myślałam o botoxie ale tyle kasy i czas działania ok pół roku, więc nie, dzękuje ;] jakby ktos chciał to daje link do jonoforezy: http://www.gumtree.pl/cp-pielegnacja-i-uroda/slaskie/wypozycze-aparat-jonoforeza-na-nadpotliwosc-medisun-gs-10-391671231

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poleciłabym wkładki zapachowe od Pachnącej szafy do butów. Są naprawde super i bardzo pomagaja przy takich zapachach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam zabieg ostrzyknięcia botoxem, miałam straszną nadpotliwosc stóp, we wszystkich butach powódz, to było okropne, w końcu koleżanka namówiła mnie na wizytę w bytomskiej klinice Amaryllis, teraz nie żałuję mam suche stopy, na prawdę suche i to cały czas, w dzień i w nocy, ten zabieg to rewelacja w końcu czuję się komfortowo gdziekolwiek jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogomen
Te wszystkie specyfiki nie pomogą. To tylko takie reklamy albo minimalne efekty przy długotrwałym stosowaniu. Najlepszą metodą jest zabieg, który wykonuje np dr Potocki. Lekarz odcina unerwienie gruczołu potowego w miejscu nadmiernej potliwości i masz spokój na pół roku. Koszt takiej ulgi to 1290zł (letnia promocja) ale warto jeżeli męczysz się już bardzo długo. Tutaj można poczytać wiecej http://potocki-pelka.pl/nadpotliwosc/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma, która miala podobny problem wspominala, ze pomogl jej zabieg z zakresu medycyny estetycznej w tej klinice www.kurban.com.pl sprobuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupcie sobie saszetki zapachowe do butów Pachnąca szafa. Są naprawde swietne i bardzo skuteczne. Ja tylko tego używam do butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc wszystkim. Moze powiem z mojego doświadczenia na temat jonoforezy, którą wypożyczyłam od bardzo fajnego i konkretnego pana. Mam nadpotliwosc dloni, stóp i pach. Pocenie się dloni to istna powódz. Rękami robi się wszystko więc to ogromny problem. Więc poszukalam cos na ten temat i trafiłam na ogłoszenie w sprawie nadpotliwosci na olx: http://olx.pl/i2/oferta/wypozycze-aparat-do-j onoforezy-na-nadpotliwosc-elektro-antyperspirant-CID619-IDw6 I3.html Mam z glowy nadpotliwosc zwłaszcza gdy robi się coraz ciepłej usmiech.gif ja osobiście polecam bo efekt jest ogromny ! I można regulować napięcie i dostosować sobie cp swojego organizmu żeby nie poparzylo :-D ale super być sucha :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskona łe zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oferuje Klinika Beauty Skin ( www.beautyskin.com.pl ) – właśnie niedawno otworzyli swój oddział w Galerii Słonecznej w Radomiu. W ich warszawskim oddziale wykonywałam zabieg MiraDry i jestem bardzo zadowolona z efektu. Pomogli mi raz na zawsze pozbyć się problemu z nadmierną potliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bardzo pozytywne doświadczenie z Etiaxilem Lotion! Co Po jakimś tygodniu od początku używania miałam już sporą poprawę jeśli chodzi o potliwość. Opakowanie starcza na bardzo długo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×