Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ochotka

***** Szczęśliwe związki *****

Polecane posty

no własnie bo na wszystko w zyciu przychodzi pora i choć czasem kusi czlowieka .. to i tak z perspektywy czasu sami stwierdzamy, że warto bylo czekać albo ze doroslismy do pewnych spraw i rzeczy i że czujemy juz inaczej i myslimy o tym juz w innych kategoriach. A ja z tym pierwszym razem to jeszcze poczekam... ale juz wiem z kim go przeżyje i najważniejsze ze moje kochanie mysli tak jak ja.. moze jestem staroświecka ale juz tak mam:P :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po prostu żyje swoim życiem i wg swoich zasad... i nawet gdyby ktos nazwal moje poglad staroswieckimi (choc ja sama tak tez mowie bo w obecnych czasach to sa juz naprawde staroswieckie poglady:P ) albo mowil ze jestem \"dinozaurem na wymarciu\" to i tak wiem że inaczej postęowac nie mogę... bo czulabym sie żle sama ze sobą ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i bardzo dobrze. Rób tak jak Ci rozum i serce podpowiada. Nie patrz a innych, co inni myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście ze patrze na innych ale nie mam zamiaru sie na nich wzorować.. czulości sobie nie szczędzimy z moim kochanym :P ale z tym pierwszym razem wytrzymamy :) Wiem że uczucia, seks i fizyczność w zwiazku to naprawde wazna sprawa i łaczy ludzi baaardzo ale jesli do tego dodamy zrozumienie, szacunek, podobne poglądy, wspolne zainteresowania (choc nie we wszystkich sprawch) to jest dopiero fajnie ... i szczęśliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka ja chciałam z moim kochany wytrzymać do ślubu, ale się nie dało. On może prędzej by wytrzymał ale ja nie mogłam. Jak raz sie spróbuje to później ciągnie. Powiem Ci szczerze, że ja bym tak chciała jak Ty - pierwszy raz z tym jedynym, właściwym. Uuu było by super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha haaa. ja tez to zauwazylam.. w sumie sadzilam ze tam pokaza jakies linki do takich sukni... ale dyskusja zmienila troche tory z informacyjnej: zwiazanej z garderobą panny mlodej na: religijno-moralną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam to szczescie,ze moj pierwszy raz byl z moim ukochanym terazniejszym mezczyzna.Mialam wtedy 21 lat.Wczesniej,mialam facetow i wiele razy mialam \"okazje\"to zrobic,jednak zawsze czekalam na prawdziwa milosc.No juz taka jestem urodzilam sie po to by kochac i byc kochana.Moj pierwszy raz byl cudowny,bo przepelniony miloscia i tak jest do teraz.Boze jaka ja jestem szczesliwa!!!A co do nieszczesliwych zwiazkow,wyznaje zasade lepiej byc samemu,niz z byle kim,byle kogos miec.Moje wczesniejsze zwiazki trwaly bardzo krotko,poniewaz jesli okazywalo sie,ze facet np.notorycznie mnie oklamywal,zapewniajac wczesniej,ze szczerosc jest dla niego najwazniejsza w zwiazku to nie mialam zamiaru tkwic w takim zwiazku.Niestety czesto trafialam na takich facetow.Ale teraz mam moje sloneczko najdrozsze i jestem najszczesliwsza kobieta na swiecie. No ale wy chyba tez!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nic piękniejszego na świcie niż kochać się z miłości z tym jedynym!!! To jest super!!! :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barenek
ja też jestem szczęśliwa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popodnoszę
a ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popodnoszę
Dlaczego? nie,przecież księzyc świeci.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×