Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nigdy się nie całowałem 25

No musiałem założyć nowy topik, jestem uzależniony od zakładania nowych topików

Polecane posty

Czemu chłopak taki jak ja nie ma i nie miał dziewczyny? Nie ma racjonalnego uzasadnienia. Zrozumiałęgo dla kogoś z zewnątrz. Jedyna przyczyna to to, że nie wierzę, że mogę mieć dziewczynę. Kiedyś nie sądziłem, że wiara ma tak duże znaczenie a jak widać ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko szanell
a moglo byc tak pieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztanowy ludzik
daj spokój temu typowi tematów bo to nudne, niczego nie daje a jedynie przypomina w jakiej jestem beznadziejnej sytuacji, a o tym nie chce mi się myśleć. Nie znam Ciebie nie wiem dlaczego nie miałes nigdy dziewczyny. Nie obchodzi mnie to, sądząc po wpisach innych także... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko szanell
gdybys uwierzyl we wlasne mozliwosci...tylko Ty siebie sam ograniczasz ...nic innego nie stoi na przeszkodzie bys mial dziewczyne...bys byl szczesliwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko szanell
lubisz czytac...mam taka fajna ksiazke co Ci moze pomoc...jak chcesz to Ci ja przesle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdffd
no powiedzmy..Ja tez nigdy nie mialem dziewczyny ...Wiec wiem ,ze jest ci ciezko..Mam 23 lata i zero dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chęć posiadania, psuje obraz myślenia :) Ale przyznaję, lubię ludzi, którzy przyznają się otwarcie do swoich "uzależnień". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko szanell
Tomek >>to o zdrowej karnacji mnie rozwalilo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokłądnie
Hahahahah tej to ty co mawsz 23 lata i nigdy nie miałes dziewczyny a to dobre hahah i wszytsko ci pewnie smierdzi nietoperzem hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdffd
pewnie za 10 lat tez bedziemy pisac ..Mam 35 lat i nigdy nie miałem dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mnie tu krytykowano czemu zamiast sie zastanawiac ni zrobie czegos ale tak to juz jest ze ja robie rozne rzeczy ale jakos to nie pomaga a zastanawiac sie moge caly czas wiec to robie no i wlasnie sie kolejny raz zastanawiam nat jedna ciekawa rzecza, czy gdybym uwierzyl ze moge miec dziewczyne i np mial dziewczyne (bo chyba wlasnie wtedy dopiero bym uwierzyl) to czy to zmieniloby moje zycie..i nie wiem..mogloby byc tak ze okazaloby sie ze ja np z natury jstem smutny i wycofujacy sie z zycia i to mi nic nie pomoze i nawet to bedzie dla mnie stresem ale moze byc inaczej bo czasem wstepuje we mnie energia..ta druga opcja bylaby ciekawsza... hm no ale coz dziewczyna tez powinna byc odpowednia tzn ja musialbym jej imponowac a nie tak ze ciągl nie sprostywalbym jej wymaganiom bo to mnie najbardziej doluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko szanell
nigdy nie mialem>>jak chcesz ta ksiazke to podaj maila...ksiazka jest b.fajna... psychologiczna ...mi osobiscie duzo pomogla:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko szanell
ksiazka zapisana jest na wordzie...jutro Ci ja przesle:)...musze juz leciec ...milego wieczor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończ z \"nadmiernym przejmowaniem się\", weź duży oddech i...zacznij wreszcie przestać marudzić :) W jednej z czytanych parę lat temu książek [Sherry Argov - Dlaczego mężczyźni kochają zołzy]przeczytałam, że mężczyźni nie lubią kobiet, które marudzą. Ta prawda jednak odnosi się nie tylko do kobiet ;) Swoją drogą polecam ją wszystkim sfrustrowanym. Daje przysłowiowego \"kopa\" i jest bardzo inspirująca w życiu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×