Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurka_wp

Jakie sa kobiety Bliźnieta ????

Polecane posty

Gość ja wiem jakie sa
Chca zeby nimi rzadzic, a same lubia rzadzic. MAja dwie dusze, jedna podporzodkuwujaca a druga rzadzaca i traf tu za taka laska, same nie wiedza czgo chca, raz to raz tamto ciezko znimi wytrzymac trzeba miec stalowe nerwy. Seks dla nich moze nie istniec, w koncu one hca czegos wiecej, ale z drugiej strony puszczaja sie gdzie sie da i jak sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **p*p*p*p*
fałszywe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
          ZNAK ZODIAKU NIE MA NIC DO TEGO, JAKIM SIĘ JEST CZLOWIEKIEM!                                       BOJKOT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopak bliżniaczki
miałem dwie kobiety spod tego znaku. Wow wow wow; człowiek za nimi nie nadąża, są niesamowicie inteligente, przedsiębiorcze, mają masę świetnych pomysłów, intrygują. mają dwie osobowości w jednej. Z jednej strony ciche i ułożone, potrafią być, z drugiej wampy :). jak dla mnie, najlepszy znak w całym zodiaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbytdobryzebygokochac
Ja tam nie patrze na horoskopy, patrze na czlowieka. Oczywiscie pewne aspekty sie zgadzaja, ale od czego jest czlowiek? Czlowiek powinien sie doskonalic. Pozytywne cechy pielegnowac a negatywne likwidowac. Nawet skorpion moze byc zyciowym partnerem musi tylko sie nonstop doskonalic, tyczy sie to takze drugiej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooo
Do >zbytdobryzebygokochac< jak to nawet skorpion moze być życiowym partnerem? Więc z reguły się nie nadaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×