Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GG7029416

Puste mieszkanie czeka na kobietę..Warszawa

Polecane posty

Gość tak to jest
to nie zawiśc nie dopisuj sobie tresci....tak mi sie tylko skojarzyło z tym tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację , ale troche szkoda , że ludzie do wszystkiego się przyczepią. dziś miałam rozmowę z panią promotor...serdecznie mnie zaprasza:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mu mnie też nie chciała się wyświetlić:-) 🖐️ pani promotor zaprasza mnie na spowiedź (chyba)bo już dawno u niej nie byłam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, te spóźnione obrony.. wiem coś o tym ;) odwagi.. będzie dobrze, Kwiatuszku 🌼 i nie imputuj mi w @, jakobym stracił zainteresowanie tym i owym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że będzie dobrze bo nawet nie dopuszczam do siebie takiej myśli,że może być żle.Tylko z mobilizacją jakoś u mnie nie tak jak powinno:o jak poszukiwania?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, to zależy, jak liczyć :) Wiele osób odpadło w przedbiegach nawet o tym nie wiedząc.. Tak to jest, gdy kobieta nie do końca się orientuje, w jakiej dyscyplinie startuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też zdezorientowałeś tym brakiem odpowiedz na @ :-( ale wybaczam Ci, w końcu czego się nie robi dla idealnego mężczyzny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic o Tobie nie wiem - z tego, co widzę - jednak masz dostęp do netu.. może się skusisz na instalację gg? Służę instrukcją na priv ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam prawie wszystkie wypowiedzi i tylko powiem Ci, że jesteś bardzo inteligentnym człowiekiem. Twoje zdania są spójne i logiczne. Miło czytało mi się Twoje wypowiedzi. Jestem studentką polonistyki, wiec wazny jest dla mnie fakt, kto jak się wypowiada. Nie piszę tego w celach matrymonialnych, czy zeby sie \"podlizać\" ponieważ mam Narzeczonego i ogólnie rzecz biorąc nie jestem zainteresowana Twoją ofertą. Chciałam jednak tylko Ci powiedziec, że jesli spotkasz porządną i wartościową kobietę, to doceni Twoją mądrość. (o ile nie jest udawana lub \"wydwarzana\" - jesli wiesz co to znaczy). Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w doborze równie wartościowej partnerki. Cynizm... sarkazm w umiarze łączony z logicznie połaczonymi zdaniami, poprawnym tokiem myślowym... to przyjemna sprawa :) Przyjemna do \"posłuchania\" i zarazem do \"poczytania\"... ;) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubisz Vaya con Dios?właśnie usłyszałam \"no one can make you stay\" ale faaajny!:-) ....a metoda czynnościowego nauczania matematyki nadal w tym samym miejscu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z instalacją gg poczekam do czasu aż bedzie nowa neostrada:-) to chyba nie jest takie trudne?poradzę sobie, ale dziękuję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię grechutę, maleńczuka, chopina, iron maiden i pewnie setkę innych twórców :) może dorzucę jeszcze niemena, okudżawę, kaczmarskiego.. dziękuję za dobre słowa, Kikuniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już myślałem, że \"w czułości\" swoją drogą mnie też zdziwiło to niepomiernie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogłyby panie zacząć czytać i z czułościa przynajmniej miałbyś wybór, ale w tej sytuacji jesteś skazany na mnie:-) a to z kolei cieszy mnie niepomiernie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuli.. tulę Cię do snu 🌼 choć raz chciałbym się regulaminowo pożegnać.. zanim zgasnę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pzrepraszam... zpaytam się tylko z ciekawości. Gdyby zgłosiła sie do Ciebie taka dziewczyna, która nie oddałaby Ci sie fizycznie a słuzyłaby usmiechem, pomocą, radą, rozmową i może w przyszłosci coś więcej...to czy byś wybrał taką opcję? chodzi mi o to, czy bierzesz pod uwagę zakochanie się w kimś? Czy tylko zamieszkanie i koniec kropka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiikuniu - Z tego, co pamiętam masz Narzeczonego - nie interesuj się więc zbytnio :P Wyznam szczerze i prosto: chciałbym kogoś pokochać z wzajemnością.. I nie mam tu na myśli obustronnej aktywności seksualnej, tylko uczucie :) No, aktywność też by się przydała.. ale raczej nie w pierwszej kolejności..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×