Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zadowolony28

zadowoleni nie-wyjeżdżający z kraju, ilu nas ?

Polecane posty

Gość zadowolony28

praca za 4500 brutto, specjalista, 8-10 godz dziennie, weekendy wolne 100%, dyro spoko, kierownik spoko, ilość pojebów ok 3% więc łatwo unikać kontaktu zostaję w Polsce czekam na wpisy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibik
Oj,cos ciezko z tymi zadowolonymi,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- praca za 1400 netto, - specjalista 8 h dziennie/5 dni w tyg, - dyro - ilość pojebów 90% :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lech kaczynski
mi tu dobrze, nigdzie nie wyjezdzam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaro kaczyński
Oczywiście zgadzam sie z moim bratem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tancerka erotyczna Lallita
ja tańczę w klubie go-go zarabki ok. 4000 / miesiąc praca 20:00 - 4:00 dwie noce pracuję , dwie następne wolne itd szef cudowny :) ludzie super :) Nigdzie nie wyjeżdżam, jestem strasznie zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolony28
eh...nie może być tak źle ale żeby nie było tak różowo to powiem że u mnie nie ma płatnych nadgodzin a urlop max. wynosi 5 dni no ale można się z tym pogodzić ;) i zachorować jakby co ;) ;) ;) dalej czekam - może jakiś Front Mimo Wszystko Zadowolonych Obywateli Olewających Rząd założymy ? (FMWZOOR)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolony28
to gadulinka już jest (a wiesz stanowiska do "zwykłych koalicyjnych negocjacji" są i to dużo w FMWZOORze :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuję po 8-9 godzin dziennie, nigdy w weekendy, pensja pow. 10.000 brutto miesięcznie, z Polski wyjeżdżam na wakacje (ale nie co roku, bo w Polsce też jest mnótwo fajnych miejsc na urlop), czasem służbowo na 2-3 dni. Szef super, koledzy również. Praca ciekawa i dająca dużą satysfakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś RER
Zadowolona ogólnie z dwoma wyjątkami, które być może skłonią mnie kiedyś do wyjazdu. Są to: - sytuacja osobista (w Polsce raczej już nie znajdę partnera) - marzenia zawodowe (w Polsce pewne zawody jeszcze nie istnieją, a jeśli nawet, to nie istnieją przygotowujące do nich szkoły).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle, ze nie wyjade nigdy z kraju. DObrze mi tak jak jest. PS. Szczerze watpie aby ludzie wyjezdzali FAKTYCZNIE ze wzgledu na sytuacje polityczna. Co najwyzej mysla, ze zagranica zarobia kokosy, nie maja perspektyw w kraju - lub sa leniwi. Ida za moda - albo dla wygody, bo tam im ktos \"zalatwi\" prace przy zmywaku. Naprawde sposrod kilkunastu znajomych , ktorzy wyjechali, zaden nie powiedzial \"jade bo sytuacja polityczna w naszym kraju jeste do d....\" Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie Wy wszyscy \"zadowoleni\" pracujecie, że tak dużo zarabiacie? Gdybym miała taką kasę to też bym nie myślała o wyjeździe z Polski. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patriotka111
ja również nie mam zamiaru wyjeżdżać, zamiast narzekać, lepiej brac się do pracy. Każdy kowalem swojego losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patriotka powiedziala:a również nie mam zamiaru wyjeżdżać, zamiast narzekać, lepiej brac się do pracy. Każdy kowalem swojego losu. trzeba najpierw miec prace,a przy naszej stopie bezrobocia,znalezienie pracy graniczy wlasciwie z cudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla wszystkich
złodzieji w rządzie🌼 🌻 🌼 🌻 🌼 🌻 🌼🌼 🌻 🌻 🌼🌼🌼 🌻 🌻 🌻 🌼 🌻 🌼 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kostka w paski
zostaję i ja! - płaca 4000 netto - praca spoko, szykuje się zmiana obowiązków, więc coś ciekawego i nowego - towarzystwo w pracy dobre, poza wyjątkami które da się przeżyć/zingorować - na miejscu rodzina, przyjaciele, znajomi, góry - dach nad głową jest - super wakacje raz do roku + weekendowe wypady - kino, spacery po parku, gg wieczorami - weekendy raczej wolne - lubię Polskę... ale chora dziś jestem, i to minus wszystkiego :-) W domu siedzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla wszystkich
:) :-) Bo ja i tak kocham nasz kraj:) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sobie mysle
ja wyjechalam nauczyc sie angielskiego i tak jakos sie zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz wyjechalam
ja juz wyjechalam! i o poczynaniach naszego rzadu czytam tylko w necie - na prawde calkiem dobry kabarecik sobie urzadzili. jak to dobrze ze nie z moicj podatkow! do Polski nigdy nie wroce, z moim zawodem (wysokiej klasy specjalista) nie mam szans na znlezienie dobrze platnej pracy, a to tylko dlatego ze w polsce nie inwestuje sie pieniedzy w tzw science i nie ma duzych firm farmaceutycznych. ale bardzo zazdroszcze wszystkim ktorzy dobra prace znalezli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z ciekaowści
Nigdy w życiu z Polski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kostka w paski 4000 netto to sa ogromne pieniadze naprawde,a jesli mowisz,ze wlascwie nie pracujesz w weekendy to juz w ogole zycie jak w Madrycie. Moja ciocia Trakiszki(Pol-Litewska granica)dojezdza do Bialegostoku(blisko 160 km)hehe Marc-Pol 975 zl brutto pracuje w kazda sobote i niedziele. Sobota praca od 7-19 niedziela9-18,rzecz jasna jesli zachoruje natychmiast ja zwolnia z pracy. No i gdzie tu sprawiedliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolaram
az tak wam sie podoba ??????? a z czego polska slynie z czego w dniu dzisiejszym mozemy byc dumni ? za granica o polsce slyszy sie tylko ze bieda bezrobocie itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś RER
Piotrek1985 --> jeśli uważasz, że 4000 netto to są ogromne pieniądze", to popatrz wyżej na topik - przeżyjesz szok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"a z czego polska slynie z czego w dniu dzisiejszym mozemy byc dumni ?\" A co mnie to obchodzi? :-) Dobrze mi się tu żyje, kraj mi się ogólnie podoba pomimo swoich wad (nie mam miejsc idealnych). Jak już zostanę ambasadorem to wtedy się będę martwić jak Polskę \"sprzedawać\" :-) P. S. Podobno nasi kafelkarze nie mają sobie równych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie mi tez w miare dobrze zyje, odnosnie pierwszego postu Zadwolonego - co prawda szef troche gorszy, kierownik spoko, kasa troche lepsza, ale czasami trzeba odbebnic calodzienny dyzur w niedziele :O jeszcze gdybym miala wlasne mieszkanie w jakims super eleganckim apartamentowcu to napewno nigdy bym nie pomyslala o wyjezdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolony28
do rosół z włosów może napiszesz coś więcej o sobie, tzn. ile masz lat i jak mniej więcej przebiegała kariera ? 10 tysi to już nie w kij pierdział ;) ja chętnie się dowiem jak się osiąga ten pułap a i inni też byliby pewnie zainteresowani... NO I JEDNAK TROCHĘ NAS JEST !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×