Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikooooo

praca w urzedzie miasta

Polecane posty

Gość nikooooo

startowal ktos z was do pracy w urzedzie. jesli tak to co trzeba wiedziec o samorzadach gminnych????? zlozylam podanie do urzedu miasta na stanowisko młodszego referenta ds. obsługi interesantów. i teraz nie wiem co powinnam konkretnie umiec bo przeciez tego jest mnostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba miec
znajomosci nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedew wszystkim dobre
znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety muszę się zgodzić z przedmówcami, znajomości. Kilka razy składałam swoją ofertę do urzędu miasta i mimo, że spełniałam wymogi nie udało mi się dostać tam pracy. Niestety prawda jest taka, że to miejsce jest już dawno obsadzone, a oni muszą zrobić całą procedurę pro forma, że niby wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
Teraz w Poznaniu do Urzedu Miasta potrzebuja taniej sily roboczej (czytaj stazystów) az 70 wiec po co zatrudniac im nowe osoby jak dwa razy do roku organizuja takie staże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem chyba wyjatkiem
bo dostałam prace bez znajomosci w Urzedzie Miasta. Jestem w dziale:podatki i opłaty.Odowiedziałam prawidłowo na wszystkie pytania z zakresu podatków i zobowiązań podatkowych i przyjeli mnie.!!!! Skończyłam prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikooooo
nie uwazam aby sie dostac do urzedu trzeba miec znajomosci. chyba juz dawno sie skonczylo cos takiego. teraz szukaja ludzi ktorzy sie na tym znaja a nie takich ktorzy sa po znajomosciach i wogole nei wiedza co do czego. wiec jak jest z tymi przepisami co konkretnie trzeba wiedziec. ogolnei czy uczyc sie calego kodeksu postepowania administracyjnego?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebatka
Ja też się ubiegałam o stanowisko młodszego referenta ds. obywatelskich w UM.Jestem po aministracji mam ponad 5-letni staż pracy m.in. w starostwie na stanowisku inspektora. Testy zdałam bez problemu, na rozmowie kwalifikacyjnej dostałam bardzo szczegółowe pytanie o to jaka jest procedura wydawania dowodu osobistego osobie,która mieszka 30 lat za granicą,tam wyszła za mąż,nie ma dokumentu potwierdzającego obywatelstwo polskie. Dodam, że pytania nie losowałam, bo było po prostu przygotowane. Pracę dostał chłopaczek, zaocznie studiujący,którego mama pracuje w urzędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×