Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość queka

Suchy szampon do wlosow ?

Polecane posty

Gość queka

Mam do Was pytanie. Moze ktoras z Was uzywala tzw "suchego szamponu do wlosow" w spreyu ? Czytalam w ostatniej "Urodzie" i tam jest taka wzmianka o szamponie tego typu firmy Naturia - Rene Furterer mialyscie moze okazje sprawdzic ten kosmetyk ? Co sadzicie ? Faktycznie tak fajnie odswieza wloski i nadaje objetosci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno temu też były \"modne\". Już nie pamiętam dokładnie jak to się stosowało, ale minęły szybko, bo okazały się kompletną chałą. Może teraz coś udoskonalono? Tylko po co? Przy dzisiejszych suszarkach mycie wodą idzie szybciej niż wyszczotkowywanie. A na długie włosy żaden \"suchy\" nie podziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniaczek
suchy szampon jest rewelacyjny. mam bardzo tłuste włosy a po nim są super nadaje się do ciemnych i wcale nie trzeba go długo wyczesywać w 5 min.jestem gotowa do wyjścia,dodaje objętości, bardzo polecam!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttttt
Ja też polecam. ale ten, o którym mowa czyli rene furterer jest ździebko za drogi --ponad 70 PLN:((( no i trzeba dokładnie wyczesać ale generalnie warto mieć:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam tylko już nie pamiętam z jakiej firmy ale kosztował do 30 zł. generalnie włosy później szybciej się przetłuszczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvinha
Używałam i używam takiego szamponu firmy Bilba. Kosztuje od 45 do 50 zł. Jest bardzo wydajny i zawsze mam go w domu "na czarną godzinę". Raz kupiłam Rene Furtener, ale był gorszy.Można kupić Bilbe w Salonach Framesi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka (jasna blondynka) na czarna godzine ma w lazince puder dla niemowlat i uzywa go jak suchego szamponu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejzolekP
ten szampon kisby nakłada sie na czyste umyte włosy czy na lekko przetłuszczone chcąc je odświeżyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właścicielka ciemnych włosów
ten szampon nakłada się na tłuste włosy.. talk pochłania nadmiar tłuszczu i włosy wyglądają jak umyte:) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właścicielka ciemnych włosów
ja używam KLORANE ~ 30 ZŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też słyszałam o tej mące
w pewnej bardzo ale to bardzo sytuacji awaryjnej zastosowałam.....i tak czy owak musiałam włosy umyć bo były popielate:( i nijak tej mąki sie nie dało wyczesać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość php
ja w sytuacjach kryzysowych wcieram troche zwykłej mąki we włosy a potem wyczesuje:) (jestem jansą blondynka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariooza
Ja sobie zamówiłam taki swiss o per czy jakos tak, pewnie sam talk pod ciśnieniem a 20 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KokainaXo
Suchy szampon jest świetny ;) Używam go juz od jakis 2 miesiecy, kosztuje on €2.50 Mozna sobie spokojnie wyprostować włoski, gdy zaczynaja być tłuste psiknąc i po problemie ;) wystarczy Popiskac włosy sprayem na czubku głowy, pomasowac, i rozczesać, tak jakby sie mialo roic zwykla kitke ;) potem mozna juz robić co się chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecammmmmmmmmm
skąd te wygórowane w Polsce ceny ?????????taki szampon w uk kosztuje na złotówki-8 zł!!! Ja stosuje Batiste w super zapachach.http://www.batistedryshampoo.co.uk/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alpa
ja rownie zpolecam. jest rewelacyjny. aczkolwiek moj nie jest w sprayu ale po prostu w proszku. kupilam go na allegro. firmy Alpa. rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I naprawdę to działa? Ja myję swoje włosy codziennie i trochę czasu mi na te włosy zawsze schodzi rano. Przydałby się taki specyfik, choćby do wypróbowania. Ma ktoś podesłać link, gdzie można to zamówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda868
ja dziś zakupiłam klorane. było małe opakowanie w atrakcyjnej cenie. ALE ... zastanawiam się, czy działa, jak mam na włosach lakier? albo, co gorzej, wosk? czy działa tylko na włosy bez preparatów do układania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abigay
ja uzywam od niedwna akurat z KISBY i jest bardzo zadowolona, juz dokupilam sobie na zapas jeden z KIsby i na probe drugi z TIGI, super sprawa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AALYIAH85
JA UZYWAM FIRMY MILTON-LLYOYD KOSZTUJE OK 20 ZL...GORACO POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjhgfds
Zdecydowanie wole zwyczajnie umyc wlosy, ale suchy szampon swietnie sie sprawdza na wyjazdach pod namiot czy w gory:) I gdy wyprostuje sobie wlosy i szkoda mi na nastepny dzien myc (bo musze codziennie). Uzywam Klorane bo tylko taki jest w mojej aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udika
Hej :) ja mam bardzo długie włosy, używałam przez 2 miesiące i szczerze? nie polecam.. miałam taki do ciemnych włosów (mam ciemnobrązowe) i przy nakładaniu go na włosy osiadał się na skórze tworząc ciemne plamy.. ten do normalnych włosów też nie był super, bo nie szło go wyczesać.. do tego ten okropny duszący zapach mieszający się z zapachem tłustych włosów. Szkoda pięniędzy, bo i tak po paru godzinach włosy wyglądają tak, jak przed nałożeniem tego szamponu. Bardziej polecam talk albo puder dla niemowląt- jeżeli już chcecie coś stosować. Jest to tanie rozwiązanie, a afekt prawie taki sam ;)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna215
ja lupiłam dzisiaj w rossmannie z Isany :) zobaczymy co to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic się nie stalo
Ten z Isany jest bardzo dobry :) Faktycznie odświeża i nie mam z nim problemu. Tutaj są opinie http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=47275 Natomiast ten z Syoss dla mnie to kompletna porażka. Leciał z niego biały proszek jak głupi, wszystko dookoła zapryskane :/ dobrze, że kupiony w promocji, bo poleciał do kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udika
to służy tylko do tego, aby włosy nie wyglądały na tłuste i żeby je szło lepiej układać... przecież wiadomo, że takim szamponem nie da się umyć włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlen
A ja mam pytanie praktyczne- czy podczas wyczesywania tego szamponu z wlosów nie sypie on sie wszedzie na okolo, czy cala lazienka nie jest w bialym pyle?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×