Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość queka

Suchy szampon do wlosow ?

Polecane posty

Gość ania ania anna
Jeśli jesteś bruneteką to nie polecam suchego szamponu, zostawia jasny nalot i wyglądasz jak siwa, równie dobrze można użyć puder dla niemowląt, też wsiąknie tłuszcz z włosów, i jest niedrogi. Osobiście miałam i drogie i tanie suche szampony i pudre jeszcze najlepiej działa z tego wszystkiego :) WWW.DANE-MIAST.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udika
zależy ile się go da... i zależy też jaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owoc
A nie lepiej umyć włosy ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
No ja chyba jednak nie skorzystam z takiego specyfiku. Wolę po prostu wymyć włosy i je wysuszyć. Wątpię, żeby taki szampon na sucho sprawdził się na dłuższą metę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniQ12
Wiadomo, że lepiej i zdrowiej dla włosów jest je umyć tradycyjnie,jednak warto pod ręką mieć taki suchy szampon na tzw. "czarną godzinę". Polecam szampon firmy Isana- dostępny w drogeriach Rossman za ok. 10 zl. majątek to to nie jest a efekt - widziałam u koleżanki super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanciak
faktycznie, jezeli nie masz czasu na umycie glowy a potrzebuje na szybko odswiezyc swoja fryzure to szampon suchy jest idealnym rozwiazaniem!!!!!!!!! nie przepadam za kosmetykami i syoss-a ale skusilam sie i nie zaluje! naprawde rewelacje, wystarczyla chwila aby moje wlosy wygladaly jak po umyciu :) nabraly objetosci a co najwazniejsze- nie sa przetluszczone! polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hugo_kluseczka
Uzywalam.jest.super.ale.dziala.krotko.tzn.kilkanascie.godzin,to.taki.awaryjny.szampon.jak.masz.cos.waznego.i.nie.wyroisz.sie.z.umyciem.glowy.,pryskasz.i.glowa.czysta,tluszcz.znika,ale.to.talk,nastepnego.dnia.musisz.umyc.glowe.i.tak...nie.popciagniesz.na.tym.szamponie.dlugo.np.tydzien.potraktuj.go.jako.wariant.awaryjny.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice xx
Efekt gwarantowany ... Kupiłam suchy szampon za 15 złotych i naprawdę działa .. Włosy miałam bardzo przetłuszczone ,, jak mokre .. Użyłam " mąki " i włosy jak po umyciu .. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kklkk
Ja uzywam Batiste i jestem zachwycona! Kupiłam na allegro za ok 12 złotych.Super sprawa.Poza tym mam cienkie włosy a on mi nadał objętości no i ma super zapachy.Ja używam teraz Batiste Original a jest jeszcze z drobinkami srebra lub złota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajna16
słuchajcie tez nie wiezyłam takie specyfiki dopóki sama go nie przetestowałam. ja zakupiałm w aptece szampon Beauty Formulas Dry Shampoo za ok 17zł i jest rewelacyjny. generalnie myję włosy co drugi dzień ale tego drugiego dnia juz są tłustawe wiec na dobrą sprawe powinnam myć codziennie ale oczywiście nie chce mi sie wiec taki szampon używam własnie dzień po umyciu głowy (jest to ranek)czyli na drugi dzień a wieczorkiem standardowo myję cały łepek. jeśli jestescie leniuszkami jak ja to erdecznie polecam taki wynalazek.moje włosy wyglądają jak umyte i co najważniejsze nie śmierdzą sebum.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwwwierska
Wiadamo ze nie ma co stosowac takiego szamponu przez cały czas. Najlepiej raz w tygodniu albo rzadziej. Natomiast ja też mam swój sprawdzony i wypróbowanym to suchy szampon Toni@ Guy. Ja kupiłam go w Rossmanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwwwierska - no to tak jak ja:) I mi jak najbardziej odpowiada - wcale nie czuć i nie widać, że się coś ma we włosach. Autentycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochane za darmo
macie mąkę ziemniaczaną, działa tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pleśniak
i ja w rossmanie widzialam wlasnie ze t&g maja taki szampon, zwróciłam uwage, w sumie mi nie potrzebny, ale powiem siostrze, ze go maja... szukala takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boże boże jesteś ??
suchy szampon do włosów ? - to bócoowa i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajamakota
stosuje taki szampon i jest rewelacyjny w zime, kiedy pod czapka wlosy szybko sie przetluszcaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilotkabezlotka
moja siostra ma taki, bo nie ma czesto czasu, taka alternatywa. no ba wkoncu jest policjantka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam
ja też mam ciemne :) Ten w przeciwieństwie do innych szamponów jest beżowy, więc nie widać go tak na włosach, tym bardziej że z czasem się utlenia do bardziej pomarańczowo-brązowego koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tluszcznawlosach
oj suchy szampon czesto mnie ratuje zwlaszcza gdy dopadnie mnie totalne lenistwo... a wlosy niestety szybko sie przetluszczaja i nic na to nie moge poradzic. od siebie moge polecic syossa: http://wieczniemloda.com/suchy-szampon-opinie-i-efekty-6086/ jest niezly, efekty są dobre. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sad1
Witam ja używam z oriflame , jest Ok i niedrogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
suche szampony maja zbyt intensywne zapachy ktore kloca sie z perfumami. ja uzywam maki ziemniaczanej(!) i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam problem, ponieważ wybieram sie na pieszą wyprawe i nie bede miała możliwości umycia włosów przez 5 dni. Jestem brunetką i włosy mam długie. Co radzicie, żeby nie miec samego tłuszczu na głowie jeszcze przy takich upałach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam suchy szampon Batiste, świetnie odświeża włosy i nie trzeba go wyczesywać. np: na www.sklep-vitality.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś pierwszy raz uzylam suchego szamponu. Jestem naprawde nie zadowonona :( wlosy są wybielona, suche, nie mozna ich ulozych tragedia. Wytrzymac tak 8 godzin w pracy ;\ znajoma ma ta sama opinie co ja. Wole myc wlosy codziennie bo wtedy sa sliczne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dużo dałaś szamponu i zbyt bliskiem odległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×