Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość queka

Suchy szampon do wlosow ?

Polecane posty

Gość WildGirl30
Syoss mam i uważam, że to strata pieniędzy, nie dość że mam wrażenie, że na włosach zostaje taki białawy proszek nawet po dokładnym wyczesaniu to nie widzę żeby była jakaś różnica między nie umytymi włosami a umytymi suchym szamponem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj wieczorem umyłam włosy normalnie żeby zmyć suchy szampon. Dzis mam tłuszcz na włosach! Wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sareneczka
Najlepszym sposobem jest talk, niedrogi, nie szkodzi a efekt lepszy niż te drogie szampony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Suchy szampon kupiłam w sklepie internetowym www.goldenlook.pl firmy Batiste i jestem bardzo zadowolona:) super odświeża włosy i faktycznie nie ma po nim śladu tłustych włosów :) polecam go kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nigdy nie korzystałam z suchego szamponu, ale mam zamiar jutro się wybrać do drogerii i go zakupić. Mam tylko wątpliwości jakiej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bydogoszczu
eliza104 - Batiste zdecydowanie, jedna z najlepszych marek suchych szamponów. Dość tania koło 10-15 zł w zależności od drogerii, ale z tego co widzę koleżanka wyżej dała ci link do topdrogeria.pl, a tam całkiem dobra cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym poleciła Biokap. Nie jest to suchy szampon, za to bardzo dobrze działa na włosy. Połączony z odżywką potrafi zdziałać prawdziwe cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 83martyna83
według mnie jedyny godny uwagi suchy szampon to Matrix. przetestowałam już różne marki, a niestety muszę myć głowę 2x na dzień, a tak przynajmniej raz, a w drugiej części dnia suchy szampon Matrixa:) niestety nie jest dostępny w sklepach, bo jest tylko dla salonów fryzjerskich, ale ja kupuje na allegro:) http://allegro.pl/matrix-suchy-szampon-clean-remix-153ml-w-spray-u-i4956177921.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwestii dobrego szamponu do włosów i generalnie kosmetyków,to warto zajrzeć takze na eDrogeria24.pl szybka i bezpieczna przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerii
Stosuję olejek arganowy więc swowodnie mogę też używać suchego szamponu.. Spory wybór mają na www.topdrogeria.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no oczywiscie ze suchy szampon tak ale to tylko jak sie wie jak 333 www.youtube.com/watch?v=v3ruLZoFe44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Batiste. Polecam do odświeżenia fryzury, np. rano umytej, a wieczorem wyjście. Jak znalazł. P.S. To, że w nazwie ma "szampon" nie znaczy, że jest zamiennikiem dla WODY. W składzie najczęściej ma skrobię, która zamyka tłuszcz, ale go nie usuwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA polecam Batiste Dry Shampoo NEON LIGHTS o świeżym zapachu z aromatem granatu i jaśminu. Jest cudowny! Ja zawsze zamawiam na abckosmetyczne.pl/batiste-dry-shampoo-suchy-szampon-neon-lights-200-ml-nowosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie się sprawdza - http://www.fryzomania.pl/blog/?p=827 Pewnie, że wymaga doświadczenia, trzeba wiedzieć jak to robić, ale też bez przesady. Jeden raz spróbujecie i wszystko powinno być w najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwestii suchych szamponów do włosów oraz generalnie kosmetyków,to koniecznie zobacz na HurtowniaKarolina.pl gdzie teraz mają bardzo fajne promocje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki suchy szampon to tak na jeden raz jest dobry.... Nie myje włosów tylko dodatkowo je obciąża łącznie ze skórą głowy. Mam koleżankę, która używała aż w końcu łojotoku dostała bo przesuszyła skórę głowy http://www.laroche-posay.pl/s%C5%82owniczek-urody/%C5%81/%C5%81ojotokowe-zapalenie-sk%C3%B3ry-gl147-w3435.aspx . Raz na jakiś czas ok ale nie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy jest CAMELEO ,wiele wypróbowałam kiedy ten zniknął ze znanej drogerii,ale ten nie ma sobie równych ,szkoda pieniędzy na inne,większość jest do niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka34
Ja prawie codziennie jestem na siłowni i często potem zdarza mi się wyskoczyć do sklepu czy na zebranie u dzieci w szkole, więc szampon na sucho, to u mnie jeden z kosmetyków, który po prostu muszę mieć zawsze ze sobą. Nie wiem, czy wiecie, że firma Farmona również posiada w swojej ofercie taki szampon, dokładniej ten http://sklep.farmona.pl/szampony-do-wlosow-radical/969-radical-suchy-szampon-do-kazdego-rodzaju-wlosow-150ml-5900117100134.html . Wiem, ze wiele z Was jest mega zadowolonych z tradycyjnych szamponów Farmony, więc myślę, że ten również przypadnie Wam do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadaczka włosów prazetłuszczających się zdecydowałam się na suchy szampon klorane z wyciągiem z pokrzywy. Musze przyznać, że super się sprawdził. Efekt odświeżonej fryzury utrzymuje się naprawdę długo, więc na pewno będę sięgać po niego częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skadi
5 godzin temu, Lilusia58 napisał:

Jako posiadaczka włosów prazetłuszczających się zdecydowałam się na suchy szampon klorane z wyciągiem z pokrzywy. Musze przyznać, że super się sprawdził. Efekt odświeżonej fryzury utrzymuje się naprawdę długo, więc na pewno będę sięgać po niego częściej.

Jak się sprawdza na włosach gdy się używa lakieru do włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×