Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabcia35***

Szukam przyjaciółki

Polecane posty

Przyjmowakli ostatnio w Fiacie właśnie kobiety ale nie wiem czy jeszcze dalej.Dostała się tam znajoma i w makaronach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj czyta łam ogloszenie na sklepie potrzeba sprzedawcy w spożywczym, no i do nas bibliterarza ale na 1/2 etatu od nowego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i chwilke mnie nie bylo i juz większośc poszła spać..więc spokojnej nocy życzę ! a ja na bez senność może posprzątam...albo może troszkę później :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pies tak-ale 2 najstarszych mieszka u ojca,tak co mam ich w ciagu dnia a spac ida tam,ja mam malutkie mieszkanko bo poprzednie mi sie spalilo,i tak to mam poukladane teraz... zreszta to duze chlopy,18 i 15 l.starszy od 2 lat chodzi z ta sama dziewczyna,czyli i synowa mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Ewciu-ja poproszę czrną bez cukru-mogę??? Moja córa pisze wlaśnie maturę próbną a ja znoszę jajo.Do tej pory o tym nie myślalam-bo to tylko próbna-a teraz mi coś odwaliło i przeżywam jak mrówka ciążę. Buba-miłej pracy życzę-innym pracującym również. Ewka-jak poszukiwania? GABCIU GDZIE JESTEŚ? ODEZWIJ SIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukiwania na razie bez efektu,w Poznaniu nie wiem o ktorej prace zaczynaja,ale nigdzie telefonow nie odbieraja w 2 miejscach okazalo sie ze to Szczecin i Trojmiasto-z lekka opieprzylam ludzi ze niech to zaznaczaja ,a nie ogloszenie w dziale Poznan i ani be ani me ,ze to praca nie na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! Uffff, ale mnie dzisiaj głowa boli, oby to nie był początek jakiegoś swiństwa choróbska. Ewka jak tam poszukiwania? Pukaj, pukaj i jeszcze raz pukaj. Jak cie wyrzucą drzwiami to wejdź oknem.Ale nie odpuszczaj nikomu i nigdzie. Saginata mam nadzieję że córcia zadowolona z próbnej, bo z tymi co rozmawiałam to mówili że ok! A gdzie reszta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej-matura poszła wmiarę dobrze-zresztą poczekamy na wyniki. Kasia dostała od koleżanki taki króciutki filmik o duchach-oglądałyśm z zaciekawieniem-ale był moment ,że wrzeszczałyśmy ze strachu obie na całe gardło.Magda nie wiedziała co się dzieje i też zaczęła wrzeszczeć-dobrze,że nie mieszkamy w bloku.Do tej pory kuje mnie w boku ze strachu i zdenerwowania-muszę wziąć meliskę-nie spodziewałyśmy się takiego momentu-i takie tego skutki.Idę usypiać Magdę-jak wam minął dzień???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saginata nie oglądaj takich horrorów, ja też zawsze się boję więc już skończyłam z oglądaniem strasznych rzeczy. Nie wiem co z Gabcią, jakoś sobie chyba radzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem-już się o nią martwię. A jeśli chodzi o horrory to nie ogladam nigdy -nie wiedzałyśmy co to jest -to był taki 15-min.filmik-ale nikomu nie polecam. Czytam teraz książkę:\"Zorza polarna\"-N.Roberts-nawet mnie wciągnęła-czytałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DobryWieczór! Mam nadzieję że dzień mimo wszystkich stresów minął Paniom milutko :) ...mnie spokojny wieczór wynagradza harówę całego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zorza Polarna znam czytałam ale tylko fragment, bo Nora Roberts to u mnie w pracy cieszy się dość dużą popularnością więc zostawiam dla czytelników. Ale jak będziesz miała szanse do wypożycz sobie Znajomą z lustra Romy Ligockiej. Wspaniała , taki poradnik życia napisany prostym, codziennym językiem, a równocześnie dający wiele do myślenia. Polecam gorąco. Doremi...częśc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×