Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabcia35***

Szukam przyjaciółki

Polecane posty

Gdzie sie wszystkie podziewacie? DoReMi...pamiętam o odchudzanku i nie zjadłam dzisiaj jeszcze nic słodkiego, może wytrzymam do wieczora, ale ale , wypiłam szklankę pepsi, zapomniałam że to też kupa kalorii, no ale cóż... Ewka , dzięki było tak jak mówiłaś , musiałam wyciągnąć gg na nowo, bo sie schowało. Psikusów mu sie zachciewa. Dziewczyny faktycznie święta za pasem, ale ja tradycyjnie, do ostatniej chwili, a potem szaleństwo. No ale to chyba większość z nas tak ma. W tym roku postanowiłam nie szaleć, niedługo zresztą Mikołaj no i dzieciaki już myślą co dostaną. Młodszy niby nie wierzy w Mikołja, ale list napisał. I co tu zrobić??? Zajrzę jeszcze wieczorkiem, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej-witam serdecznie. Moja starsza córka bardzo długo wierzyła w Sw. Mikołaja-wszystkie dzieci mówiły jej,że to rodzice dają prezenty,a ona i tak wiedziała,że to Mikołaj.Juz była całkiem duża gdy ze swoim starszym bratem[a naszym syniem]znaleźli swoje listy do Mikołaja-słabo je ukryliśmy.Był ogromny płacz-tłumaczyłam jej,że rodzice pomagają Mikołajowi-bo sam nie dałby rady-no i jakoś przeszło.A prezenty pod poduchę dajemy do dziś -to takie piękne.A najlepsze jest to,że starsze dzieci nam też podkładają.Czekają kiedy położymy się spać-nie mija 10-minut,a tu słychać kroki.Zagryzam mocno usta aby nie parsknąć śmiechem.Jak idą -to tak powoli-cap,cap cap-a wracają szybciutko-du,du ,du-mówię wam komedia w najlepszym wydaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam Wszystkie! Ewciu...jeśli chodzi o spanie to chętnie o 10 bym jeszcze pospała..miło słonka. niestety co dzień musze o 6 sie wygramolić...a ja rano to typowa sowa jestem ;) Ha a jeśli chodzi o odchudzanie to.....muszę się przyznać że dostałam od teściowej kawałek ciacha z urodzin..pyszny był...no właśnie był i to ja sprawiłam że go juz nie ma. I colą popiłam. Ale to tylko tyle ( a może az ;) ) A co tam raz się żyje! A teraz idę robić obiad po pan i władca wróci i będzie marudził jak pod nos nie dostanie grrrrr A potem idę na imprezę...kolega mojego M brał dziś ślub cywilny i robi wieczorem przyjątko, więc chyba juz dziś tu nie dam rady zaglądnąć...w takim razie życzę udanego wieczorku i miłych pogawędek !!! pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saginata - pocieszyłaś mnie , bo już myślałam że to moje dziecko tylko takie naiwne, ale w zasadziedzie to dość miłe, a zwłaszcza jak się samemu dostaje prezenty... DoReMi...udanej imprezy, ja zjadłam w końcu 4 kostki czekolady, ale 15 min ćwiczyłam. Więcej mi się nie chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montanaa
Witajcie dziewczyny 🖐️ DoReMiFasolka w Holadnii to swieta sa troche inne jak w Polsce, tu nie ma na stole karpia, tylko jest indyk. A wogole w regionie w ktotym mieszkam jest malo katolikow, wiekszosc to ewangieliscy.Oni nie znaja co to jest lamanie oplatkiem ani zyczenia przy wigilijnym stole. Na pasterke tez idzie malo ludzi i zaczyna sie o 22.00. Prezenty daje sie na sw. Mikolaja to jest 5 grudnia a na gwiazdke juz nic. Choinki sie oczywiscie ubiera tak jak u nas i dekoruje caly dom. :D Saginta a co jest dziecku? Grypa przeziebienie? Ma goraczke? Daj cos jakas aspiryne szybciej minie 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montanaa
Buba 39 ty lakomczuchu naopychalas sie czekolada? i znowu bedzie wiecej kalorii ;) Dziewczynyz zmykam zycze milego wieczoru wszystkim i do uslyszenia jutro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
montanaa> ty w holandii fajnie ja pisalam o holandii licencjat i mgr ale tak na sucho musze kiedys pojechac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! DoReMIFasolko-jak po wczorajszej imprezie-czy glowa bardzo boli???/ Dzisiaj u mnie popadało a miałam wyjść na podworze zgrabić resztę liści-nie wyszło.Wziełam się za czytanie książek i od wczoraj czytam już drugą.Teraz maleństwo ogląda bajeczkę ale za chwilkę muszę ją wykąpać i położyć spać.Przeglądałam przepisy na dziecinne torciki-bo w piątek muszę coś zacząć kombinować-może któraś z was ma przepis na leciutki torcik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! DoReMIFasolko-jak po wczorajszej imprezie-czy glowa bardzo boli???/ Dzisiaj u mnie popadało a miałam wyjść na podworze zgrabić resztę liści-nie wyszło.Wziełam się za czytanie książek i od wczoraj czytam już drugą.Teraz maleństwo ogląda bajeczkę ale za chwilkę muszę ją wykąpać i położyć spać.Przeglądałam przepisy na dziecinne torciki-bo w piątek muszę coś zacząć kombinować-może któraś z was ma przepis na leciutki torcik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! DoReMIFasolko-jak po wczorajszej imprezie-czy glowa bardzo boli???/ Dzisiaj u mnie popadało a miałam wyjść na podworze zgrabić resztę liści-nie wyszło.Wziełam się za czytanie książek i od wczoraj czytam już drugą.Teraz maleństwo ogląda bajeczkę ale za chwilkę muszę ją wykąpać i położyć spać.Przeglądałam przepisy na dziecinne torciki-bo w piątek muszę coś zacząć kombinować-może któraś z was ma przepis na leciutki torcik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was! moja praca przeszla do historii przez mojegowlasnego bachora mlodszy pojechal do babci,a temu rano mowie zeby poszedl na swietlice bo do 4 nikogo w domu nie bedzie,to moje dziecie powiedzialo w swietlicy ze idzie do wc i spieprzylo ze szkoly,bez kurtki i czapki od 12 do 4 wloczyl sie po miescie M wrocil przedemna,tel.sie urywal bo swietliczanka i wychowawczyni dzwonily na zmiane,w koncu bachor niby pod opieka szkoly-zniknal! M poszedl go szukac i znalazl w parku-no normalny maly pener! jutro mam isc do szkoly adrenaline mam na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka, trzymaj się , nie zazdroszczę spotkania w szkole oczywiście. Do której klasy chodzi twój syn? Ma chłopak pomysły, trzeba przyznać , biedni tylko potem rodzice, ale na pewno sobie poradzisz. Saginata wejdź sobie na stronkę z przepisami na pewno znajdziesz jakiś pyszny torcik dla dzieci, miłej zabawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka nic się nie przejmuj moja też poszła w las - oczywiście o pracy mówię i trudno się mówi a tak fajnie się zapowiadało. Już myślałam że będę sekretarką samego prezesa. Niestety chyba któraś miała dłuższe nogi niż ja hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montanaa
Witajcie dziewczyny wieczorkiuem wpadam na chwile, po zawariowanym dniu, ciesze sie ze juz sie skonczyl. Dzi poszlam z moim mm glosowac na nowego premiera, pozniej moja corka zapomniala jenego buta z tenisa przywiesc bo zostawila go w szatni i musialam z nia po niego jechac tak to juz jest z tymi pociechami :D Ewa Wlkp. Nie przejmuj sie jakos przezyjesz te wizyte w szkole, faktycznie dzieciaki maja pomysly. Arenita to koniecznie musisz sie wybrac do Holadnii to jest naprawde ladny kraj, najlepiej maj bo wtedy kwitna cale pola tulipanow jest to super widok cale dywany z kwiatow. 🌼 zycze wszystkim milego wieczora i lece jeszcze troche poczytac przed sem.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się Gabcia. Jestem tu poraz pierwszy. Znalazłam dziś topic. Jestem z okolic Wawy. Może znajdę jakąś sąsiadkę tutaj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny-znowu coś mi sie nabroiło w kompie-nawet nie wiedziałam ,że wyskoczyłam trzy razy. Ewka-nie martw się-dasz radę-dzieci przyzwyczajają nas,że im starsze to nie wiesz czego się spodziewać. Buba-stronkę z przepisami znalazłam i nawet jeden przepis mi się spodobał-a tyle tego ,że na samo przejrzenie dnia mi zbraknie- a kiedy piec? Cóż -może dam radę.Dzisiaj idę do Maleństwa na zebranie-Andrzejki,Mikołaj i tp.Na takie zebrania można chodzić nie to co u starszyzny-tam spuszczałam głowę-bo znowu się nie uczą.... Miłego dnia wszystkim życzę-i mimo brzydkiej pogody-uśmiechnijcie się ,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zahirek ja niestety z okolic Krakowa lub Katowic jak kto woli.Na szczęście to nie przeszkadza w klikaniu. Strasznie mnie dziś nerka lewa boli nie macie jakiegoś sprawdzonego sposbu zamiast tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny ! Ewka moj chodzi do drugiej, mam nadzieje że jeszcze wtym roku nie wpadną mu jakeś zwariowane pomysły do głowy, chociaż już w pierwszej jedna mamusia kolegi z klasy zadzwoniła do mnie że moje dziecko pobiło jej syna. Ja oczywiście zaraz dałam porządną nauczkę swojemu, a tu się nazajutrz okazało że tamten opluł i pokazał język mojemu no i ten go tylko popchnął. Do dzisiaj jak widzę tę kobietę to mam dość. Zahirek witaj , co prawda ode mnie do ciebie dość daleko ale można popisać. Gabcia wyleż się w wanience(możesz sobie nawet z KIMS). Saginata upiec coś od razu dla mnie...bo znowu będą mnie męczyć w sobotę. Teraz zmykam na zakupy, może i coś dla siebie w końcu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saginata Buba dzięki za radę zwłaszcza podoba mi się pomysł z kimś chyba na jakieś polowanie muszę się wybrać. Rzeczywiście posiedzę sobie wieczór może coś da choć najpewniej to mi pomoże wizyta urologa i antybiotyk -sprawdzona metoda tylko ileż można się truć. W sobotę idę na urodziny do mojego dzieciątka -no nie tyle dzieciątka bo to już prawdziwy mężczyzna, w końcu skończy jutro 2 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montanaa
Witajcie dziewczyny 🖐️ Witaj Zahirek wpadaj do nas wpadaj kazdego dnia bedzie sie w ten sposob nasze grono powiekszac :D Ja pochodze z Poznania ale klikac zawsze mozna. U nas tez pogoda paskudna byla dzisiaj caly dzien padalo nawet nosa sie nie chcialo wystawiac na dwor :( Poza tym narobilyscie mi ochoty tymi wypiekami, jutro kupie cos slodkiego na weekend i zapraszam wszystkie na kawunie :D A teraz zmykam ide programowac nowa komorke 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc WamI wreszcie sie do Was dokopalam porozmawialam sobie dzis w szkole,nawysluchiwalam,potem strzelilam kazanie mojemu orlowi,a efekty pewnie beda typu\"do nastepnego razu ani razu\" wogole jakies nastroje nie takie,to chyba ta slawetna deprecha jesienna,pogoda no i ten wypadek,taki nieszczescie w tej kopalni...mnie to sie wglowie nie miesci,tylu ludzi,co te biedne rodziny musza przezywac,ogolnie 34 dzieci osieroconych. po prostu brak slow na taka tragedie a jeszcze poczytalam opinie i wypowiedzi na wp,jacy ludzie potrafia byc okrutni,niektorzy naprawde mogloby swoje poglady zachowac dla siebie i uszanowac cierpienie tych ludzi........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Zadnej nie chce się dzis pisać ,czy jestescie takie zajęte? Ja próbowałam piec torcik z nowego przepisu no i klapa-nic nie wyszło[placki cienkie jak naleśnik-musiałam upiec sprawdzone biszkopty. Zrobiłam też pyszny blok czekoladowy-bomba kaloryczna,ale dzieciaki lubią.Byłam też z przedszkola w kilku firmach-szukałyśmy sponsorow na pomoce dydaktyczne dla dzieci-no i chyba nam się udało.I taki ten mój dzień rozwalony,niby wiele nie zrobiłam a jestem padnięta.Maleństwo kaszle na całego-dzis na noc aplikuję co się da i smaruję czym się da-może nie dopadnie nas znowu lekarz i antybiotyki. A jak wam minął dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Jak miło wreszcie tu zaglądnąć. Miałam ostsnio urwanie głowy, a do tego jeszcze jakieś przeziębienie się przyplątało ale już jest leiej :) Z jednej strony współczuję Wam wszystkim problemów z pociechami a zdrugiej juz nie mogę się doczekac własnych. Ewka, Gabcia bardzo mi przykro że Wam nie wyszło zpracą! mam nadzieje że szybko coś znajdziecie zajmującego i lekkiego ;) I wszystkij dzieciakom i niedzieciakom życze zdrowia, bez tablet ! swoja drogą pogoda jest paskudna ni to ciepło ni zimno,. I jeszcze z M wymieniłam parę niemiłych zdań i ogólnie jest nie fajnie. Pozostaje zakopac się w kołdrze i przeczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×