Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabcia35***

Szukam przyjaciółki

Polecane posty

czesc dziewczynki! jak tam zyjecie w pierwszy normalny dzien nowego roku?:)ja za chwile wloke moje koslawe szczescie do lekarza,niech mu kregoslup pooglada i pomaca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Ewka-i co z tym twoim Szczęściem-co powiedział pan doktor? A tak swoją drogą to ty chyba nie możesz mieć spokojnie w domu bo chyba pomyślałabyś,że jesteś w gościach :D Napisz trochę o swoich wojażach-jestem baaaardzo ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Mam nadzieję, że z Nowym Rokiem nowe siły i chęć do działania wszystkim sprzyjają, lub sprzyjać będą ( zaraz po regeneracji ;) ) Ewka, czy Ty masz chwilę spokoju ? to wyjazdy, goście, drzwi wciąż otwarte, dzieci, psiaki no i Twój Pan Szczęcie....ja nie umiem tak...i podziwiam ! Saginatko, mam nadzieję że Twoje młodsze Szczęście już ma się lepiej i do zdrowia wraca! Gabcia, mam nadzieję że z Nowym Rokiem podjęłaś ja to Saginakta ujęła \"męską\" decyzję i będziesz zapiszesz się na coś fajnego :) A ja muszę się pochwalić! Zapisałam się na zajęciach dance w fitness clubie :D musze przyznać, że mimo ogromnego zmęczenia czuję przypływ energii :D i taki początek roku mi się bardzo podoba! obym wytrwała :) moje postanowienie noworoczne...zero lenistawa obżarstwa i zaniedbywania siebie ! hihi brzmi groźnie :D Pozdrawiam Słoneczka, trzymajcie się cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej DoReMiFasolko-no,no-ostro zaczynasz-ale fajnie-tak trzymaj.Muszę i ja się wziąć za siebie-chociaż na wsi nie ma takich możliwości. Moje Maleństwo już ponad tydzień jest zdrowe[odpukać w niemalowane]-jeszcze parę dni i porobimy wymazy z gardelka-będzie trzy tygodnie po antybiotyku.Jutro jedziemy do okulisty-bo oczka ją troszkę bolą. Buba,Gabcia-a co u was?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki! nie odzywalam sie,bo mnie nie ma w domu :) teraz na moment dopadlam kompa kolezanki mojej kolezanki....wiem,zawile to brzmi,ale jestem aktualnie w Berlinie,kolezanka miala przyjechac pogadac w sprawie pracy,a ze nia zna wogole Berlina to wziela mnie bo ja troche to miasto znam,no i we dwie razniej. nie lubi prowadzic auta noca,wiec wyjezdzamy rano ,jutro sie odezwe,pa,pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pusto...... ja juz nie mam czasu na nic,nawet nie mam kiedy pisac,po powrocie tyle rzeczy do pozalatwiania,rozne urzedy do oblatania ze nie mam czasu ty zagladac,teraz wpadlam chociaz poczytac,leb mnie boli,zjadlam tablete i zaraz ide do lozka,chyba mi sie akumulatory wyczerpuja...:) jutro mam nadzieje ze bedzie troche luzu,co prawda znajomy sie zapowiadal z wizyta ,ale tak niezobowiazujaco,nie wiem czy przyjedzie,a na dodatek moj M,jakby go kto sluchal to by pomyslal ze ja umierajacego na 2 dni zostawilam :D ide odespac braki,pa,pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki! dobrze ze pisze,a nie mowie bo mnie nie slychac-dopadlo mnie jakies zapalenie krtani i najlepiej mi jak sie nie odzywam w domu sie ciesza-nikogo nie wyzywam przynajmniej :) u mnie po staremu,moj M stracil ta robote co mial-jak gosciu zobaczyl jak to jest jak dysk wyskakuje to sie chyba wystraszyl,ze go dopadnie u niego i moze byc zmuszony wolac pogotowie a zatrudnial go na czarno wiec chyba ma stracha i znow ,kurde w punkcie wyjscia,bez pracy jestesmy,szlag by trafil no wlasciwie juz trafil :( ech,zycie,zycie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ewka, cześć Dziewczynki! uuu rzeczywiście trudno tu kogoś zagadać ;) Sama nie mam nic na usprawiedliwienie, że nie pisałam...ogólny brak czasu..tu coś tu coś..niby nic konkretnego: odwiedzić zrobić, przygotować i dzień zlatuje a wieczorem ani siły ani ochoty... ...ale mam urlop od dziś cały cudny tydzień i będę się byczyć, spać do południa i będę obrzydliwie się nudzić :D na to czekałam przez ostatnie parę miesięcy :D Mam nadzieję że u Was wszystko w porządku i że Was tu nie ma tylko dlatego że młodzież, tudziesz Wasi Bohaterowie nie dopuszczają Was do komputera! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! U mnie powoli leci,byłam z niunią u okulisty-zapalenie spojówek,no i robiliśmy jej wymazy z gardełka i noska. A u mnie prawdziwa wiosna -dzisiaj poszlam do ogrodu i zerwałam świeży szczaw-mam wiosenną,pyszną zupkę w styczniu :D Niunia robi babki z piasku zamiast lepić bałwana-ale teraz już nie wyobrażam sobie ,że mógłby padać śnieg.Taka piękna pogoda ,że codziennie chodzimy na spacerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej! ledwo zyje,krtan mnie boli,uszy zatkane,masakra,a jeszcze musialam isc na wywiadowke ,dopiero wrocilam,po raz pierwszy wychowawczyni nie kazala mi zostac zeby wysluchiwac co moj as nawywijal,chociaz ten plus teraz zrobie sobie herbatki z miodem i ide do wyra,trzesie mnie i nie mam zamiaru sie meczyc,dzis nie ma mnie juz dla nikogo,tylko jakas ksiazka i sie bycze:) pa.pa do jutra acha,wylaczyli mi telefon,ja nie moge dzwonic,do mnie mozna,ale net jak widac jeszcze chodzi:) tylko nie wiem jak dlugo to bedzie..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Waśnie wróciłam z całodziennych wojaży. Byłam u siostry...zabawa na całego z jej dwójką urwisów, kochane chłopaki, ale ledwo żyję :) No i znowu tęsknota za dziećmi powróciła.....hmm :) może może :) A tera zpobiegamy i zrobimy parę brzuszków, żeby ładnie się prezentować ;-) Życze Wam Kobietki cudnie udanego wieczorku, trzymajcie siebie i swoje pociechy w zdrowiu.... ps. Saginatko oby ta wiosna w ogródku dobrze wpłynęła na zdrowie Twojej Córuchny ! zazdroszcze, bo w mieście ten brak zimy oznacza jeden wielki syf :/ ale nic tam..przeżyjemy oby nagle w marcu nie zaskoczył nas mróz. Ewka zdrowiej zdrowiej, bo jak znam życie, to Ty osoba zabiegana nie wytrzymasz leżąc pod kołderką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No patrz Ewka a dopiero co o tych telefonach rozmawiałyśmy mam nadzieję że net nie tak szybko.Ty taka chora jak moja Lalka też ledwie zipie też zapalenie krtani i do tego gorączka 39,3 i schodzi co najwyżej do 38,6 przerąbane. Próbowałam wszystkiego ale nic nie pomaga a to takie dziecko że nie powinna mieć więcej temp. niż 37.6. Mam nadzieję że szybko jej przejdzie bo jak nie to mnie chyba wywiozą. Strasznie mnie dziś głowa boli oby się jutro nie okazało że ja następna do leżenia w łóżku jestem bo kto będzie koło nas chodził?? Spokojnej nocki i kolorowych snów życzę wszystkim po kolei papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Dzisiaj ja pierwsza się melduję. Jak tam chorowitki?? Ewka-już lepiej? Gabcia-najlepiej zbić temperaturę chłodnymi okładami-wilgotny ręcznik-zmiana piżamki,pod kołdrę,potem znów okłady i przebieranie-pracochłonne-ale pomaga.Ja kiedyś swojej to nie moglam zbić temperatury-poszedł nurofen,apap,czopki-i nic-prawie 40 na termometrze-dzwoniłam wtedy do lekarza co dalej robić-i to mi polecił. A ostatnio bardzo dużo ludzi choruje-i to właśnie krtań.U nas najskuteczniejsze są nebulizatory-inhalacja lekiem. Teraz moja starsza córa jest na wziewach-też sprawy gardłowe. Moja niunia na razie zdrowa-codziennie wychodzimy na spacery-dzisiaj mamy zamiar iść do lasu-ale tyle co ona wychorowala to wystarczy-nieraz budzę się w nocy i nasłuchuję czy nie kaszle-chyba jestem przewrażliwiona pod tym względem.A choroba potrafi nieźle wymęczyć-i to nie tylko tych co choruja.Trzymajcie się cieplutko,pa A dlla chorych na pocieszenie 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cieplutko Jak minął dzionek? Ja z niunią zrobiłyśmy pierwszy wiosenny bukiecik:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saginata moje gratulacje ja jeszcze nie widziałam kwiatków ale jak mówisz że zrobiłyście bukiecik to na pewno są. Wiem że okłady dobre ale to moje nieszczęście woli leżeć niebocha a na okłady się nie zgadza. Za to komp cały tylko dla mnie bo jak chora to woli leżeć i na telewizję popatrzeć. Ciekawe jak długo taka fajna pogoda się utrzyma. W sobotę kuzynka mi pisałażew NY było 25 st. piękne lato w środku zimy ale takiej temperatury to bym nie chciała. Pozdrawiam i spokojnej nocki życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Koleżankom! Dzień ma się ku końcowi, dzień wolny, piękny i smaczny :) ..dzien kurczakowych wariacji ;) Najpierw cudny spacer w słońcu..mhmmm cieplutko i jakby nie myśleć o niekorzyściach tej \"upalnej\" zimy to chciałabym tak zawsze! Potem Mój Pan zrobił przepysznego kurczaka nadziewanego jabłkiem i suszonymi śliwkami..palce lizać, a ja zrobiłam deser, który oboje ubóstwimy kurczaka z sosem majonezowo-żurawinowym z brzoskwiniami..pycha :) byle aerobik nie pomoże :) i tak nagle zrobiło się ciemno, wiatr się zerwał srogi, więc najlepsze: herbata, kanapa, telewizor tudzież komputer....i mogłoby tak być zawsze - zdecydowanie bym się nie obraziła ;-) Pozdrowienia i zdrowia dla Wszystkich,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam na chwilkę -a tu tak milutko,cieplutko,tak po domowemu,tak zapachniało kurczakiem i dobrą herbatką-mhh-chyba jeszcze sobie zrobię cieplutką. DoReMiFasolko-jak ty po tym urlopie wrócisz do pracy?????? Gabciu-jak twoja Lalka???No i co poza tym u ciebie?? Ewcia-ZYJESZ??????? No i Buba-tęsknimy za Tobą:-( Jest nam smutno bez ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Saginatko! Właśnie się zastanawiam, czemu tak rzadko się odwiedzamy tutaj ! A niektóre koleżanki to chyba o nas zapomniały! A co do pracy, to pewnie bym juz o niej kompletnie zpomniała, gdyby nie telefony, przypominające, że relaksować się za długo i za dobrze nie można :/ Nieee chce tam wracać ! buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to z jednej strony mam luksus-jestem na takim urlopie caaaaly czas-tylko czasami nudzi mi się taki urlop:-) ale już teraz nie potrafiłabym pracować-i się podporzadkować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! mnie sie troche naddalo,dzis caly dzien byla u mnie mama,nie mialam czasu pisac,przywiozla malego,to teraz chlopak tak buszuje ,nie moge go do spania zagonic,te male pieski staly sie dla niego sensacja roku :) ,bo do tej pory ich nie widzial,wybral sobie ulubienca i caly dzien go nosi,teraz stwierdzil ze on bedzie z nim spal :D ciezka przeprawa mnie jeszcze dzis czeka widze.... u nas tez wiosenna pogoda panuje, u mnie dzis bylo 12 stopni,zauwazylam dzis w ogrodku u kogos kwitnace na calego przebisniegi,krzewy puszczaja paki-cos sie tej pogodzie popierdzielilo,oby jak chwyci zima nie trwala do maja :( no to ide sprobowac mlodego polozyc spac,bo juz marudny chlopak jest,ale co sie dziwic,o 6 rano wstal,to ma prawo dobrej nocki Wam zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewcia-śpiewaj te kołysanki:D moje maleństwo już śpi-ululałam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×