Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabcia35***

Szukam przyjaciółki

Polecane posty

Doremifasolka dobre. A co do mamy to Ewka ma rację nie powinna się wyprowadzać. Nie rozumiem takich ojców bo mój to był ideał zresztą oboje rodzice wspaniali. Tym bardziej mi ciężko zrozumieć dlaczego mój pan i władca nie potrafi tak z naszą córką dogadać się ale widać on był inaczej wychowany. Mój tatko za swoimi dziećmi i wnukami świata nie widział. Niestety już go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety są ludzie i ludziska, \"równi i równiejsi\" i na codzień musimy z z nimi wszystkimi obcować 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny A najważniejsze-to nie powtarzać blędów naszych rodziców-nas dzieci też kiedyś będą oceniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saginata dobrze powiedziane dlatego nie krytykujmy naszych rodziców bo same nie wiemy co nas jeszcze w życiu spotka. Nie każdy ma siłe aby walczyć z przeciwnościami losu. Mówię bo jestem tego najlepszym przykładem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HOHOHO dobry wieczór... nie piszcie naraz bo nie nadążę czytać :D Co słychać?? U mnie zimno i szaro i trzeba sobie wszystkimi miłymi małymi sposobami czas umilać! Bo tej \"zimy\" nie przetrwamy! Ślęczę parę godzin przy tym pudle, ide coś poczytać! Pozdrawiam Was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A ja już drugi tydzień siedzę z tą ospą-do tego znowu dopadla nas grypa żołądkowa-tylko w ostrym wydaniu-myślałam,że wyląduję na kroplówkach.I tak siedzę w domu -ani zadnego wyjścia,ani spacerku-ile można:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, Pozdrawiam wszystkie chore, bardziej chore, zdrowe i te z ze strapionymi duszkami. Mam nadzieje ze ten weekend bedzie dla Nas łaskawy i odetchniemy od swoich udręk! Pogoda robi się śliczna, słońce wyszło i nastraja optymistycznie, mam nadzieje że u Was tak samo ! Jak tylko wróci mój M z pracy wyciągnę go na spacer - dziś się nie wymiga ! Piszcie jak u Was?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie też prawie wiosennie ale na spacerek jeszcze nie wychodzimy-ciągle ta ospa-już na wykończeniu-ale jeszcze jest.Myślę ,że wkrótce odrobimy zaległości-tym bardziej,że zaczynają się u nas ferie. DoReMiFasolko-i jak-udał sie spacerek?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Saginatko, Niestety spacerek nie doszedł do skutku, ale i tak było miło ;) a zresztą i tak jak M wrócił to się popsuło na zew. no i teraz deszcz ze śniegiem - fuj ! Wracajcie z córcią do kompletnego zdrowia, żebyście mogły z ferii pokorzystać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a reszta...a reszta pewnie się bawi, albo juz śpi! a ja znów bezsenność, dobrze że jutro niedziella ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem dziewczynki,zyje,ale co to za zycie,same problemy,nawet mi sie do kompa siadac sie nie chce dziad komornik nie dosc ze mi kasy nie oddal to dowiedzialam sie ,ze nic nie dostane bo te pieniadze zabral na \"koszty egzekucyjne\" ,nie wiem czego one dotycza ,nie wiem dokladnie ile ich jest,wiem tylko ze kilkaset zl.ale blizszych informacji mi nie udziela,bo to mnie nie dotyczy tylko mojego ex,tylko dlaczego ku**a ja mam z moich pieniedzy placic.... w ten sposob alimenty dostane pewnie dopiero za pare mies.:( w poniedzialek znow ide,tym razem mam zamiar wziac exa,chce wiedziec na co idzie ta kasa,jemu musza powiedziec.A ja przy tym chce byc.I chce wiedziec ,dlaczego mnie nie powiadomiono oficjalnie,to ich zasrany obowiazek.Najwazniejsze ,zeby pan komornik sie napchal a dzieciaki niech z glodu zdychaja.. Cos czuje ,ze skonczy sie to skarga na komornika w sadzie. ddobra,przestaje juz narzekac nie bede sobie bardziej psuc humoru. pa,pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ewcia, trzymaj się dzielnie, na pewno jakoś przebrniesz przez to! szkoda tylko kasy! a swoją drogą to draństwo się szerzy! banda złodziei!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoReMiFasolka,widze ze niezla nocna zmora z Ciebie:) ja mam za to wesolo od samego rana,maly wymiotuje ,co zje lub wypije to jedzie do rygi,jak mu do jutra nie przejdzie to lekarz wita,nie wiem czy to jakis wirus czy co,brzuch go nie boli,goraczki nie ma,w przerwach miedzy wymiotowaniem calkiem wesoly jest,tylko blady,no ale kto w takiej sytuacji jest rumiany teraz sie polozyl,moze sie zdrzemnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Oj Ewcia Ty to masz przegwizdane jak nie komornik to dziecię chore współczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Oj Ewcia Ty to masz przegwizdane jak nie komornik to dziecię chore współczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu mi to dwa razy weszło?? Muszę się Wam jeszcze pochwalić kupiłam sobie siemię lniane i odchudzam się tzn. staram bo znów mam więcej tu i ówdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Gabcia! no widzisz ,jak nie urok to sraczka,maly zaczal narzekac na glowe i po tym gdzie pokazuje sadze ze ma migrene dziecieca,u dzieci najpierw sa wymioty a potem przychodzi bol,odwrotnie niz u doroslych,tym bardziej ze po poludniu juz nie wymiotowal,a u nas to dziedziczne,babcia miala,mama ma ,ja mam ,to i prawdopodobienstwo ze dzieci odziedzicza jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka -gdzieś ptaszki ćwierkały ,że dzisiaj masz urodziny-osiemnaste????? :D Wszystkiego najlepszego,spełnienia marzeń,radości -i pomyślnego rozwiązania wszystkich spraw 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalala_38
witam Was wszystkie mam 38 lat i pomimo dużej liczby znajomych tak naprawde czasami nie mam z kim pogadać. Czy mogłabym jakoś do Was się podłączyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saginata-------------->dzieki!!!!!!!!to juz 18 i pol........na jednej stronie:D:D:D olala----------->witamy cieplutko,pisz:)napisz cos o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olalala_38 witaj pewnie że możesz im więcej tym weselej. Skąd jesteś bo my porozrzucane po całej Polsce. Ewka wszystkiego najlepszego przede wszystkim dużo zdrówka mniej kłopotów i duuuuuuuużo kasy. Co do migren masz świętą rację moje dziecię ma i wiem co to za koszmar ja chwilowo mam spokój ale jak się zdarzy to taka że pościanach mogłabym chodzić. Saginata co tam u Ciebie wszyscy zdrowi już ?? Doremifasolka jak minęła niedziela chyba gdzieś powędrowałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie prawie zdrowi-niunia wyszła pierwszy raz po dwóch tygodniach na spacerek.Wybraliśmy się na zakupy do miasteczka-maz chce nowy telewizor-a stary do sypialni:D a przy okazji nowy mebel by się przydał przy pięknym telewizorze-trzeba naciągać póki sie da:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane Koleżanki :) Witaj Olalala !! Ewka Wszyskiego Naj naj naj naj lepszego: zdrowia, barwnego - radosnego życia, kasy w trzy i trochę żeby były i komornik mogli pocałowac się w d...nos, dużo dużo przyjaciół oddanych i czego sobie tam skrycie marzysz 🌻 🌻 🌻👄 cieszę się że wracacie do zdrowia..oby wszystkie ! ha powędrowałam do pracy..ale szybko wróciłam z powrotem, bo mnie jakieś wirusy dopadły 😭 cieknie mi, drapie mnie, łamie mnie...ja nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUUUUUU-niedobrze-DoReMiFasolko-ciepły oklad z mlodej męskiej piersi-tylko to cię ratuje:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż mi szkoda-bo moja meska pierś już nie pierwszej mlodości:D ale też dobrze rozgrzewa:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×