Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabcia35***

Szukam przyjaciółki

Polecane posty

Też szukam przyjaciółki,wesołej i szczerej osoby która lubi chodzić na dyskoteki i gadać o pierdołach:} Mam 21 lat jestem ze Śląska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 84
Ja tez szukam przyjaciolki Prosze piszcie ona_kasia84@op.pl Odpowiem na kazdy mail Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzony
csc nowego ozyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znudzony
i co dalej jak sie ma juz 50 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata21warszawa
odnawiam wątek, szukam koleżanki na fitness i kawke, samej trudno się zmobilizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysecka
hmm ja również chciałabym poznać jakąś dziewczynę,kiedyś miałam dwie przyjaciółki, niestety teraz nie mam ani jednej,mam 20 lat, jestem z okolic Rybnika,mam dosyć siedzenia w domu,gdzie moją jedyną atrakcją jest oglądanie tv z chłopakiem,chętnie poszłabym gdzieś na kawke z koleżanką itp. :-) dodam,że dyskoteki już mnie nie fascynują(że tak powiem), chyba z tego wyrosłam hihih pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyna około półtora roku temu przeprowadziłam się w okolice cieszyna mam córcię i mężczyznę ale brakuje mi koleżanki lub przyjaciółki,a niestety nikogo tutaj nie mogę poznać mam 22 lata i szukam kogoś z okolic cieszyna by można było pogadać a być może i się spotakać zainteresowane dziewczyny w dowolnym wieku proszę o kontak e-mail.Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:)a czy jest ktoś z Poznania?Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich. Pierwszy raz jestem na jakimś forum itd wiec wiecie... :P jeśli ktoś ma ochotę to chętnie pogadam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich. Pierwszy raz jestem na jakimś forum itd wiec wiecie... :P jeśli ktoś ma ochotę to chętnie pogadam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia34
witajcie. jestem mężatką, mam dwójkę dzieci, brak mi niestety bratniej duszy w osobie szczerej koleżanki.odezwijcie się dziewczyny, czasem fajnie pogadać z kimś, a tu co ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia34
z okolic Nowego Sącza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka19
czesc kobietki widze ze nie jestem sama:) mam 19 lat i mieszkam na slasku mam wiele kolezanek ale brak mi tej jednej najlepszej:( przez liczne przeprowadzki moje kontakty z przyjaciolkami sie urwaly ale mam nadzieje ze niedlugo bedzie inaczej:) kocham plotkowac i smiac sie pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena 82
Witajcie dziewczyny. Szukam przyjaciółki z okolic Łódzi, Przyjaciółki na dobre i na złe. lena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie:) Jak się macie dziewczyny? czy jest ktoś z Poznania może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia999
bardzo brakuje mi kogoś z kim mogłabym sobie czasami pogadać czy pójść na spacer... niby mam chłopaka ale przyjaciółka to coś innego! ... jestem z okolic Kielc! kiedyś miałam 2ie przyjaciółki ale one mnie zdradziły i zniszczyły mi pół życia! postawiły przeciwko mnie bardzo dużo os. i właśnie z tego powodu jest mi bardzo ciężko komukolwiek teraz zaufać! mam 18 lat... a moim marzeniem nie jest mieć samochód czy coś w tym stylu! Myśle Tylko o tym żeby spotkać kiedyś dziewczynę której będzie chciało się siedzieć ze mną , śmiać się a czasami słuchać moich opowieści! MOIM MARZENIEM JEST MIEć PRZYJACółKE KTóREJ BęDę MOGłA ZAUFAć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaaaaa
tez szukam takej zebym mogla jej wszystko powiedziec i ona mi...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaaaaa
mam 28 lat(prawie skoncze 23 lipca) od prawie szesciu lat jestem meżatką i mam swoje jak kazda kobieta trza mi kogos no!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia999
miaaaaa a skąd jesteś i ile masz lat?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaaaaa
z okolic Wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaaaaa
jejku ale nie bijcie sie tak kobitki bo nie wiem kogo wybrac!!!! ha ha:( to nie bylo śmieszne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka 82
a może jest jakaś landrynka z Ozorkowa? hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzózka87
Cześć Dziewczyny! Szukam kogoś z kim mogłabym poplotkować czy porozmawiać na poważniejsze tematy, obejrzeć film, pójść na zakupy albo kawę. Jestem z Warszawy. Pozdrawiam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weka88
hej :) rowniez szukam bratniej duszy ;) jestem z okolic Lublina i chetnie z kims rozpoczne znajomosc poprzez e-mail a w miare mozliwosci sie spotkam :) tak jak wiekszosc z Was mam chlopaka z ktorym zazwyczaj spedzam czas ale to nie to samo co z przyjaciolka.. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nazywam sie ola mam 18 lat i też szukam przyjaciółki takiej od serca z którą można porozmawiać na każdy temat, pośmiać sie ze wszystkiego a w razie czego wyżalić sie, nie lubie chodzenia na dyskoteki uwielbiam za to zwierzęta i lubie rysować . Mieszkam w Jastrzębiu zdroju. jak by co to psać na email: ok231090@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia83
a ja mam 24 lata, rok temu skończyłam studia i znajomi jakoś się rozplynęli.. każdy pojechał w swoja stronę, ja też wróciłam do rodzinnego miasta i nawet nie mam z kim wyjść na kawę czy piwo, o przyjaciółce nie wsppomnę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medlion
Czesc ja chetnie pogadam z fajna dziwczyna moze byc internetowo,jestem z ok B-B,czasami nie mam z kim iśc na kawke,czy do kina .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki chciałam sie zapytaćjak mineły wam wakacje. A może dopiero gzieś wyjeżdżacie? Ja byłam w Bieszczadach i było przecudnie. Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×