Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabcia35***

Szukam przyjaciółki

Polecane posty

Gość bisexualna
Oczywiście zapomniałam, zapraszam osoby z łodzi i okolic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmfp
Kielce, okolice, szukam kolezaneczki, przyjaciolki od serca, wiek niewazny, wazne zebysmy znalazly wspolny jezyk :) piszcie : keia@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki;];] szukam przyjaciółki z Leszna i okolic;];] wiek i wygląd nie ma znaczenia;];] Ja jestem szaloną 22-latką z masa pomysłów na życie;];] pub,spacer,basen-żaden problem;];] pozdrawiam Moje gg: 26555988 Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyryjanka
Cześć! GLIWICE i okolice ... szukam przyjaciółki na dobre i na złe, na wspólną kawę, wyjście na zakupy, imprezy, do pogadania od serca. Ja mam 27 lat, ale Twój wiek nie gra roli wystarczy, ze znajdziemy wspolne tematy;). Dzisiaj tak wiele osób czuje się samotnych bo brakuje prawdziwych przyjaciół, takich na których możesz zawsze liczyć. Jeśli szukasz przyjaciółki w Gliwicach to zgłaszam się na ochotniczke:) mój e-mail: cyryjanka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszko 25
Hej jestem z okolic Rybnika chętnie poznam kontaktowe dziewczyny,jestem niespokojną duszą,lubie aktywne i szybkie zycie. Szukam kogoś z kim mozna porozmawiac,pobawic sie,wypic drinka,pójść na zakupy pobawic się . Piszcie ! Rybniczanka89 daj namiary na siebie albo napisz moje gg- 3352623

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kysiu
Cześć mam 22 lata i jestem z Gliwic, mam ten sam problem co My wszystkie ;) gg:3874693

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szukam w rejonie Krakowa i okolic....mam 39 lat....mój mail agaw6@onet.pl....pozdrawiam i czekam na fajną koleżankę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alise
Witam mam na imię Alicja mam 28 lat jestem z Rybnika mam męża i 2 dzieci szukam najlepszej przyjaciółki, od serca , której mogłabym się wyżalić, spędzić czas. Najlepiej też mama. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina1989
hej:) naprawde widzę że nie tylko ja też mam ten problem... ja jestem z okolic Zielonej Góry, ale popisać też chętnie popiszę z osobami z całego kraju:) Ewelina mam 21 lat gadu 9253223 , z moimi przyjaciółkami kontakt mi się urwał odkąd mają chłopaków, ja też mam od 4 lat ale ich nie zaniedbywałam mimo to:( nie ma nawet komu się wyżalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauudiaa1989
ja również przyłączam się do tematu. Jestem z Częstochowy i mam 21 lat. wszystkie moje kumpele powyjeżdżały na studia, a ja głupia poszłam sobie na męski kierunek i nie mam teraz nawet okazji poznać kogoś, kto nie jest facetem. trochę mam już dość testosteronu w koło.dlatego szukam jakiejś sympatycznej kobitki do pogadania, pochodzenia na zakupy, do kina, na basen i na rower i w ogóle na koncerty i wszystko. po prostu bratniej duszy. Faceta mam ale on ostatnio nie ma czasu :( piszcie na maila u góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magrafka
warszawa, 22, szukam znajomej, moze w przyszłosci zawiąze sie jakas przyjaźń? szukam osob kulturalnych, ciekawych, ale nie takich ktore będa mnie zaciagac na imprezy do klubu co tydzien - nie ten typ człowieka ze mnie :) gg 7117969 - niewidoczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inzynier_24@wp.pl
jestem ze Szczecina, mam 24 lata i szukam przyjaciolki do rozmowy na gg, spotkania na kawe czy pojeżdzenia na rolkach. Nie przepadam za imprezowiczkami, lecz wole spokojne dziewczyny. skonczylem studia i pracuje. wszyscy moi znajomi powracali do domow po studiach i nie mam z kim spedzac wolnego czasu. mail jak powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirania;)
Czesc wszystkim :] mam 27 lat i pochodze z Łodzi . Szukam dziewczyny z ktora bede mogla pogadac o wszystkim, posmiac sie, powyglupiac. Nie mam zbyt wiele czasu na spotkania ze wzgledu na prace jednak jestem otwarta na internetowe znajomości. .Wydaje mi sie ze czasem jestem pozytywnie zakrecona i mam szalone pomysly jesli z kims sie naprawde fajnie rozumiem. jesli masz ochote to napisz do mnie. byc moze wyniknie z tego calkiem fajna przyjazn lub chociaz kolezenstwo :) pozdrawiam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirania;)
Czesc wszystkim :] mam 27 lat i pochodze z Łodzi . Szukam dziewczyny z ktora bede mogla pogadac o wszystkim, posmiac sie, powyglupiac,.....przyjaciółke od serca . Nie mam zbyt wiele czasu na spotkania ze wzgledu na prace jednak jestem otwarta na internetowe znajomości. .Wydaje mi sie ze czasem jestem pozytywnie zakrecona i mam szalone pomysly jesli z kims sie naprawde rozumiem. jesli masz ochote to napisz do mnie.(gg10981268) byc moze wyniknie z tego calkiem fajna przyjazn lub chociaz kolezenstwo pozdrawiam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleoralda
Czy są tu może dziewczyny z Raciborza? Mam 20 lat, wcześniej mieszkałam na wsi, potem za granicą dlatego teraz w mieście nie mam kompletnie żadnych znajomych, żadnej możliwości wyjścia z domu. Chętnie poznała bym dziewczynę, która chciała by czasem wyjść na spacer, pogadać, iść na piwko czy do klubu. cleoralda@wp.eu Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina01
Cześć :) Jest może ktoś z Wrocławia lub okolic?? Mam 25 lat Z chęcią wyskoczę na jakieś pogaduchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. no to widze ze taki problem mam nie tylko ja :) tez chetnie kogos poznam do wspolnego spedzenia czasu wyjscia na kawe i zakupy itd. chce sie nauczyc grac w tenisa moze ktos sie tez taki znajdzie. szukam po prostu szczerej przyjaciólki od serca . jestem z okolic CZESTOCHOWY jestem szczupła zadbana kobieta mam 36 lat i najlepiej by bylo gdyby to byl ktos w podobnym wieku czyli moze byc od 28-40 :) piszcie na meila qqq119@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. no to widze ze taki problem mam nie tylko ja :) tez chetnie kogos poznam do wspolnego spedzenia czasu wyjscia na kawe i zakupy itd. chce sie nauczyc grac w tenisa moze ktos sie tez taki znajdzie. szukam po prostu szczerej przyjaciólki od serca . jestem z okolic CZESTOCHOWY jestem szczupła zadbana kobieta mam 36 lat i najlepiej by bylo gdyby to byl ktos w podobnym wieku czyli moze byc od 28-40 :) piszcie na meila qqq119@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania24Olsztyn
Witam, czasem warto zaryzykować i spróbować nawet w taki sposób znaleźć przyjaźń. Mam 24 lata i jestem z Olsztyna, niedługo kończę studia, zależy mi na poznaniu szczerej osoby, której można zaufać. Jestem osobą wyrozumiałą, potrafię słuchać.Ludzie się zmieniają, zapewne dlatego też wiele z nas traci przyjaciół, warto jednak zawsze próbować. Zapraszam do pisania na maila - ania20071987@wp.pl lub gg 2404306. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milcia17
Hej Wszystkim! Szukam koleżanki/przyjaciółki z która mogłabym na każdy temat pogadać czasem się wyżalić.. Z która mogłabym się spotkać na herbacie/kawie na zakupach,spacerze czy np. na jakieś imprezie. Brakuje mi takich spotkań :( Jestem z okolic Gliwic (woj. śląskie) mam 17 lat Proszę piszcie na gg 35028082 lub na meila veriolla@o2.pl :] Pozdrawiam :* Ps: Będę czekała :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaem2
Szukam prawdziwej przyjaciolki z okolic Leszna, Glogowa mam 43 lata moj adres : aniaem2@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich:) Ja także poszukuję szczerej przyjaciółki, zarówno do pośmiania czy wypadu na zakupy, jak i do podzielenia smutkami . Mam 21 lat i mieszkam w Trójmieście . Zapraszam do kontaktu gg 4472648

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża22
mam 52 lata i zastanawiałam się,czy tu napisac,bo widzę,że same dużo młodsze pisza.może jednak ktoś do ,nie napisze.mam męża i dorosłe dzieci,ale brakuje mi kogoś do pogadania.moje gg34160643

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black widow
Bytom, 25 lat, mężatka. blackwidow1@o2.pl Piszcie kobietki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heii Mieszkam niedaleko Gdyni (ok.1 godz. drogi), szukam kumpeli z Gdyni lat 15,16 lat. Z którą mogłabym pogadać wszędzie pójść w weekendy gdy tam przyjadę miło spędzić czas. Piszcie : 34118133 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najomi
witam ja tez z checia kogos poznam. Jestem z OSTROWA WLKP. mam 19 gg 28045646 Piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauudiaa1989
powiem wam że do mnie kompletnie nikt nie napisał (z mojego miasta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowereek
ja jestem z Poznania i chetnie kogoś poznam :) gg 3446 7328

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbijacz tematów
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też strasznie brakuje babskich pogaduch o babskich sprawach, chciałabym spotkać fajną dziewczynę, odważną, wesołą, Jestem z piły, lat 39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×