Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabcia35***

Szukam przyjaciółki

Polecane posty

Jestem z Piły. szukam koleżanki na pogaduchy i wspólne wyjścia :) mam 25 lat. Mój mail: wielkopolska00@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia93133
Hej :-)) szukam dobrej koleżanki a byc może nawet przyjaciółki do wspólnych wypadów na zakupy, do dyskoteki itp. jestem otwarta,radosna i nie umiem usiedziec w miejscu :-D jestem z Rybnika i koncze w tym roku 19 lat :-)) zainteresowane mogą napisać na moje gg 12999570 :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka181
Witajcie ! Szukam przyjaciółki z która mogłabym się spotkać i pogadać np. na herbacie/kawie/piwie czy na zakupach z która mogłabym wyskoczyć na imprezę i się trochę pobawić ponieważ brakuje mi takich spotkań, a na swoje przyjaciółki niestety nie mam co liczyć . Jestem z okolic Gliwic i mam 18 lat jeśli ktoś jest z tych okolic to Proszę pisać na gg 22867615 Pozdrawiam Serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej szukam przyjaciółki z Puław i okolic do spotkania się pogadania utrzymywania znajomości jest jakaś chętna do pisania GG 41207501

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej szukam przyjaciółki z Puław i okolic do spotkania się pogadania utrzymywania znajomości jest jakaś chętna do pisania GG 41207501

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej szukam przyjaciółki z Puław i okolic do spotkania się pogadania utrzymywania znajomości jest jakaś chętna do pisania GG 41207501

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jestem z Kalisza, mam 22 lata, jestem dziewczyną:P Szukam jakiejś normalnej dziewczyny z którą mogłabym czasem pogadać, wyjść na piwo, imprezę itp:) Moje dotychczasowe koleżanki zaczynają mnie denerwować lub nie mają czasu, lub po prostu mam ich już dość. Bliżsi znajomi powyjeżdzali na studia, osoby z którymi się widuję są ok ale potrzebuję jednak kogoś na kogo będę mogła liczyć, kto nie będzie wiecznie narzekać na brak czasu, lub obrażać się bez powodu:P Jestem raczej osobą która nie potrafi wysiedzieć zbyt długo w jednym miejscu, lubie poznawać nowych ludzi stąd ten genialny pomysł aby tutaj napisać;) To tak z grubsza.. jeśli jesteś w podobnej sytuacji lub po prostu masz ochotę pogadać - pisz:) k-kasia385@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja również szukam kogoś z kim można pogadać, poplotkować, wyjść na kawę, itp. Niedawno zmieniłam miejsce zamieszkania i moje stare kontakty się urwały. Mieszkam z facetem i brakuje mi babskiego towarzystwa :) Mam 24 lata i jestem z Piotrkowa Tryb. Jakby co to moje gadu: 19329415.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka087
Cześć dziewczyny. Szukam koleżanki a może przyjaciółki z która mogłabym się napić dobrej kawki,wyjść na zakupy,czy do kina na babski seans,a i od czasu do czasu jakaś udana imprezka :) Jestem z Rybnika,mam 25 lat. Jestem mamą i żoną,brak mi tylko dobrego damskiego towarzystwa. Piszcie dziewczyny na mojego emaila aniulka087@interia.pl gg 4778855 Pozdrawiam Anka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska4112
Hej nie ma tu nikogo z Olsztyna i okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoa
a z Krakowa są chętni? mam 23 lata i mieszkam tu od niedawna stąd brak znajomych kokoa23@wp.pl zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulkaa200
Hej wszystkim też szukam bratniej duszy kogoś z kim będę mogła tak po prostu po rozmawiać o wszystkim i o niczym mam 21 lat jestem z okolic Lublina interesuje się przede wszystkim muzyką jeśli ktoś chce pisac asiulkaa200@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espressova
hej:-) jestem 26 letnią mamą i żoną. niestety brakuje mi kogoś do rozmów, wypadów na kawę i zakupy. jeśli czyta to jakaś sympatyczna osoba z Poznania, która, podobnie jak ja, ma nadzieję że przez internet jednak można znaleźć prawdziwą przyjaciółkę to proszę o kontakt:-) Agnieszka. espressova@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzi
może jest ktoś z Gliwic około 20 lat? :) lubie, poznawać nowych ludzi, może być fajnie i ciekawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzi
powiedz coś o sobie, albo napisz maila :) cokolwiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keia
Hej. Mam 27 lat, niedawno przeprowadzilam sie do Pruszkowa, i pusto... Nikogo nie znam nie ma z kim wyjsc na herbatke czy pogadac. Jesli sa tu jakies dziewczyny z Pruszkowa lub okolic piszcie :) keia@vp.pl Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jestem Sandra i szukam kolezanki z Leszna :) chetnte dziewczyny prosze o kontakt: jedwabista93@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablo26
Witajcie ! Poznam sympatyczną dziewczynę, z którą można będzie porozmawiać, wspólnie wypić piwko, pojeździć rowerkiem, jestem z Olsztyna, pati1410@interia.eu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miliana23
ja też prawie z Olsztyna a jednak są jeszcze jakieś dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska4112
Hej ja jestem z Olsztyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evanka
Ja też szukam koleżanki najlepiej z Wawy ;) jeśli któraś jest chętna porozmawiać to zapraszam na gg 111829. Ja mam 25 lat i szukam raczej osób w zbliżonym wieku, ale nie jest to warunek konieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx000
Witam:) jestem mama 2,5 letniego chłopczyka, jestem ''kura domową, która tęskni za spotkaniami z koleżankami, wypadami na zakupy, piwko. Jeżeli tez jesteś mama lub nie i nie masz znajomych tak jak ja i chcesz się wyrwać z domu to napisz. Najlepiej jakbyś była z okolic Rzeszowa, łatwiej się spotkać :) mój nr gg 43319758

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx000
no i mam 23 lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toruń, mam 15 lat i szukam przyjaciółki, chociaż może też być i przyjaciel. Głównie do pośmiania się, wychodzenia na miasto, do włóczenia się po ulicach, cokolwiek, byle fajnie spędzało się czas. Chciałabym też zaznaczyć, że nie zwracam uwagi na wyznawaną religię, status społeczny czy wygląd. Ale oczekuję odp tylko od osób, które są w tym samym wieku, co ja. Kontakt; zuziapl@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynki_z_mlekiem
Chętnie z kimś pokoresponduję:) W celu zawarcia luźnej znajomości, przyjaźni... Chyba bardzo mocno tego potrzebuję...:) mandarynki_z_mlekiem@interia.pl Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti8bj
hej:) szukam kumpeli, może przyjaciółki:) kogoś z kim można będzie miło spędzić czas:) jak odległość przeszkadza to można popisać, zawsze to coś:) hehe:) mam 23 lata:) piszcie: bassma0@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miliana23
ja myślę ze na gg się łatwiej pisze niż emailowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti8bj
hmm.. racja na gg jest łatwiej:) no to zapraszam 43579446 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam koleżanki z Gliwic. Od kilku tygodni mieszkam w Gliwicach i w związku z tym szukam znajomych koleżanek. Jestem młodą mamą rocznej córeczki. Mam 25 lat i chętnie poznam fajną osóbkę w podobnym wieku do pogaduszek, wypadu na zakupy kawę itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×