Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabcia35***

Szukam przyjaciółki

Polecane posty

Gość gosik18
Jest moze ktos ze Swarzedza ? fajnie byloby kawke wypic ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.p
ja również szukam koleżanki. mam 22 lata więc miejwięcej w tym wieku.. z którą bym mogła pogadac, powygłupiac sie... imprez nielubie wiec niemusi byc to dziewczyna imprezowa...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.p
a i jestem z piły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.p
luuuna22@wp.pl.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lays2
ToJaTutajJestem odezwij sie , tez mieszkam niedaleko CZĘSTOCHOWY, mam 26l. szkukam , klezanki, na wyjscie do kina, pogadac, napic sie kawki, pojsc na basen, jesli ktos tez cierpi na brak kolezanek, napiszcie gg 36998395 abo flower101@vp.pl Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luuuna
szukam kolezanki do pogadania w wieku 22lat.. moze byc tylko korespondycyjnie... jestesm z piły... luuuna22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam na imię Monika jestem z miasta Olsztynek ale mieszkałam 6 lat w Olsztynie chętnie kogoś zapoznam nie będę się powtarzać że również kontakty sie rozmyły itd po latach wróciłam do rodzinnego miasta żeby ograniczyć nieco finansowe problemy,obecnie nie pracuję,mam córcie 2.5 roku i jestem mężatką moze ktos byłby chętny porozmawiać o codziennościach itd moje gg 23052178 lub mail miliana17@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynaaaa23puławy
Czy jest tu ktoś z okolic Puław. Od niedawna tutaj mieszkam i nie znam żadnych koleżanek. Mam 23 lata:) z chęcią bym się z sympatyczną osóbką zaprzyjaźniła. modiii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż czemu wszystkie jesteśmy tak daleko od siebie nie mozna tej Polski jakoś skurczyć i schować do kieszeni? Hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale fajny temat
nie sadzilam, ze jest nas tak duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska4112
Jest ktos z Olsztyna szukam przyjaciolki takiej prawdziwej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska4112
Podam mój nr gg 25418703. Moga być tez osoby z pomorza bo często tam jeżdżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka jestem z Głogowa. Szukam psiapsiółki , kawa piwo, dobry film, babskie pogaduchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miliana23
A gdzie ten Głogów leży moze podasz gg lub jakiś kontakt do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam przyjaciólki, koleżanki z która bym mogła fajnie spędzić czas, porozmawiać:P Jestem z okolic Myszkowa, Zawiercia, Siewierza. mam 22 lata. 1492927 moje gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinywitch
Jestem z Rudy Śląskiej szukam magicznej przyjażni :) zkobieta, mam 31 lat 2 dzieci i meza malenkawiedzma@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła 35 lat z Ostrowa Wlkp.
Witajcie dziewczyny/kobiety. Może tutaj spotkam osobę, która mieszka w bliskiej okolicy, ma trochę czasu żeby pogadać, choćby o pogodzie? Może wspólny spacer do parku, galerii handlowej czy grill (no może latem, bo "troszkę chłodnawo teraz :) ) Tak mi się życie ułożyło, że stawiając na jakość, a nie na ilość zostałam sama, mam 3 koleżanki, z którymi się czasem widuję, reszta to częściej na telefon, bo nikt nie ma czasu, obowiązki, praca, samo życie. Mam faceta, dziecko (11 l). Szukam kogoś normalnego, zwyczajnego, w wieku przybliżonym do mojego. Czekam na maile dziewczyny. P.s- typem imprezowiczki nie jestem, więc jeśli szukacie kogoś do klubu to przykro mi. Na siłownię raczej też nie dam się namówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniakjaca17
Witajcie ;D Szukam koleżanki z okolic Rzeszowa lub Stalowej Woli. Mam 17 lat, chodzi głównie o to by był to ktoś prawdziwy, z kim można pogadać, pojść do kina, pouczyć się czyfajn ie spędzić czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BETSUNIA69
WITAM Z WROCŁAWIA :))) Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość... łatwo pisać,ale jak znależdż taką przyjaciółkę:( Brakuje mi PRAWDZIWEJ SZCZEREJ PRZYJACIÓŁKI z którą mogę się spotkać i porozmawiać na różne tematy,pójść na zakupy,do kina lub knajpki./wiek 36-47 lat/ Jeśli czujesz się samotnie nie masz z kim wyjść,chcesz poznać nowe osoby,mieszkasz we Wrocławiu lub okolicach to napisz do mnie:) SERDECZNIE POZDRAWIAM WSZYSTKICH :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BETSUNIA69
Witam z Wrocławia:))) Brakuje mi PRAWDZIWEJ SZCZEREJ PRZYJACIÓŁKI z którą mogę się spotkać i porozmawiać na różne tematy,pójść na zakupy,do kina lub knajpki./wiek 36-47 lat/ Jeśli czujesz się samotnie nie masz z kim wyjść,chcesz poznać nowe osoby,mieszkasz we Wrocławiu lub okolicach to napisz do mnie:) SERDECZNIE POZDRAWIAM WSZYSTKICH :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesoła 35 lat z Ostrowa Wlkp.
Wszystkie sympatyczne dziewczyny mieszkają tak daleko... Wrocławianka np. 100 km ode mnie. Nie ma nikogo z Ostrowa??? Kalisz też może być, bliziutko jest obwodnicą. Dziękuję wszystkim, które się odezwały na maila, ale ta astronomiczna odległość do Ełku czy Szczecinka mnie przeraziła. No bo jak w tych okolicznościach spotkać się w sobotę i pogadać przy szarlotce i gorącej kawusi? jakoś mało realne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keia
dokladnie, wszyscy szukaja przyjaciolek ale nie stad skad jestesmy :) ponowie... czy z Kielc, badz ogolnie ze swietorzyskiego jakas zblakana duszyczka jest? jesli tak to piszcie keia@vp.pl Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska4112
Czy jest tu ktos z Olsztyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny , tak samo szukam przyjaciółki . Jestem z Gdyni , mam 18 lat . Z chęcią poznam miła , szczerą dziewczynę . Mam chłopaka od 2 lat , ale tez mam dużo wolnego czasu . Chciałabym się czasem wybrać na zakupy , do kawiarni , do kina , na imprezę . Jestem miłą dziewczyną , z poczuciem humoru . Lubie sobie czasem wypić i zapalić. Czekam na wiadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miliana23
Ja niestety nie jestem z Gdyni pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miliana23
Ja niestety nie jestem z Gdyni pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka 20
Hej dziewczyny jestem 20 letnią matką z warszawy... Szukam przyjaciółki szczerej i uczciwej przede wszystkim. jak zaszłam w ciaze dowiedziałam sie ze nie mam co liczyc na moje kolezanki (zadnej nie nazwe przyjaciółką) Chciałabym poznać kogos w moim wieku moze tez młoda matke zebym nie czuła sie tak strasznie samotna i zebyśmy mogły pogadac o wszystkim, zwierzyc sie, umowic na spacer na kawe czy piwo czy gdziekolwiek. Ogólnie zawsze byłam usmiechnieta zwariowana i nikt sie ze mna nie nudził tylko przy dziecku jakos zgasłam, nie umiem sie do konca odnalezc w tym macieżyństwie...Pozdrawiam i zapraszam ;) piszcie na maila kociak910@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosewood
hej! Bardzo szukam przyjaciółki,z którą można by miło pogawędzić,choćby na gg :) widzę,że wiekszość z Was jest z daleka,ale może znajdzie się ktoś z Rybnika, Jastrzębia czy okolic lub wg z woj. śląskiego?:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×