Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabcia35***

Szukam przyjaciółki

Polecane posty

Gość gość
czesc szukam kolezanki z okolic gdańska chetnie bym z kims pogadala wyskoczyla na piwko mieszkam tu od niedawna 29 lat mustangk@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziagmara
Hej dziewczyny, szukam kumpelki w podobnym wieku ( mam 30 lat ). Na ploteczki i nie tylko :) Ostatnio urodziła mi się myśl żeby zapisać się na zajęcia z kick boxingu które są organizowane w Pruszkowie, a wiadomo - z kimś weselej i lepiej :) Piszcie!:) dziagmara@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł888888
Hej, szukam przyjaciółki z Warszawy do rozmów, spacerów, na piwo, rower :) Paweł 26 paul.joyeux @ wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć:) Mam na imię Ewelina i mam 22 lata. Mieszkam w Kielcach już od roku, jednak nie miałam zbyt wiele czasu na to aby poznać kogoś "w realnym świecie" stąd to ogłoszenie :) Chętnie poznam dziewczynę w podobnym wieku, chętną na spotkania, zakupy, imprezy itd. Interesuje mnie relacja czysto koleżeńska. Kontakt na mail ewelina2020@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, mam 27 lat i jestem z okolic Zgorzelca (dolnośląskie) chętnie zapoznam kogoś do porozmawiania. Miejscowość nie ma znaczenia. ale jeśli trafi się jakaś koleżanka z pobliska to chętnie się spotkam na kawkę czy zakupy. Pozdrawiam. nr gg 50384542

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdzon1971
szukam kolerzanki na pogaduchy zamośća nikogo tutaj nieznam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Mam na imię Klaudia i mam 21 lat. Chętnie poznam jakąś dziewczynę z którą mogłabym porozmawiać na najróżniejsze babskie tematy. Jestem z woj. łódzkiego. Jeśli ktokolwiek byłby zainteresowany,proszę o e-mail: klaudiakx@wp.pl Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczecin_szukam
Szukam przyjaciółki ze Szczecina do wspólnych wyjść, siłownia, miasto, imprezy, zakupy itd. numer gg 45609399

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam koleżanek, przyjaciółek z Piaseczna, mam 21 lat i mieszkam tu od paru tygodni zależy mi na poważnych i dojrzałych znajomościach. Na kawę, drinka, siłownie, zakupy i wyjazdy za miasto. Napisz czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ;) szukam fajnej przyjaciolki ;d z ktora wyjde na cole, pogadam ;) mam 17 lat . Jestem z żor ^^ pisac ;d coto@spoko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mam na imię Iza mam 22 lat. Chętnie poznam jakąś dziewczynę z którą mogłabym porozmawiać na najróżniejsze babskie tematy. Jestem z Tomaszowa Maz. Jeśli ktokolwiek byłby zainteresowany,proszę o e-mail: izaadi@vp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bodyage.pl/aaab7e231d sprawdź wiek swojego ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bodyage.pl/aaab7e231d sprawdź wiek swojego ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ! mam na imie kasia niedługo skacze 24 lata :) jestem z Olsztyna i nie mam przyjaciółki .. poznałam juz jedna koleżankę tu w internecie ale okazało się ze nie ma wiecznie czasu :( tu macie mój e-mail kasia11133@buziaczek.pl jak macie ochotę to piszcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HaHo
jest tu moze jakas dziewczyna z Rybnika? secretfantasy@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chetnie poznam nowe kolezanki z Raciborza i okolic. Mam 20lat. Piszcie na sweetdreams.9@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny szukam koleżanki z okolic Bytomia,Katowic i okolic :) mam 19 lat piszcie na maila aleksandra0019@onet.pl czekam na maile od was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia 36
Hej!Wesoła! Jestem z okolic Ostrowa jakbyś chciała to możemy się spotkać. Ja mieszkam 25 km od Ciebie, to jest ok. 30 min. jazdy. Jak chcesz to napisz do mnie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia 36
Hej Koniczynka! Jestem z okolic Ostrowa, to ok. 25 km od Ciebie. Napisz do mnie jakbyś chciała mieć kumpelę. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chętnie poznam jakąś koleżankę z Sochaczewa, do pogaduszek, wyjścia na kawkę, drinka,pizze ( jestem kobietą), od niedawna tu mieszkam i nikogo nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria Wałbrzych
Witam wszystkich, poszukuję koleżanki/przyjaciółki do porozmawiania o wszystkim i o niczym, wyjścia na kawę, spotkania na babskich pogaduchach. Może ktoś z Was jest z Wałbrzycha i czuje się samotny jak ja? Chętnie poznam nowych, ciekawych ludzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera1990
Witam szukam koleżanki z Rzeszowa do wspólnego wyjścia na kawę zakupy imprezę czy pogadać. :-) Mam 24 lata. Zapraszam do kontaktu. danielewska1609@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam na imie Ania mam 26lat. mieszkam w Piotrkowie Trybunalskim. Szukam kolezanek do pogadania, ploteczek czy wspolnego wyjscia. Moj mail malina89@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny ! Jestem z Gliwic i mam 22 lata szukam fajniej koleżanki/ przyjaciółki ;)chętnie poznam jakieś miłe duszyczki piszcie na gg 51584283 lub e-mail sandra135@vp.pl Czeakm !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annushkaa
Cześć :) mam 24 lata, jestem ze Środy Wlkp. Chętnie poznam koleżankę na wspólne wyjścia na zakupy, imprezę, plotki przy kawie. annushkaa@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Czy jest tu ktoś? Mam 38 lat, mieszkam i pracuję w Wawie. Szukam koleżanki, która miałaby czasami ochotę wyjść na kawę i babskie pogaduchy. Miałam przyjaciółkę, ale niestety nasza przyjaźń się rozleciała:(Mam kochanego męża, ale nie chcę go za bardzo obarczać babskimi sprawami tym bardziej, że jest bardzo zapracowany. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie, chętnie poszalałabym i pogadała z jakąś fajną dziewczyną. Mam 26 lat, mieszkam w Kłodzku, jestem singielką, a wszystkie moje przyjaciółki są albo zamężne, albo w stałych związkach,a mi tak troszkę smutno samej ): Także mieszkanki kotliny kłodzkiej piszcie usmiech.gifmilla_87@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na imię Magda i chętnie poznam jakąś koleżankę /przyjaciółkę na pogaduchy, zakupy, wypady na kawę itd :) Mam 21 lat :) Moje gg: 11279884

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps Jestem z okolic Pszczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×