Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabcia35***

Szukam przyjaciółki

Polecane posty

Gość Nikusia8302
Szukam przyjaciółki z okolic Szczecinka (zachodniopomorskie) mam 30 lat. gg7583558

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej:) mam 20 lat:) od niedawna mieszkam w rzeszowie i niestety nikogo tu nie znam:( chcialabym poznac koleżankę z którą mogłabym pogadać, gdzieś wyjść i wogole:):):) jestem śmiała odważna, szalona i otwarta na nowe znajomości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilecia123
Witam,szukam przyjaciółki zwoj. wielkopolskiego dobrze by było,że z okolic Piły...mam 26lat mam męża i niespełna 2letniego synka.Odkąd urodziłam,moje bezdzietne koleżanki wolą spotykać się z innymi mezdzietnymi koleżankami,a mnie omijają,odzywają się tylko jak coś potrzebują.Fajnie by było poznać przyjaciółkę,która nie zwracała by uwagi na to,że mam synka ale nawet polubiłaby go,a jeśli miałaby swoje dzieci to z czasem polubiłyby się bardzo.A ja uwielbiam dzieciaczki,więc mogłybyśmy się odwiedzać.Jeśli nikt nie odpisze na tą wiadomość,to będzie to znak,że nie ma prawdziwych przyjaciół...czekam pilecia @wp.pl(nie tylko wlkp,świat jest piękny i pełen takich samotników jak ja...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angell30
Witam,mam 38 lat jestem z Piły,szukam osoby na wspólne babskie pogaduszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angell30 podaj nr gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daisy12
Cześć , również szukam koleżanki/ przyjaciółki. Jestem z okolic Swarzędza. Po urodzeniu synka znajomości niestety się wykruszyły i bardzo chciałabym poznać bratnią duszę do pogaduszek. Mam 31 lat a synek 15 miesięcy :)) Daisyy12@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziewczyn z Konina i okolic
Hej! :) Mieszkam w Koninie od pewnego czasu, ale niestety nie mam tutaj żadnej przyjaciółki. Chętnie poznam dziewczynę z którą można pogadać o wszystkim i niczym, pośmiać się, bo ja w ogóle bardzo lubię się śmiać, pójść na kawę, ciacho, piwo, zakupy, pojeździć na rowerze, może jakiś fitness.... ogólnie jest wiele do roboty, a u mnie chęci są duże :) Mam 28 lat. Możesz być starsza czy też młodsza ode mnie, wiek nie jest dla mnie jakąś wielką barierą. Moje gg: 2401696 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondasek9999
Hej. Jestem z Tarnowskich Gór i chętnie poznam jakieś dziewczyny, które szukają przyjaciółki. Mam 20 latek i od czasu do czasu troszkę wolnego czasu. Z miłą chęcią wyskoczę z kimś na kawę, lody czy zakupy. Zostawiam kontakt do siebie blondasek9999@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z Lublina szukam - wrażliwej, niesmiałej, samotnej - moze mieć dzieci i męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziaRybnik
witam :) ja mam 21 lat, szukał koleżanki/przyjaciółki z Rybnika. Kawa, babskie ploteczki i jak trzeba-wypłakanie się w rękaw ;) moja przyjaciolka wyemigrowala,a reszta znajomych... no wlasnie,jakos nagle znikają ;) madziarbk @op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melody1990
Wszystkie chętne dziewczyny na babskie wypady z okolic Jastrzębia-Zdroju / Żor / Pszczyny zapraszam na priv, to mój e-mail: melody.1990@o2.pl , Mam 23 lata i służę babskim towarzystwem ;-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa wszystkie piszące maja małe dzieci i duzo czasu. Teraz chętnie poznaja przyjaciółkę ale jak wróca do pracy po wychowawczym to nie będą miały dla takiej czasu bo bedą przyjaciółki z pracy. Może lepiej i uczciwiej będzie napisac - szukam zapchajdziury na rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annanna
Jestem z głogowa i chętnie poznam dziewczynę chętną na babskie pogaduchy, wypad na kawę etc. 18 lat ;) Od kiedy jestem z chłopakiem paczka znajomych mocno się wykruszyła, a mi brakuje bratniej babskiej duszy. Piszcie na ania13211@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka:)szukam przyjaciółki z okolic lub Bełchatowa mam 26 lat brakuje mi osoby z która wyjde na kawe spacer zakupy drineczka:):) napiszcie gg 18609720

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka:)szukam przyjaciółki z okolic lub Bełchatowa mam 26 lat brakuje mi osoby z która wyjde na kawe spacer zakupy drineczka:):) napiszcie gg 18609720

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś z gdańska może zagląda tu czasem :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xshinigami
hej, szukam przyjaciółki z Dąbrowy Górniczej lub okolic. Jestem w związku, ale niestety brakuje mi bratniej duszy, nie mam do kogo się odezwać :( Szukam kogoś do wspólnych spacerów, wypadów na kawe, do baru, kina. Mam 24 lata, kobieta :) kontakt : xshinigaminoballad@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 22 ewelkaona
Ja z Bielska-białej jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ktoś z Bolesławca (woj. dolnośląskie) się tu pojawia lub okolic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Zamieściłam taki sam temat w Kafeterii wczoraj, bo nie wiedziałam, że już taki istnieje. Oto on: "Może zabrzmi to jak ogłoszenie, ale taka jest tak jak w temacie szukam przyjaciółki. Mam 26 lat i mieszkam w Bolesławcu, woj. dolnośląskie. Od pewnego czasu czuję się strasznie samotna. Moi przyjaciele porozjeżdżali się po świecie, bo w naszym "kochanym kraju" nie ma pracy. Inni założyli rodziny, więc nowe życie i obowiązki nie pozwalają, tak jak dawniej, na spotykanie się regularnie. Powoli dobija mnie monotonność... Praca - dom... W lutym 2013 r. rozstałam się z facetem i jakoś od tamtego czasu czuję się źle, Nie chodzi o to, że przeżywam zerwanie (z resztą to była moja decyzja) ale o świadomość tego, że mam 26 lat i nie mam męża, dzieci i już niestety przyjaciół, którzy kiedyś byli blisko. Zniknęły też i pasje... Chyba marnuję życie... A przecież ono jest tylko jedno. Chciałabym poznać jakąś fajną dziewczynę, z którą mogłabym rozwinąć przyjaźń. Mieć kogoś, z kim mogłabym wychodzić na spacery, plotkować, wypłakać się i pośmiać. Od czasu do czasu móc wyjść do klubów, w miarę możliwości finansowych pojechać gdzieś, żeby móc kiedyś powspominać szalone, fajne chwile spędzone razem. W tym roku postanowiłam się odchudzać( po raz -nasty to postanawiam) więc też fajnie byłoby pochodzić razem na siłownię, "zadbać o sylwetkę". Wpisałam swoją miejscowość i wiek, ponieważ ciężko jest przyjaźnić się z kimś, kto np. mieszka 200 km ode mnie. I choć taka przyjaźń mogłaby być piękna, to samotność w dni powszednie raczej by doskwierała... Czytałam na różnych forach o ludziach poszukujących przyjaźni... Kończyło się to tym, że ludzie Ci mieszkali w ogromnych odległościach... smutas.gif Pozdrawiam wszystkich tych, którzy szukają przyjaciół, którzy posiadają podobny problem... Mam nadzieję, że znajdziecie kogoś, z kim nawiążecie wspaniałą, szczerą przyjaźń," Jeżeli macie ochotę rozwinąć przyjaźń piszcie ma maila: luxus87@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona jej
Hej jest jakas dziewczyna z nowego sącza?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra_olsztyn
Hej laski !! Mogę rzecz iż "mam tak samo jak Ty...."; w tym roku skończę 24 lata, od ponad roku nie utrzymuje kontaktów z koleżankami/przyjaciółkami, a raczej z pseudo bratnimi duszami...niestety nie mam ja szczęścia w znajomościach, wszystkie bliskie mi kumpele jak się okazało wykorzystywały moje dobre serce, a za plecami nieźle na mnie knuły hah...pytanie tylko WHY ?! Chciałabym poznać w końcu sympatyczną, szczerą, zwariowaną rówieśniczkę, która jak ja poszukuje wiernej i oddanej przyjaciółki, do której może przyjść z każdym problemem i która umie dochować tajemnic. / Jeśli któraś z Was byłaby zainteresowana nawiązaniem kontaktu to pisz na: sandra_sroka@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
annnnn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Mam 44 lata i mieszkam w Gorzowie Wielkopolski. Szukam przyjaciółki, kolezanki z ktorą mozna razem porozmawiać, pogadac o wszystkim i o niczym,czy gdzies sie razem wybrac, ot tak zwyczajnie. Mam syna w wieku szkolnym. kontakt ane1234@interia.pl pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem z okolic boleslawca legnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocahontas22222
Hej szukam kumpeli z Rybnika , Wodzisławia , Gliwic itp. do imprezowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc wam! jest ktos moze z Rzeszowa? Szukam jakis kolezanek bo jest nowa w tym miescie. :0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate9205
Witam, jest ktoś z pomorskiego? szukam rozmowy aby się wygadać, proszę o priv. e-mail kasiulenkaxxs@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniastaxX
Ja z checia poznam kolezanki ze śląska,najlepiej jakby ktos z Raciborza ;) Písac na nasti103@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×