Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

naddyyy

niech żyją szalone lumpeksy !!!!!!!!!!!!! łowy z fotkami

Polecane posty

a ja bardzo duzo rzeczy kupuje w lumpeksach a i kolezanki czesto chwala mnie ze mam ladne to i to a ja im mowie ze to w ciucholandzie to robia tkaie ozy:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze pieczone
ja rowniez czesto kupuje ubranka w ciucholandach.lacze je z rzeczami z"normalnych sklepow"i czesto slysze ze jestem fajnie ubrana.kiedy mowie ze to ze szmateksu to mi niektore dziewczyny nie wierza.ja poluje najczesciej w krakowie(slyszalam ze to jest teraz trendy-powaga)choc nadal duzo ludzi uwaza ze to obciach.ale na pewno nigdy nie pokusze sie na jedna rzecz ze szmateksu:na bielizne.jakos nie moge sie przekonac,ale bluzki ,swetry czy spodnie jak najbardziej tak.na wakacjach bylam w irlandii i kupilam tam kilka fajnych ciuszkow a dzis bylam na ciuchach i kupilam super bluzke z tej firmy irlandzkiej.jedno jest wazne trzeba miec cierpliwosc na te zakupy,bo trzeba sie dobrze naszukac,ale ja na szczescie mam dobre oko wiec mi sie udaje.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Kochane! Nie tak dawno byłam na imprezie w marriocie w Warszawie i miałam na sobie bluzkę, spódnicę i buty (wszystko czarne) i srebrzystopopielaty szal z najdelikatniejszej wiskozy- z lumpeksów. Tylko pończochy miałam kupione \"normalnie\". Przyznam, Ze niejedna pani w kreacji za niezłe pieniądze rzucała w moją stronę wzrokiem. A ja czułam się ekskluzywnie. A mój pomysł na lumpeksy jest taki, że szerokim łukiem omijam miejskie lumpeksy, a z dziką przyjemnością zatrzymuję się w \"pipidówkach\"... I dopiero tam jest w czym wybierać, i płaci się śmieszne pieniądze. Vivat lumpeksy!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalaa_90
Witam : ). Ja bardzo często kupuję w lumpeksach( a właściwie w jednym do trzech w mieście). Oczywistym jest, że czasem po prostu w niektórych sklepach towar jest złej jakości ale nie ma co się zrażać, trzeba znaleźć taki w którym towar i ceny nam odpowiadają. Ja mogę polecić jedną firmę. W Krakowie są 3 sklepy z tej firmy. Firma nosi nazwę BIGA. Zapraszam na www.bigastyl.pl Być może wystrój pomieszczeń nie jest specjalnie ekskluzywny ale ubrania są naprawdę godne polecenia. Sklep podzielony jest na 2 części. Na wagę i na wycenę( nie będę ukrywać, że ubrania z wyceny są lepszej jakości ale bardzo często trafiają się i na wadze świetne markowe ciuchy - z moich ulubionych spodnie, czarne rurki firmy Cheap Monday której niestety w Polsce nie ma - kosztowały 7 zł : )). Firma oferuje właściwie co tydzień promocje, nowe dostawy wystawki(buty, odzież zimowa itp...) - zachęcam do zaglądania na stronę gdzie dowiecie się, który adres Wam pasuje i jakie promocje się szykują. No ; ) niezłą reklamę im zrobiłam ale może ktoś skorzysta i stwierdzi, że faktycznie warto tam wpadać : ). A co do chwalenia się ciuchami... no cóż, pomijając te spodnie mam wiele ciuchów z H&M czy Vero Moda... Nie mam zdjęć a nie byłam ta ostatnio ale jak coś upoluję to się pochwalę ; ). A i zapomniałabym ja szczególnie polecam BIGĘ na ul. Do Wilgi 10 - bo to tam robię zakupy : ). Pozdrawiam serdecznie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalaa_90
A i zapomniałam dodać, że wszystkie rzeczy wiszą ładnie na wieszaczkach (pomijając torebki, czy bieliznę..) : ) Pozdrawiam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkaaa
A w miejscowości obok mojej jest lumpex i tam jest chyba co tydzień przecena że wszystko po 2 zł xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj przypadkiem os. Strusia (Kraków) i oczom nie uwieżyłam jaki duży second hand, nazywa się Biga styl, ciuchy mają bardzo dobre i wszystko poukładane na wieszakach, no i firmowe ciuszki, a ceny aż się zdziwiłam 10 zł za kilo. jak patrzyłam na stronkę to mają sporo sklepów a nowe się otwierają (tu link dla zainteresowanych www.bigastyl.pl) warto zajrzeć do nich. Polecam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam słowa margolaty sklepy ta firma ma duże jak wskazuje nazwa, ubrania czyste i poukładane, ja bylem u nich na Ułanów 1 tam też duży wybór markowych rzeczy, 10 zł to niewysoka cena za kg ubrań, kupiłem tam rzeczy dla żony i jest zachwycona nowym płaszczem zimowym, i jeszcze konkurs organizują, dobrze zorganizowane jak na sekond hand, gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są rzeczy których nie kupiłbym używanych chociażby nie wiem za jaką cenę ( np.szczoteczka do zębów :P ) ale uważam że używane ubrania to jak najbardziej normalna rzecz! Już gorzej jest kupićsobie używane mp3 na allegro i wkładać potem do uszu te słuchawki po kimś... Nie rozumiem niektórych negatywnych wypowiedzi. Przecież jak nie chcesz to nie kupuj ? Ja przyznam że nieraz godzinami chodzę po sklepach i po prostu NIC TAM NIE MA. Wszystkie ubrania wyglądają identycznie, niczym się nie różnią i nic oryginalnego nie można znaleźć :( Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich czy ktoś nie wie gdzie można kupić tanio płaszcze zimowe, najchętniej właśnie z second handu, macie jakieś fajne adresy, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie adresy
dziewczyny wpisujcie miasto i adresy polecanych sklepów ja polecam w gdyni na władka 4 duży lumpeks i w wejherowie szwajcarski przy dworcu kto zna lepsze w 3 mieście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszek do pieczenia
Ja kupuje w lumpeksach od dawna. Smiech mnie ogarnia gdy widze ceny w galeriach i pasażach. wiekszosc rzeczy ktore kupuje w lumopach sa w idealnym stanie, z metkam! mieszkalam w Niemczech i tam podstawowym sposobem zaopatrywania się w ciuchy są tzw flohmarkty - targ z ciuchami, wszystko po 1 euro. co prawda sa pogniecione, w nieładzie ale tanie. pralka, żelazko w ruch i już jak nowe. lumpeksy są najlepszym "wynalazkiem" dla kobiet które kichają na ceny w zwykłych sklepach!!!!! nie ma co przepłacać i dawać zarobić wielkim firmom które sprzedają często zwykłe, pospolite i złe jakościowo ciuchy. poza tym znane przysłowie mówi, ze nie sztuka ubrać sie za duza kasę i wyglądać dobrze = tylko właśnie rzeczy w tym aby tanio! zal patrzec na niektóre "elegantki" które na każda rzecz kupują za 100, 200 zł a nadal wyglądają jak pol dupki zza krzaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten w wejherowie na dworcu
już nie ten sam co sprzed roku!na wadze nic,każdą rzecz 50 razy oglądają zanim dadzą na wagę,przez co rzeczy na wycenie- ceny z kosmosu(kurtki ciepłe po 90 zł i więcej) ,a zdarzają sie z dziurami(jednak dobrze nie oglądają),rok temu,jak otwierali w centrum nasze ,można było fajne ciuchy złowić,teraz szmaty dla bezdomnych na wadze,a na wycenie przeciętna jakość za kosmiczną kasę,czyżby kryzys???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fretka90
jestem stałą klientką sieci Biga, mają oni dużo sklepów i świetny wybór markowych rzeczy w dość atrakcyjnych cenach, moimi ulubionymi sklepami był sklep do wilgi i na strusia, choć ten ostatni dużo stracił na atrakcyjności ponieważ nie wiem dlaczego nie pracuje tam pan kierownik, mężczyzna w takim sklepie to rzadkość, a on był wyjątkowy, zawsze żartował i wprowadzał świetny klimat do robienia zakupów, może to chyba potwierdzić większość klientek, był bardzo lubiany i widać, że żył tym sklepem i nagle przestał w nim pracować, może ktoś wie dlaczego? dalej będę robiła zakupy w tej sieci, ale sklep na strusia i chyba firma też straciła duży potencjał, takiego kierownika to ze świeczką szukać. Pozdrawiam i zapraszam do Biga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afgv fa
a ja kupiła swojemu mężczyźnie koszule pierre cardin w lumpeksie - nową :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawe to ja robię sobie sama
jestem z Rzeszowa a tu dość ciężko trafić na tanie ciuchlandy, wiem ,że tanie są w Tarnobrzegu i kiedyś w Jarosławiu ;) jest ktoś może z Rzeszowa albo Łańcuta? albo orientuje się ?ja bardzo lubię szmateksy i buszowanie za oryginalnymi ciuszkami , u nas są sieciówki w każdym centrum handlowym jest praktycznie to samo, może trochę różne firmy ale wszędzie ten sam chłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham ciuchlandy
oraz wymiany ciuchowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leże i płacze ze śmiechu
kolejna ze spamem ;) ciuchlandy sa ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Bigę w Krakowie ul. Do Wilgi, ogromny sklep dobrze wyeksponowany towar. Bardzo miła i pomocna obsługa a szczególnie Pani Lidia , która zawsze uśmiechnięta znajdzie czas na odpowiedż i wskaże gdzie szukać . Profesjonalistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×