Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Gość Diana24
Akasia..do Olsztyna?! Bardzo fajnie..ja mieszkam tu od urodzenia!!cudowne miasto:) Ja dziś mam dołka!!jechałam dziś do cioci i wiecie co...zmieniłam trasę drogi, bo najpierw pojechalismy do dziadka mego kotka...gdybym się znalazła na zaplanowanej drodze, pewnie spotkał by nas los taki jaki spotkał tych co jechali!!!-3 samochody się zderzyły-10 osób rannych-w tym TRÓJKA DZIECI..1 osoba nie zyje..akurat wypadek wydarzł się w tym czasie jak my bysmy jechali...Boże co za szczesie że nas tam nie było droga zablokowana 4 godz..objazdy...jeszcze nie mogę ochłonać!!!!!Nie potrafię zrozumieć jednego...chce ktoś umrzeć-prosze bardzo, ale niech nie zabija dzieci...one przeżyły, ale ich psychika na zawsze będzie nosiła uraz...idę spać bo łzy mi kapią na klawiaturę..taka jestem roztrzęsiona.Całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynik ewidentnie negatywny.. Brak ciąży... Nawet dobrze sobie radzę.. Widocznie jeszcze nie teraz.. Wieczorem kolejny test i tak aż zużyję wszystkie. Paziu u mnie PREtest nawet ze mną \"nie pożartował\"..... ewidentny brak ciąży... buźka Kochane.. --->>> Nieudana cieszę się że będziesz z nami walczyć.. :-) Silna z Ciebie kobietka ;-) ---->>> Trynity.. gratuluję samochodu..:-) Msze sie czytać w topik... nadrobić zaległości bo nie zdążyłam jeszcze. Tylko tak z grubsza.. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> Dianko nie wolno mieć takiego podejścia.. Odrzuc takie myśli daleko od siebie.. Znasz powiedzenie co się stało to się nie odstanie. A Tobie widać dzięki Bogu nie było pisane jechać tą nieszczęsna drogą. Ale moze było pisane zatrzymać się chwilę (choć w myślach) nad nieszczęściem innych.. Myśl pozytywnie, tak trzeba.. ----> akasiu - ja pojechałabym z ukochanym w tę delegacjeę do Olsztyna, a chociażby po to by czas mu umilić i być przy nim. A może przyjdzie Wam coś niecnego do głowy i ... ;-) Taka odmiana nikomu nie zaszkodzi.. Trzymam się dziewuszeczki.. nie płakam.. Tak postanowiłam. A moją Lenkę i tak kiedyś ujrzę, utulę..wycałuję. Będzie miała duże zielone oczy i długie rzęsy.. takie jak mój A.. zadarty nosek i lekko odstające jedno ucho.. zupełnie jak ja.. Nie będzie ideałem.. będzie normalnym przecietnym dzieckiem. Ja kocham przeciętność.. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ale mam zaległości na forum, wpadłam na chwilkę. Byliśmy parę dni poza miastem :) Muszę poczytać, mam straszne zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoro masz
martyn--ia 40-50 dniowe cylke to za wczewsnie robisz testy owulacyjne. Owulacja jest 12-14 dni przed @. Moze sprobuj metody objawowo termicznej, mnie po kilku miesiacach staran to pomoglo i okazalo sie ze owulacje mam zupelnie innego dnie niz myslalam. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana24
Lenko dziekuję za słowa otuchy:)Przykro mi, że u Ciebie test negatywny...tak sobie myslkę, żemogłaby w koncu zajśc w ciążę..może przerwałybysmy ciąg niepowodzeń:)zawsze to inaczej...skoro innym się udało to mi też musi. Życzę z całego serducha:) wzystkim tego ..i sobie:) u nas same nieszczęscia, w weekend zgineli na 7 naszego znajomego rodzice w wypadku, wczoraj to nieszczęście pod Olsztynem..a w nocy jeszcze policjanci strzelali do chłpoaka który uciekał samochodem...chociaz w tym wypadku postąpili słusznie bo miał 3 promile alk. we krwi!!Kurcze a Olsztyn to takie spokojne miasto...aż nie mogę się nadziwić, że takie rzeczy się i tu zdarzają. JA mam dziś plan sprzatnia, jakoś mnie już tak nachodzi nastrój przedświateczny. Całuję was i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam... uf. Witam wszystkie nowe koleżanki :) Strasznie dużo się wydarzyło. Pziu -- > Współczuję , stracić męża to przeogromna tragedia, nawet sobie tego nie wyobrażam sobie . U mnie już nieco lepiej, biorę ciągle tabletki na obniżenie cisnienia. Zbadałam już tarczycę, wyniki mam dobre , więc to nie jest powodem mojego nadciśnienia. Ten lek, który biorę jest zabroniony dla kobiet w ciąży, więc narazie nawet nie będę zaczynała starań. Muszę unormować ciśnienie. Dziś lub jutro znów jadę do doktora po skierownaie na resztę badań. Będą niedobrze jak to nerki... Szkoda, że nie zaglądałam na nasze forum :( Dopiszcie kochane do tabeleczki, że jestem w Warszawy (obecnie, a od grudnia w Zalesiu - wracamy na wieś :) !!! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dianka! Właśnie widzę, że jakiś czarny weekend za nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana24
no czarny, czarny Mloweczko:)dobrze,że u Ciebie chociaż tarczyca ok:)buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzupełniam naszą tabelkę. Cieszę się Mluweczko, że znów jesteś z nami :-) NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN@ Pazia/Warszawa........25.............12......................21.11.06 Trinity /k.Łowicza......29.............16......................13-16.12.06 Martyn--ia/Legnica.....25.............. 2.........................????? Lenka /Ostrołęka...... 27............... 2....................22-29.11.06 Diana / Olsztyn..........24..............18....................03.12.06 Mluwa/Warszawa.......28...............0.....................ok.23.11.06 Justyna ...................25.............. 2.....................ok.21.11.06 akasia......................25............. 20......................ok. ??? nieudana 13.............. 35..............15 .....................01.12.06 myszkaaaa................24...............5......................25.11.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia23
Witam:-} ja tez zaliczam sie do osób ktore taraja sie o maleństwo , staram sie od 6 miesiecy i nic nie wychodzi ..., z mezem mielismy robione badania -on nasienie ma ok-płodny jak byczek, ja hsg-jajowody drożne, hormony w normie wiec jest ok, ale pomimo staran nie wychodzi jak nam sie do stycznia nie uda to bede miala robiona laparoskopie...czego sie boje , bo nie zabardzo wiem co da mi to badanie ...ale boje sie ze sie nie uda i tym razem...\ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
Witajcie dziewczynki! jednak jade do Olsztyna,załatwilam sobie wolne,więc..wyjezdzamy dzisiaj poznym wieczorem. --->ciągle o mnie zapominacie ;-) oj..wy niedobre-w tabelce Zielona Góra przy mnie :-) bardzo prosze!!!;-) Umowilam sie na piatek do gin,.zobaczymy co tym razem sie wykluje -to bedzie mój 14dc,jak narazie przystosowuje sie do nowego leku.Nawet ciut lepiej sie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
buziaczki i pozdrowionka dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć kochane, akasiu dopisuje do tabelki:) NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN@ Pazia/Warszawa........25.............12......................21.11.06 Trinity /k.Łowicza......29.............16......................13-16.12.06 Martyn--ia/Legnica.....25.............. 2.........................????? Lenka /Ostrołęka...... 27............... 2....................22-29.11.06 Diana / Olsztyn..........24..............18....................03.12.06 Mluwa/Warszawa.......28...............0.....................ok.23.11.06 Justyna ...................25.............. 2.....................ok.21.11.06 akasia/ Zielona Góra....25............. 20.......................ok. ??? nieudana 13.............. 35..............15 .....................01.12.06 myszkaaaa................24...............5......................25.11.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja już z moim A. po obiadku :-) Była pieczarkowa.. podobno dobra ;-) no i pyzy z mięsem.. :-) Z pełnym brzuszkiem pozdrawiam drogie koleżanki . Akasiu uzupełniaim braki w tabelce, chyba skopiowałam nie te ostatnią tabelkę.. moze się jeszcze tak zdarzyć w innych danych dlatego bądźcie czujne Kochane :-) i nanoście w razie czego poprawki . NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN@ Pazia/Warszawa........25.............12......................21.11.06 Trinity /k.Łowicza......29.............16......................13-16.12.06 Martyn--ia/Legnica.....25.............. 2.........................????? Lenka /Ostrołęka...... 27............... 2....................22-29.11.06 Diana / Olsztyn..........24..............18....................03.12.06 Mluwa/Warszawa.......28...............0.....................ok.23.11.06 Justyna ...................25.............. 2.....................ok.21.11.06 akasia/Zielona Góra.....25............. 20......................ok. ??? nieudana 13.............. 35..............15 .....................01.12.06 myszkaaaa................24...............5......................25.11.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Martyn-iu.. Teraz mamy dwie tabelki obok siebie..:-) Łatwiej będzie je znaleść. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś już myśle co będzie w następnym cyklu.. Czy i ile zastryków znów będę musiała przyjąć.. czy znów zrobimu inseminację.. A może dostanę hormon na uwolnienie się komóreczki jajowej.. :-o echhh... Mimo że powinnam mieć nadzieję jeszcze na ten cykl to raczej nie potrafię się łudzić.. wieczorem kolejny test.. A jutro rano następny.. Chyba popołudni uzaadzwonię do Profesorka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorę już 8 dzień luteine 3x1 i pojawił się taki dziwny śluz.. lekko zabarwiony na różowo ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj LEnka bardzo mi pzrykro ze test wyszedł negatywny:( ja mam dzis 3 dc, w srode idę na badanie prolaktyny a od 1 grudnia zaczynam baranie duphastonu, boje sie tylko bo słyszałam ze po tym leku jest trudniej zajsć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyn--iu Kochanie.. pierwsze słyszę duphaston to bardzo dobry lek... To odpowiednik Luteiny tylko chyba bardziej sztuczny.. A l;uteina jest naturalnym progesteronem.. Nie wiem ale zapytaj o to swojego gina i niedenerwuj się niepotrzebnie.. Ten lek kobiety birą na podtrzymanie w ciązy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myśle że i ja może powinnam sobie zrobić badanie prolaktyny ... moje wyniki są z 2003 r. więc może powinnam je odświeżyć... echhhh Zobaczymy co powie Profesorek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja już też po obiadku. Lenko ty dopiero jesteś tydzień po owulacji więc wynik testu nie jest miarodajny. Diana widzisz Pan Bóg jest przy Was i was ochrania. A jutro jest pogrzeb szwagra męża i nawet na nim nie będziemy nie możemy jechać bo pracujemy :-( A tak pozatym to humor mi nawet dopisuje. Jutro dostane @ i zaczne nowy cykl. Postanowiłam w nowym cyklu że nie będziemy się starać. Będziemy uprawiać seks bez zabezpieczenia a ja nawet nie będę czekała na ciążę. Mam już dość!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak.. tak.. Paziu... ehc... nieby tak.. echhh Ale co oznacza ten różowy śluz..?:-( Martwi mnie on... nie jest go dużo teraz znó jest normalny.. ale był wczoraj taki zmieniony... Same zmartwienia.. No nie same ale.. ;-) Też staram sie Paziulku dystansować bo bym zgłupiała.. Co będzie to będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenko nie mam pojęcia co u ciebie z tym śluzem. Ja jak biore luteine to nie mam żadnych plamień ani nic. Czytałam gdzieś że przy implantacji zarodka może pojawić się niewielkie plamienie ( w sumie żadko się zdarza ale występuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echh.. i ja nie wiem nic na ten temat, choć wiesz ostatnio mój A. powiedział że ja i tak za dużo się już oczytałam.. i teraz się tym wszystkim malteretuje.. wymyślam choroby.. Martwi się o mnie biedaczek.. Ale Paziu on chyba ma rację.. My tak już mamy.. żyje się tym.. poprostu. buziaczek .. musze gary pozmywać.. Później zajrzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenko bo ja mam ten duphaston brac 16 dc cyklu a to bedzie u mnie przed owulacją a wyczytałam, zresztą pazia tez cos wspominała ze on wziety przed owu zagęstsza sluz i jtest trudniej zajsć. Trudno jawyżej przez 2 miesiące nie zajdę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje ja też żałuje że się tak oczytałam. Myślę że bez internetu może by mi było prościej zajść jakbym nic na te tematy nie wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jak go zażyjesz przed owulką to trudniej ale jak weźmiesz po owulce to wtedy podtrzymuje ewentualną ciążę. Ale bierz jak ci lekarz kazał, skrócą ci się cykle i wtedy zobaczysz kiedy owulujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki paziu , własnie przeglądałam strony na których wypowiadał sie ginekolog i pisało, ze wzięty przed owu może ją zachamowac i utrudnić bardzo zajscie. Sama juz nie wiem co robic. Wezmę 16 dc jak mi kazał lekarz, ale czasem mysle że ci lekarze nie zastanawiają sie dokładnie nad tym co nam mówia, bo gubi ich rutyna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziunko -- > to właśnie dobrze, że mamy internecik i zawsze możemy sobie poczytać i zwiększyć naszą świadomość na różne tematy medyczne. Zobaczcie jak miały nasze mamy i babcie.. nawet jak je coś gnębiło to nie zawsze była możliwość porozmawiania z lekarzem i uspokojenia się, wiedzę ciężko się zdobywało. Poza tym mamy tu siebie nawzajem - możemy pomarudzić, podzielić się swoimi schizami - nikt nas nie ocenia, nie krytykuje - zawsze wysłucha i dorzuci jakieś dobre słowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×