Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

W sumie masz rację paziu to ważne aby sie lubiło swoją pracę, ja nie wyobrażam sobie żebym mogła pracować w dziedzoinie której nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam koszmarna prace i w sumie mój bejbusek mógłby mi pomoc abym się z tamtad urwała ... ale nie wychodzi ... w marcu kończy mi się umowa ... ale juz tam nie chce pracować ... szkoda nerw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swoja prace lubię, ale to dobrze bo w ciąży nie usiaedziałabym w domu, wtedy pewnie z nudów za duzo bym jadła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuje w szpitalu dziecięcym (co prawda w administracji), do tej pory jakoś sobie radziłam z widokiem chorych dzieci, ale szczerze mowiąc coraz trudniej to znoszę. Lubię moją pracę, ale gdybym mała swoje dziecko to nie wiem. Wiecie jak to jest- zawsze się porównuje dzieci, własne z cudzymi, zdrowe z chorymi, boję się, że przenosiłabym pracę do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meżczyźni byki sa ekstra ... zawsze najlepiej dogadywało mi się z rogaczami ... ale moj maz to Wodnik - taki marzyciel ze ho ho ... według horoskopu nie mamy zbyt wiele wspolnego ze soba - a jednak 12 lat razem robi swoje :) nie umiemy zyc bez siebie - nigdy tez sie nie rozstalismy choćby na jeden dzień ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem Wagą.. dlatego lubie wszystko co zrównoważone i nie przejaskrawione.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mluwa a w jakiej dzielnicy mieszkasz? Jeśli można pytać bo ja na mokotowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\\no wiesz paziu niby tak, ale w ciąży jak jesteś dłuzej na zwolnieniu niż 6 miesięcy to potem musisz sie stawić na komisje do ZUSU. Takze jakbyś poszła od razu to na początku 7 musiałabyś isć na taką komisję. Głupota to według mnie okropna, ale tak juz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaję mi się że nie będzie z tym problemu bo przecież lecze się przed ciążą i jak zajde po hormonach to jest ryzyko poronienia niewiem czy jedno z drugim ma coś wspólnego ale wydaje mi się że tak. I niech wzywają do zusu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co świetnie mi się z Wami rozmawia, ale ja z 5 minutek ucikam na m jak miłość. Trochę wkurza mnie juz ten film ale jakos tak zawsze go oglądam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..ja w obecnej sytuacji -musiałabym ukrywac swoja ciąże dokońca 3-go miesiąca - chyba ze bylaby zagrozona i od razu L4 ...koszmarnych mam szefów ... w sumie gdybym miała fajna prace mogłabym pracowac do ok 6-go miesiąca ... teraz jednak pełen spisek po to by nie zostać zwolnioną w okresie nie chroniacym mnie jeszcze ... a do tego robie troche poważne rzeczy i nie chciałabym tak z dnia na dzień zostawić niedokończonych przez siebie spraw !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oglądam na wspólnej nawet mój mąż się wciągnął bo prawie zawsze na tym serialu robie kolacje i oglądamy hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Martyn-iu .. to może wymienimy się jakimiś spostrzeżeniami ;-) Nie złe z nich ananaski :-).. Alee jakie kochane.. echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinity to jest okropna, ja nie wiem czy umiałabym ukrywać swoją ciąże, pewnie chciałabym zeby cały swiat wiedział jaka jestem szczęśliwa, ale niestety takie teraz czasy, że nie wszyscy pracodawcy są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. ja też się zbieram bo właśnie wrócił od rodziców.. przywiózł mi tu jakieś Suwenirki. Chyba mnie luuubią :-) Ide poniuchać.. buzaczki dla Was Kochane Moje.. papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×