Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Gość to-tylko-ja
trinity - pomyłka sorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
halo ?! jest tu kto ?? ja siedzę przed kompem w szaliczku i robię projekty :-) ale mnie plecy bolą.. tak,tak Trinity trzeba odleżeć..ale z tym Twoim szefem-tyranem to lekka przesada,zebyś musiała sie az tak denerwować i stresowac.Praca ma byc budująca-motywujaca-a nie oaza strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
a jak Diano u Ciebie ?? robiłas juz test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie niestety jest inaczej ... juz to wielokrotnie pisalam ale to z powodu ciązy mojej kolezanki z pracy - pokazali swoje oblicze - teraz cały czas jest źle ... niby czasemi trochę spokoju ale to tylko tak na pokaz ... nie wiem - mialm wielkie plany - w sumie w tej firmie nie rozwinelabym skrzydeł - ale szacunek kazdemu sie nalezy ... a szczególnie kobiecie ... od 17 mam tylko minimalne plamienie ... po prostu tyci - zaczynam się martwic - kurcze tylko tego mi potrzeba - jakis komplikacji ... kupic test i sprawdzić ??? co radzicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
ale w pierwszy dzien mialas normalnie??JESLI Twoje @ bywają mało obfite i krótkie to calkiem mozliwe.W 25 d.c sluzówka mogla byc nie wystarczajaco gruba i dlatego taka skapa miesiaczka.\Ale zawsze mozesz sie upewnic testem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
puk puk ...ale tu głucho dzisiaj...a co u Pazi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
cześc laseczki czy wszyscy zachodzą w ciążę do okoła oprócz nas? U mnie na każdy kroku jakas jest wciąży nawet te które niechcą. co jest z nami nie tak że nam sie nieudaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( ah ze az tyle nas jest:(:(:(:(:(:( ja tez chce juz dzidziusia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! trinity moze wrazie czego zrob ten tescior ale jestem zywym przykladem jak to z testami bywa:( buuuuuuuuuuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
niech ktoś w koncu przerwie to nasze niepowodzenie. Hej Diana co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to do roboty sysiu:) ah, zeby to bylo takie latwe... szlag mnie trafia jak te 16-17 pisza jak, gdzie i za ile zabic dziecko.... dlaczego tak jest?????????? jest mi zle i smutno, co za dzien:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu pewnie masz racje ... zreszta przez cały dzień nosilam tamponik - i pewnie troszke się przytkało :) teraz jest troszke lepiej ... przynajmniej jednego zmatwienia mniej ... własnie zrobiłam pyszne zapiekaneczki ... męzus wcina az uszki mu sie trzesa - chciałam mu troche wynagrodzic ten ryzyk na obiad :) witaj sysiu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
nie załamujcie się !!! dziewuszki moje ukochane - spokój i wytrwałość oraz duzo wiary!! p.s przypomnijcie mi o tym gdybym zapomniała za jakiś czas ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie Dianka się nie odzywa ... zreszta - mam nadzieje ze każda z nas doczeka swojej fasoleczki - znowu mnie napelnila jakas nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM W CIĄŻY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gartuuuuuuuuuuuuuuuuuuuulllllllllllllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
łał wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki:) tak bardzo się cieszę...ale nie mam siły nic pisać...za duże emocje:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
w koncu ktoś to przerwał aż mi ciarki przeszły jak to przeczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
będzie szczęsliwy dla nas wszyskich zobaczycie. A propo Diana nie zapominaj o nas. Zaglądaj do nas i pisz co tam u ciebie całuje cię mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dianka ale poprawilas mi dzionek! siedze i jarze sie do monitora❤️ wow!!!! superancko!!! pogratuluj rowniez tatusiowi koniecznie oczywiscie❤️ bravo!!!!! no dziewczyny do roboty! niech zyje 2007!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko - czulam - to - gratuluje .... mam nadzieje ze nas nie opuscisz ... w sumie staralas się z nas prawie najdłużej ... oprócz sysi ... robiłaś test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN@ Pazia/Warszawa.........26.............14................ ......21.01.07 Trinity /k.Łowicza.......30.............16.....................06-0 9.01.07 Martyn--ia/Legnica......26..............3............... ......ok 10.01.07 Lenka/Ostrołęka........ 28...............3.....................24-28.12.06 Diana/Olsztyn............zaciazona:)❤️:)❤️:)❤️ Mluwa/Warszawa........29...............0................ .....ok.23.11.06 Justyna/Londyn..........26.............. 4.....................ok.29.01.07 akasia/ Zielona Góra.....26............ 21........................ok. ??? nieudana 13/? ............36.............15 ......................01.12.06 myszkaaaa/Białystok....25..............6................ ......22.12.06 ? sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............36...................ok.18.01.07 wow co za nowina! dziewczyny obudzic sie! mamy mausie! teraz nas wszystkie pozaraza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwie wiadomości takie wiadomości od najblizszych znajomych ... w tym dniu ... aż sie poplakałam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze niedługo u wszystkich nas beda takie piekne ..serduszka ... NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN@ poprawiam tabelke ..... Pazia/Warszawa.........26.............14................ ......21.01.07 Trinity /k.Łowicza.......30.............17..................... 30-31.1.07 Martyn--ia/Legnica......26..............3............... ......ok 10.01.07 Lenka/Ostrołęka........ 28...............3......................24-28.12.06 Diana/Olsztyn............zaciazona ............................fasolek :) Mluwa/Warszawa........29...............0................ ..... ? Justyna/Londyn..........26.............. 4.....................ok.29.01.07 akasia/ Zielona Góra.....26............ 21........................ok. ??? nieudana 13/? ............36.............15 ......................?myszkaaaa/Białystok....25..............6................ ......?sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............36...................ok.18.01.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trinitki i nam sie uda! zobaczysz❤️ wiem jak ci ciezko..uwierz... kazda z nas to przechodzi! dziewczyna z dziecko tak b.dlugo sie starala, jest po leczeniu nieplodnosci i udalo im sie! i nam sie uda! uda na 100% ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×