Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Gość sysia111
podwojnie ci mówię cześć po dwa razy mi się nacisneło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
cześć Dominqe witamy cię serdecznie dobrze że do nas dołączyłaś ten rok u nas jest szcześliwy i napewno nam się uda zajść pierwsza zapoczątkowała Diana trzymam za nas kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynko wysalalam zdjecie ... zadna oczywiście ze mnie pieknosc ... taka szara myszka :) ale młodo - faktycznie wygladam ..na pewno nie na 29 latek ... zaraz sysiu wyśle Tobie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
nadal nie mam zdięć nie wiem co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny i witam cię dominiqa. A Diana to chyba też jakiś skąpy @ miała? Jakoś tak pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Dominqe ... oczywiscie mozez przylączyc się do nas ... czasem 10 mieś . to tak dlugo a czesem krotko ... ja tez podejzewam ze u mnie cos nie bangla z hormonami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna mieszkamy w Worcester. Zazdroszcze Wam tego optymizmu. Ja juz go mam coraz mniej. Moze macie racje...moze ten rok bedzie wyjatkowy i dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..tak ..poczytalam sobie własnie ... czeste siusianie i skąpa @ - takie plamienie ... czesto tak się zdarza .... mam nadzieje ze jak troche ochlonie i sie tym stanem nacieszy to nam wszystko szczególowo opisze ... w sumie to pewnie jest tak jakos w 3 tygodniu ..ciazy ..na pierwsze usg poczek pewnie troche bo fasolka dopiero widac tak od ok. 6-8 tyg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty trinity ! fajna babeczka ! dominika ja siedze w londynie prawie 3lata i z lekarzami tu jest koszmarnie:( trinity chcesz moje gg? to tam ci wysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trinity jak patrze na te wszytkie tabelkie to porownujac swoje 10 miesiecy z innymi dziewczynami, ktore staraja sie latami to widze, ze moja \"dzesiatka\" to jeszcze nic. Z drugiej jednak strony patrzac na te wszytkie dziewczyny, kolezanki, kuzynki, ktore rach-ciach zachodza w ciaze to zaczynam sie powaznie martwic i zastanawiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominqe musi byc ja staram się juz 1,5 roku ... Paziaczek tez ... a kasia jeszcze wiecej nie mowiąc juz o sysi ...wszystkie wierzymy ze kiedyś się uda ... bo musi się udac - po to jest NADZIEJA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
TO WSPANIALE DIANKO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! suuuuuuupeeerrrrrrrrrr :-) :-) bardzo się cieszę i gratuluje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Dominiqa ja też staram się od ponad półtora roku i niby to nic bo nie którzy starają się po 10 lat ale ja już powoli trace nadzieje bo dla mnie półtora roku trwa jakbym się starała z 5 lat. A myślałam zresztą pewnie wszystkie myślałyśmy że wystarczy pełen seks i już będziemy w ciąży a tu klapa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominiczko bo tak wlasnie jest ... my tu sie dobralayśmy - bo mamy z tym problem ... ale inne dziewczyny faktycznie - niekiedy nie musza sie starać wiele 2-3 mis i już ! sysiu wysłalam ..ja Twoje ..mam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz zaluje, ze wczesniej bylam taka ostroza. Ale tak to jest, ze czlwiek chce najpierw umoscic sobie jakies gniazdko, zeby ta nasza dzidzia miala gdzie zawitac. A jak juz decydujemy, ze ten czas nadszedl, ze juz chcemy i mozemy to wetdy natura pokazuje nam jezyk:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasia
trzymajcie się cieplutko |!! dobrej nocki :-) ktora nastepna ? :-) :-) buzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominika na \"dziecko tak\" sa dziewczyny ktore tez liczyly staranka latami a teraz sa mamusiami, narazie z brzuchami ale mamusiami:) glowa do gory! ja tez sie juz boje.......a moj maz to wogole, dlugo \"nie byl gotowy\" a teraz...nawet witaminy lyka co bylo nie do pomyslenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam kochane ..bo moj miniek siedzi samiutki w pokoju ... i ciągle mnie woła ... jestem juz padnieta ... całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
trini dostałam twoje zdięcie niezła z ciepie laseczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
justyś towjego nadal nie mam a swoje wysyłam jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysia111
cicho coś dostałam zaraz sprawdzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczka ...gdzie ??? oj kochane wszystkie jestesmy piekne ..i bedziemy mialay piekne dzieciatka ..tymi slowami zegnam Was !! CMOK MYCHY moje :) [kwiatek}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×