Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

mysle ze nie obedzie bez hsg - czuje - to po prostu ze coś jest nie tak ... wiem ze smęce i jestem dziś pesymistyczna -ale taki dzień - w pracy same smutki - szkoda gadać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też coś czuję że bez hsg się u mnie nie obejdzie, gin wspominał o laparo, ale boje sie narkozy to może najpierw spróbuje hsg, jakoś to będzie :) Trinitko nie smuć sie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trinitko,śluz jest biały i gęsty ale tak w miare,nie jest go za dużo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :-) w takim razie zostanę i zajmę się robotą :-D przedswiateczna no i do szkółki oczywiscie pojdę jak pilna uczennica :-) okna juz pomyłam wszystkie-firany poprane(chociaz za duzo ich nie mam - tylko ozdobne ) TRinity ja tez dzisiaj biorę ostatnią tabletkę duphastonu-a sluz po tych lekach tez mam zawsze bialy io gesty a czasami jest nawet go sporo.My-które bierzemy leki nie mozemy sie sugerować objawami- piszę tylko po to by sie niepotrzebnie nie nakręcac :-) a ciązy życze Tobie TRiniu własnie teraz - oby jak najszybciej !!!!!!!!!!!i tak samo wszystkim dziewczynom ktore tak długo sie starają :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trini-uszka do góry :D napewno traficie w tym roku:-) tak sobie mysle,ze skoro Twoj m.ma takie problemy to teraz przt swiezych warzywkach i owockach napewno zdrowko sie poprawi i bedziecie cudownymi rodzicami :-) 🌻🌻 ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki ... akasiu - jestes promyczkiem slońca - dzis czuje sie b. źle - glowa boli - zawroty mam - nie wim co to jest ale chyba mnie przeziebienie bierze - po myciu okien ... w sumie nie wiem jeszcze jakich objawow mam sie spodziewac po duhastonie - bo to dopiero 2 cykl - a wy jak macie ? u mnie nawet bez lekarstw przed @ był sluz ... a teraz dzis troszke bialego na wkladce ... ale minimalne ilosci .... wczesniej było więcej ... no coż poczekamy pozyjemy w końcu to 2-3 dni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój minius teraz jest na antybiotykach - zapalenie nasieniowodow :( ale wyniki juz lepsze ... do tego lekarz go opieprzyl za noszenie dzinsów - ma zakaz noszenia - przynajmniej do lekarza - bo go nie przyjmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini mam nadzieje że będziesz drugą marcówką.a co złam zasady, niech teraz będzie po dwie fasolki na miesiąc tylko zrób test jeszcze w marcu.masz czas do soboty. trzymam kciuki. ja miałam już 3 cykle z duphastonem, ale objawów nie zauważyłam żadnych. tylko tyle że cykle mi sie wydłużyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini z tymi spodniami to serio? mój min też chodzi w dzinsach akasiu a co ty studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu tylko ze Twoj maz ma dobre plemniczki a mój oslabione także mnie mozna przegrzewać swoich klejnocików ... dziewczynki dzis OSTATNI DZIEŃ Z DUPHASTONEM A PRZED CHWILKA ZAUWAZYLAM ze mam leciutko rożowy śluz :( - także nici .... z fasolki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to możliwe że bierzesz go jeszcze a już byłby okres? może nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini moje dwa pierwsze cykle z duph.. wydłużyły sie o 5, 6 dni. ale trzeci już trwał 30 dni, czyli o 2 więcej niż przed duph...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak kukuś :D dzinsy precz !!! i obcisłe slipy :-D ale Twoj maz ma chyba dobre parametry ?! z tego co pamiętam...moj tez ma dobre ale profilaktycznie pozbylam sie wszystkich majtek a teraz w szufladzie królują bokserki :-D kukusiu - inżynierię srodowiska pracy....też mam jakies zawroty głowy-ale u mnie to przesilenie wiosenne i adaptacja do nowej aury ...aaa....i nieszczesna @ za kilka dni ...juz by mogła przyjsc - im szybciej tym ;lepiej.Nowy cykl - nowe nadzieje,,,,intensywnie mysle o inseminacji...z tego co wiem to chyba nikomu się nie udała za pierwszym razem ???!!! a wy się orietujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym cylku wzielam go od 18 dc bo pik lh mialam 17 dc - 10 dni - dzis wypada ostatni ... nie wiem ale leciutki bezowy kolorek się pojawił na wkladce także - cykl dłuzszy do mojego 26 dniowego ale nie tak jak powinien byc bo moja faza lutealna nadal strasznie krótka - bo owu w 18 dc a dzis 27 dc - ale za pierwszy dc biore ten z prawdziwa krwią! także czekam .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu ja sie nic nieorientuje na temat inseminacji. A mogą być szorty?bo mój min takie lubi. a wogóle to wezmę wieczór te jego wyniki i porównam z normami na necie bo gdzieś to znalazłam. a studia, oj to nie dla mnie . wogóle ta inżynieria to strasznie trudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj Trini. mam nadzieje że sie @ nie doczekasz!!!! tylko czego innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu,jeżeli nic niepokojącego nie będzie się działo to planuje iść do gina chyba po świętach.Jeszcze nie wiem właściwie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane. ja dopiero usiadłam do komputera bo czuję sie fatalnie, głowa mi peka, gorączka nie chce spasc ,a na dworze taka piękna pogoda:( płakać mi się chce:( Trinity trzymam kciuki moze tym razem się uda:)Uciekam do łóża może później zajrzę jak będę miała siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczęta. Ja już po pracy, jakoś dzisiaj nie najlepiej się czuje chyba mnie przeziębienie bierze. A co do wilkołaczków męża jeszcze nie wiadomo jutro chyba pójde po wyniki. Ale pogoda pięknaaa :-) Martyn-iu a ty znowu chora, ale cię bierze ja ostatnio grypowałam w październiku i do tej pory nic (mam nadzieje że i teraz się obędzie) A co do śluzu to Trini jak bierzesz duphaston to ciężko powiedzieć bo ja np. po duphastonie miałam wszystkie możliwe objawy ciążowe a nic z tego nie wyszło. Jednak leki robią swoje. Ale może nie doczekasz się @ i tego ci teraz życze. Ja do @ mam jeszcze z 10 dni chyba że wcześniej mnie nawiedzi bo ostatnio przyszła nie spodziewanie pare dni wcześniej. Cykle mi się same skracają i z tego się też ciesze. Tylko sama niewiem czy ja miałam tą owulke czy nie wogóle się nie obserwowałam i seksiku też było mało. Aaaa zreszta co ma być to będzie. pozdrowienka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się coś porobiło od 2 cykli, nie dość że mam krótkie 25-dniowe to na 2 dni przed @ jakieś plamienia, dziś też już mam, choć @ miała być w czwartek, zastanawiam się czy to nie po Luteinie, ale w czasie jej stosowania to nie powinnam mieć chyba, dopiero po odstawieniu, tymbardziej że dziś 23 dc dopiero :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczeta co wy tak z tym przesileniem wszystkie bidulki słabe nie dobrze nie dobrze. Karolcia co do plamienia to ja od 4 cykli mam plamienie już 4 -5 dni przed okresem koszmar -dawnie brałam luteine a teraz 1 cykl dufaston .Ale podobno u mnie wszystko ok. Spadam na basenik papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elizo -tylko sie nie forsuj na tym baseniku :-) karolciu - może tak być,ze podczas brania leku występują plamienia. mi tak też sie zdazyło kilka razy-a raz nawet podczas 6 tabletki(duphastonu) była juz @ nie wiem od czego to zależy..teraz mam plamienia po odstawieniu 2-3dni zanim przylezie. Marttyn--iu wygrzewaj sie w łóżeczku i nie wychodz !!! zdrowiej nam szybko !!! ❤️ ❤️ ❤️ a co u reszty dziewczynek słychac?> tak zamilkły....oj...ta wiosna aaaaa....moj m.wyjeżdza do krakowa dopiero jutro z samiuskiego rana-wraca wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nikogo ?? a gdzie wy dziewuszki wszystkie jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki :-) :-) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ kochaniutkie - gdzie się podziewacie ? :D miłego popołudnia ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×