Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Witajcie okruszki ... chyba bierze mnie przeziebienie - glowa nadal boli i huczy w niej jak w samolocie - do tego chyba gardło - sama sobie polepszylam bo wczoraj z mińkiem wybraliśmy sie na lody ... caly czas delikatne plamienia - takze to chyba kwestia czasu kiedy @ przyjdzie ... w sumie widocznie tak musi byc - boje sie tylko ze to wina moich jajowdow - no cóz hsg pokaże - jak bedzie żle to laparoskopia :( ale co się nie robi dla maluszka - po prostu wszystko ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry moje drogie:) Ja szykuję się na wydział...musze pokazać moje wypociny pani promotor:(...a dziś urodzinki cotygodniowe ma mój Aniołek..uwaga..16tyg!:)całuski dla wszystkich przeziębionych..i tych zdrowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianko jaki ty już musisz mieć fajny brzuszek Trini niemartw sie.może jakimś cudem uda nam sie wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia20W
Okres się spóźniał miałam wszystkie objawy ciąży (mąż powiedział że to przez to że sama tak ciągle myślę i że za bardzo chce) dostałam okresu bardzo silego..:( W ciąży nie jestem.. Trzeba dalej się starać. W przyszłą środę idę do ginka robić wszystkie badania po kolei najpierw cytologia i usg później zobaczymy co mi powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trini :-) uśmiechu troszkę...może przeziębienie przejdzie bokiem... ja też sie fatalnie czuje i fiycznie i psychcznie - jak zawsze przed@ jakas -taka wypompowana jestem bez sił i zycia....dobrze,ze to tylko chwilowe i tuz po @ będę znów pełna wigoru i nadzieji :-D coz pozostaje jak przeczekac te cięzkie dni..... szkoda,ze nie można ich przewinąć ....:-P Diano - a na jaki temat piszesz swoją pracę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mam wyniki chłopaczków. Pomożecie mi bo ja już sama niewiem co mam o tym myśleć ale chyba jest bardzo źle. Podaje wyniki: Wygląd- prawidłowy czas upłynnienia- 20 ruchliwość- 55 żywych-58 szybka linearna-15 wolna linearna-35 brak ruchliwości-5 liczba plemn.-59 000 000 brak ruchu wogóle-45 liczba plemn. 177 000 000 Uwagi: Asthenozoospermia Morfologia plemników: ogólny odsetek prawidłowych plemników: 29% Uwagi: morfologia w granicach normy Test hipoosmotyczny plemników (hos-test) Obniżony odsetek prawidłowych plemników A więc na moje oko wszystko do d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj paziu, wezme wyniki mojego męża, wpisze tu i porównamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. kukusiu dziękuje A moze to przez to że jakieś 2 tyg. temu był znowu chory ale nie chcieliśmy czekać więc zrobiliśmy te badanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu jestem, ale na mojej kartce jest jakoś inaczej napisane i niemoge zajarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie jakieś inne normy podali albo inaczej napisali, no trudno może ktoś będzie wiedział jeszcze ale dziękuje za chęci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak patrze na tą kartke i wydaje mi sie że niby jest wszystko w normie, ale tej najniższej.tzn., jeżeli np. norma plemników ruchliwych jest od 50 % w zwyż to mój ma 57%, czyli niedużo więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu ale ja niewiem co to ten test.... bo tu nic takiego niepisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ma żywych 58 i wiesz co ja już też nic z tego nie kumam. Niewiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu a może to ci sie przyda? www.mediweb.pl/mens/wyswietl.php?id=741 nasienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ruchliwych 55 i badź tu mądry chyba my nic tu nie wymyślimy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje kukusiu poczytam sobie. Poczekam na męża i pokaże mu wyniki niech poczyta to może on coś zobaczy lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
norma plemników nieruchomych ma być mniej niż 50%, a mój ma 42.5% , więc wydaje mi sie że chyba za dużo tych nieruchomych ja też paziu nic nie jarze. w poniedziałek ide do innego gina (to już mój trzeci) i mu pokarze, zobaczymy co powie. a z tego linku to też nie wszystko moge porównać , bo na kartce ma co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja też. Przed chwilką weszłam na forum starania i tam dziewczyna miała podane wyniki swojego mężula i porównałam je bo są troszke podobne i odpisali jej że nie są rewelacyjne ale mają duże szanse na bejbi. Więc może i my mamy troche szansy. Ja do gina ide dopiero po @ z moimi wszystkimi badankami. Jeżeli wszystko ok to ciekawe co dalej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parametry nasienia prawidłowego wg WHO. Objętość Wartości prawidłowe: powyżej 2ml Wartości nieprawidłowe: Aspermia - 0-0,5 ml Hipospermia - 0,5-2,0 ml Normospermia - 4ml ± 2 ml Hiperspermia - >6,0 ml Czas upłynnienia Wartości prawidłowe: do 30 min pH Wartości prawidłowe: 7,2 – 8,0 W chwili emisji wzrasta z czasem do 8,2-8,5 Liczba plemników / ml Wartości prawidłowe: 20-250 mln/ml Wartości nieprawidłowe: Azoospermia - brak plemników Oligozoospermia ekstremalna -pojedyńcze plemniki Oligozoospermia bardzo ciężka - 1-5 mln/ml Oligozoospermia ciężka - 5-10 mln/ml Oligozoospermia lekka - 10-20 mln/ml Polizoospermia - powyżej 250 mln/ml Liczba plemników / ejakulat Wartości prawidłowe: > 40 mln Kolor Wartości prawidłowe: białawy Zapach Wartości prawidłowe: kasztanów Ruch plemników Wartości prawidłowe: > 50% kat A i B i > 25% kat A Wartości nieprawidłowe: Asthenozoospermia - niespełnia tych kryteriów Żywotność Wartości prawidłowe: > 75% żywych plemników Morfologia Wartości prawidłowe: > 30% o prawidłowej budowie Watości nieprawidłowe: Jeżeli mniej niż 30 % prawidłowych to mówimy o teratozoospermii PAZIULKU - WYNIKI NIE SA DOBRE ALE TEZ NIE TRAGICZNE ... mój miniek tez mial takie - w sumie nawet troszke gorsze ... u Twojego meza slaba jest ruchliwosc typu a czyli - te szybkie ...do tego obnizona prawidlowa budowa ... lekami da się wszystko poprawic ... ale liczbe macie dośc dobra bo 59 000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze mój miniek mial ruchliwosac dobra a zywotnosc i budowe osłabione .... teraz po 5 miesiacach wyniki wracaja do normy ... za miesiąc ma kolejne badania - bo teraz bierze antybiotyki na zapalenie nasieniowodow ... Paziu wszystko da sie wyleczyc - ale to trwa - niestery trwa ... i jeszcze jedno ... musicie sie nastawic psychicznie na częstsze badania nasienia - bo to przy leczeniu nieuniknione!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Trini jesteś kochana W sumie pocieszam się tym że mogło być jeszcze gorzej. Teraz niewiem czy poczekać do wizyty u ginka czy sama powinnam kupić coś mężowi jakieś witaminki bo on od 2 m-cy już nic nie łyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KUKUSIU - to może warto Twojego męza tez nafaszerowac witaminkami??? jak teraz spojrzałam na wyniki mojego to - ruchliwych ma 80 % a nieruchliwych 20% morfologia 90% a liczba plemnikow 768 000 000 liczba plemnikow w 1ml 160 000 000 i lekarz powiedział - ze są dobre.. paziu a zachowaliscie abstynecję 5-dniową przed badaniem,?? bo to tez ma ogromny wpływ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem paziu to \"androvit\" jest dobry dla panów. trini kochanie jak byś mogła, bo widze że sie na tym znasz , to odczytaj mi moje wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mieliśmy abstynencje 4 dniową. ginka powiedziała że 3-4 wysrarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak równiutko 5 dni abstynencji. Ide dziewczynki coś zjeść bo dzisiaj jadłam tylko zapiekanke a chciałabym troszke przytyć więc musze więcej jeść. Zajrze wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam to juz innej dziewczynie na topiku ale powtorzę : proponuje zestaw witamin Androvit raz dziennie wit E 2-3 razy dziennie po 2 kapsułki wit c, aspargin, cynk,magnez + wit B6 - to wsztsko bez recepty ... lekarz pewnie przepisze Wam cos na krazenie krwi - by byl lepszy przepływ - to w związku z jądrami - ale to wszystko po konsulatacji z lekarzem - oceni - co potrzeba Twojemy meżowi ... do tego nie jeśc tlusto , dużo jabłek , ruchu , minimalne dawki alkocholu, nie palić ! nosić luzne spodnie - nie dzinsy , bokserki nie wygrzewac sie często w wanie - to wszystko wpływa na produkcję plemniczków .... Paziulku - mój maż łyka duzo tego ale pomaga - trzeba tylko zmobilizowac facetów - jezli chce dziecka - bedzie wszystko robil - moj jest na takim etapie ze normalnie nic mu nie straszne ... oddawal nasionka juz chyba z 10 razy ... wie ze musi walczyc i to jest postawa - wspieraj go al osiagniecie zamierzony cel! Akasiu Twój męzulek ma super wyniki - a nie tylko dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barwa nasienia: biało-szara zapach: typowy całkowite upłynnienie: 10 min objętość: 4,0 ml pH nasienia: 8.0 Na 1 ml nasienia przypada: plemników o ruchliwości 4 , 3 (przy każdej liczbie jest tak jakby do potęgi 0, tylko nieumiem tego wpisać) :18,000,000 tj.45% plemniki o ruchliwości 2, 1 : 5,000 tj.12,5% Razem : 23,000,000 tj.57,5% plemników nieruchomych 0 (do potęgi 0) 17,000,000 tj.42,5% razem : 40,000 plemników zdeformowanych 9,000,000 tj.22,5% Deformacje w grupach ruchliwości: 4, 3 1,000,000 tj. 5,5% w grupie 2,5% w całości 2, 1 2,000,000 tj. 40%w grupie 5% w całości 0 6,000,000 tj. 35% w grupie 15% w całości Suma 9,000,000 w całości 22.5% komórki spermatogenezy w normie inne elementy morfotyczne nasienia w normie dajcie znać co o tym myślicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×