Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

ale mam pecha. obdzwoniłam po ośrodkach i do prywatnego, ale dzisiaj niema ani jednego gina!!!!!!!!jak pech to pech. i co teraz? no nic nie zrobie bo niemam jak. powiedzcie mi tylko czy radzicie wziąść duphaston czy może na własną rękę nic. wyczytałam gdzieś że ten wiesiołek działa poronnie niewiem co jest grane.ale mam pietra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukusiu wiesiołka odstaw to napewno. Ale co do duphastonu to niewiem a może idź szybciutko na betke. Kurde to dziwne że wyszedł ci test ciążowy pozytywny, całkiem możliwe że to ciąża i wtedy duphaston to na 100% byś wzięła a jeżeli nie to ci pochrzani cyk.l Sama niewiem co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu- wiesiolek działa podobno żle - niby wywoluje skurcze macicy ... także nie bież go wcale - ja radze ci dzis wziasc duphaston 2 razy - tak jak na ulotce i nospe - dzila przeciwko skurczom .... myszko ... leż także - bo ostatnio tak szalalaś z tymi oknami ... a jutro do lekarza koniecznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pazia ma rację ... jaK CIAZA TO DUPHASTON CI BARDZO POMOZE A JAK NIE TO COS ROZREGULUJE ... IDZ NA BETE - CIEKAWE CZY WYNIKI OD RAZU ... ja dziś czuje się lepiej - na razie nie chce sie smucic ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze Trini że się nie smucisz i niech tak zostanie do końca dnia:-) Kurde już tyle cykli przeszłysmy że naprawde nie ma co plakać i rozpaczać, już nic nie wskuramy zostaje nam tylko czekanie. Badania też ale myśle że już dużo tych badań przeszłyśmy przynajmniej ja. Ja już nie myśle o ciązy tak jak na początku, już nie licze kiedy to może zajde bo widze że te liczenia to i tak o d**e potłuc. Rok temu mówiłam sobie że za rok to napewno o tej porze będe w ciąży, minął ten rok i co i nic nadal nie jestem i nie będę mówiła że za rok ciąża będzie bo czas szybko mija a dzidzi brak. Ale wiem jedno i jestem tego pewna że dzidzia napewno będzie i to ja ją urodze a kiedy to nieważne najważniejsze że będzie. Ja to czuje na 100% :-) Zaraz śmigam do dentysty ale ja nie lubie borowania a napewno będzie borowanie bo tydzień temu pląba mi wypadła :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale beta ma być na czczo?? a ja już nie jestem ah te okna.jakby sie okazało że zabrały mi fasolke to już bym ich nigdy nietknęła ale przecież ciąża nie jest możliwa. ostatnio okres miałam normalnie i żadnych objawów ciąży. cycolki też nie bolą, a podobno każdą bolą. wiecie co, myśle że jeśli by nawet to była ciąża to już jej pewnie nie ma bo poronienie objawia sie takim krwawieniem, prawda? chyba sie załamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cieplo i slonecznie :) kukusia-doczytalam ze test owu i ciazowy wyszly pozytywnie..jestem pelna nadziei ze to ciaza...chociaz nie znam sie zbytnio na roznych lekach i co sie dzieje z organizmem kiedy sie je bierze, to jednak mocno trzymam kciuki:) Mysle jednak ze warto byloby sie wybrac do gina, tylko chyba jest z tym jakis problem... a ja mam dzisiaj tempke 36,9 w 13 dc!!!! 1-6 dc- 36,4 7-8 dc - nie mierzylam 9 dc- 36,2 10 dc - 36,4 11 dc - 36,5 12 dc - 36,7 13dc - 36,9 trinity27-nie zamrtwiaj sie:D łezki pewnie troche Ci pomoga i zobaczysz, ze swiat jest piekny i wszytsko bedzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukusiu betki nie trzeba robić na czczo. Możesz op każdej porze. Wiesz co jezeli szybko się zacznie brać leki i rózne ostrożności to krwawienie nie musi oznaczać od razu poronienie a jeśli poczekasz tak z tydzień to wtedy juz napewno ciąży nie będzie. Kochana a może zrób jeszce raz test ciążowy. A brałaś jeszcze jakieś leki które mogłyby zafałszować wynik testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie.biore tylko duphast.. od 16 dc wiesiołek kwas foliowy pędze do apteki po test, tylko już nie paskowy, bo wydaje mi sie że quik jest dokładniejszy. sorki dziewczynki że myśle teraz tylko o sobie ale jestem załamana i inaczej niepotrafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cię krucha, ja niestety nie pomoge ci z tempkami bo nie zabardzo się znam. Kukusiu nie wiem ile czeka się na bete zależy gdzie ją zrobisz. tak, Qiuk jest dokładniejszy mi paskowy kiedyś też wyszedł pozytyw a ciąży nie było. Dobra ja spadam zajrze jak wróce pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukisiu, najlepiej zadzwon do jakiejs przychodni, poradni/laboratorium i zapytaj jak dlugo sie czeka na wyniki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po dentyście nic nie bolało :-) Kukusia i jak? robiłaś test? Ide robić obiadek będzie rybka mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 👄👄👄 i jak kukusiu,zrobiłas juz test ? jak się czujesz - czesc PAziulku :-) :-) a ja wczoraj byłam u dentysty i w poniedzialek jeszcze idę ...buu u mnie od rana plamienia,więc @ dzis albo jutro-oby jak najprędzej !!! na obiad sznycel i wczorajsza ogorkowa.. czekam z niecierpliwością na wieści od kukusi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki:) Kukusiu, jeśli jesteś w ciąży radzę tak jak dziewczyny!! Odstaw wiesiołek, nospy tez nie bierz-TYLKO DUPHASTON! On pomaga podtrzymać ciąże w wczesnym stadium! Lepiej nie ryzykowac i nie brać niczego innego! Ja tez miałam plamienia, krwawienia..i brałam TYLKO duphaston, wszytsko inne zabronione. Trzymam kciuki, aby się spełniło Twoje marzenie:) Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DIANKO ginekolodzy polecają nospę - moj nawet mi kazał ja brac jakbym się zorientowała ze jestem w ciaży a jakbym odczuwala jakies skurcze ... moja dobra znajoma przez piewsze 4 misiace ciazy brala ja codziennie .. a jescze innej kolezance uratowała bejbuska - brala ja razem z duphastonem i tylko lezala do 3 miesiaca prawie nie wstawała z łozka - zreszta na ulotce jest napisane w razie poronień zagrazajacych - takze spoko nospa jest bezpieczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak może macie racje niech kukusia weźmie duphaston w razie co. On nie zaszkodzi a pomoże :-) Też słyszałam że nospa jest bezpieczna dla ciąży. Kukusia odezwij się czekamy z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale kukusia przecież 10 dni temu miała normalny @ ??!! sama mówila...więc to jakies dziwne wszystko,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mi się wydaje dziwne ale z drugiej strony można mieć @ i być w ciąży chociaż rzadko to bywa ale bywa. Już sama niewiem. A może test okłamał a te plamienia to hormonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, kukusia, jak zrobisz 2 test to daj znać co wyszło, bo też się niepokoję o Ciebie. A z lekami to tak jak dziewczyny pisały, zresztą ja cały czas biorę duphaston 2 razy dziennie. Moja gin powiedziala, że nospę można brać jak najbardziej i paracetamol i np. apap, przy tempce albo silniejszych bólach. Kukusia jeżeli masz możliwośc zrobienia bety to leć do laboratorium i nie patrz na nic. No i oczywiście daj znać co i jak. Trini cieszę się, że ci humorek się poprawił tak trzymaj. Ja wczoraj pisałam, że będę robić jabłecznik na kruchym i tak mnie skręcało, że czekałam az wystygnie i jadłam go przed północą ale za to był pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Właśnie przeczytałam wszystko co pisałyście od rana i strasznie dziwna ta sprawa z Kukuśka,mam nadzieje że jeżeli to ciąża to będzie wszystko ok. Wklejam tabelke bo zostałam z niej ostatnio wyrzucona,mam nadzieje że przypadkowo. NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN @ Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............16........... ..... ..07.04.07 Trinity /k.Łowicza........30.............20...............ok .25-26.04.07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............8...................16.04.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............6.......... .......ok. 26.04.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............23.............. ....... .ok1.04.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok.18.03.07 Surfitka/ Kraków............27.............30.................ok.11.04 .07 kukusia /Kraków...........25...............5.......... .......ok.20.04.07 karolcia_26...................26 ............9 ..................ok.29.03.07 Eliza333/Kraków.............30.............4............ ........ok15.03.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 .....................16.03.07 anisik/Wrocław..............28.............4............ ..........ok.14.04 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............14............ . ... ..15.09.2007 Justyna/Londyn...........26.............12............ .........04.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31.............9......... ......... ...27.10.2007 Kseńka.......................28...........???????........... ........??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, moje samopoczucie narazie bez zmian:( Ale dzięuje Wam wszytskim za życzenia powrotu do zdrowia:) Kukusiu to faktycznie dziwne, a może to krwawienie to oznaka owulacji, mój lekarz powiedział, ze u niektórych czasem występuje w połowie cyklu takie krwawienie, które świadczy właśnie o zblizającej się owulacji. MAm nadzieję, ze już się wszystko wyjaśniło, ale ja też bym chyba radziła zażyc duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie zaczynam niepokoic,ze kukusia tak długo nie daje zadnych znakow................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez - ale moze wieczorkiem się odezwie ..moze pojechali z meze, gdzies dalej do gina ... mam nadzieje ze nic złego się jej nie dzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wkleiłam jeszcze raz tabelki, wszystko poprawiłam, myśle że jest dobrze. U siebie zmieniłam wszystkie wartości, bo dziś mam urodzinki i znów rok starsza jestem :) ale nicku nie zmieniam, niech już taki zostanie :D kukusiu, dziwna sprawa, takie plamienia to moze na owu, ale dlaczego test ciążowy wyszedł pozytywny? oby sie udało tobie :) apropo, moja koleżanka miała przez 3 miesiące ciąży normalny okres i dlatego nie zorientowała się że spodziewa sie dzidziusia, także wszystko w naturze może się wydarzyć, 3mam kciuki, daj od razu nam znać bo sie niepokoimy Pozdrawiam dziewczynki 🌻🌻🌻 NICK/Skąd.............WIEK.........CYKL STARAŃ............TERMIN @ Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............16........... ..... ..07.04.07 Trinity /k.Łowicza........30.............20...............ok .25-26.04.07 Lenka/Ostrołęka........ .28...............8...................16.04.07 Martyn--ia/Legnica.......26..............6.......... .......ok. 26.04.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............23.............. ....... .ok1.04.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................ok.20.04.07 Surfitka/ Kraków............27.............30.................ok.11.04 .07 kukusia /Kraków...........25...............5.......... .......ok.20.04.07 karolcia_26...................27 ............10 .................ok.22.04.07 Eliza333/Kraków.............30.............4............ ........ok13.04.07 Monia80/ Kutno..............27.............30 .....................16.03.07 anisik/Wrocław..............28.............4............ ..........ok.14.04 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25..............14............ . ... ..15.09.2007 Justyna/Londyn...........26.............12............ .........04.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31.............9......... ......... ...27.10.2007 Kseńka.......................28...........???????....... .... ........?????????? Tabelka nr.3 nieobecne myszka123/Koszalin.......28..............8............ ........08.02.2007 natasha77/Bydgoszcz......22.............6............ .....13.01.07 Ave/Rzym....................31.............48........... ...... ??? mala_25......................25............. 6.......... ...........ok 18.02.07 fiona_/ Kraków...............30............25................. .19.03.07 lidka-kitka/Bełchatów.......25............2............. ........ 03.03.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia wszystkie naj naj naj, dużo zdrówka, usmiechu, kasiorki no i oczywiście ZDROWEJ FASOLECZKI 👄 🌼 👄 🌼 Kurcze tej kukusi naprawdę strasznie długo nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam zobaczyć czy kukusia się odezwała, ale niestety, kurcze tez zaczynam się martwić KArolciu również ode mnie wszystkiego naj.. naj... z okzaji urodzinek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję dziewczynki, też zaczynam się już martwić, może pojechała gdzieś dalej do gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT,STO LAT KAROLCIU 🌻 🌻🌻. Życze ci przede wszystkim spełnienia marzeń (szczególnie tego jednego,najważniejszego).Całuski kochana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×