Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

KUKUSIA- JA NA SZCZĘŚCIE NIE TYJE PO TYCH LEKACH. Ale czekaja mnie inne badania i mam stracha co z tego bedzie,. DZIEWCZYNY JEST KTÓRAS Z OKOLIC KRAKOWA ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATIA100
heheh czy ktos mi odpwie:) co z tym testem?? czy warto robic 3-5 dni przed @ czy on nic moze niewykazac tzn jakis falszywy wynik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiu ja ci już odpowiedziałam wcześniej ale to tylko moje osobiste zdanie które nie musi być słuszne Jadira jest nas tu kilka z okolic Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agcia
...rok temu zrezygnowalismy z anty. Noi do tej pory nic. A podobno po roku prob mozna zaczac sie juz martwic. Naprawde tak bardzo oboje chcemy miec dzidziusia...w tym tygodniu ide zrobic sobie badanie krwi na hormony, bo moze jest cos nie tak, a takze mam zamiar od przyszlego cyklu moze testy owulacyjne??? bo tak naprawde to nie wiem jak z ta moja owulacja, poniewaz mam dlugie cykle az 37 dni ale przynajmniej regularne teraz, bo jak odstawilam plastry to byla katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATIA100
kakusia sorki niezauwazylam:P dziekuje za odpowiedz:) mpytania z innej beczki:P jakie macie plany na wakacje?? jaka podroż??ja niestety nie:) po @ zaczynam od gin zobaczymy co powie i jesli trzebabedzie leczenie wiec wle zaoszczedzic tym bardziej ze mezus teraz bez pracy zostal:( a wy jakie plany?? ja wsumie chciala skoczyc nad morze... zrelaksowac sie slyszalam ze u niektorych par ktore tez mialy problemy z zajsciem w ciaze to pomoglo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze cie dziwic ze pytam kto jest z okolic K-wa,ale czasem mam takiego doła i płakac sie chce,mozna by sie było spotkać i pogadać poprostu. Ajesli codzi o test to podzielam zdanie i też bym poczekała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATIA100
ja jestem z Gliwic ... to byłby dobry pomysl sie spotkac i moc porozmawiac z kims kto dokladnie rozumie nasze lzy i brak checi do dalszej walki a takie dolki mi sie baaaardzo czesto zdazaja niestety:( wiec jest ktos moze z okolic Glliwic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATIA 100 JA TAK UPARŁAM SIE NA TEGO MALEGO CZŁOWIECZKA,ŻE SIĘ NIGDZIE NIE WYBIERAM I SIEDZE W DOMKU W TE WAKACJE I CZEKAM CO PRZYNIESIE NASTĘPNY DZIEŃ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadira my tu wszystkie Krakowianki już od dawna planujemy sie spotkać ale jak narazie nic z tego nie wyszło. każda ma obowiązki itp, teraz sesja, także niewiem kiedy wreszcie wypali nasze spotkanko. na pewno będzie jesienią bo Surfitka przyjeżdża zza wody, a czy będzie wcześniej to nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATIA100
to tak jak ja....a le wiesz przydalo by sie hcyba odpoczac od tego wsyztskiego ale niestety wszytsko sie kreci w okol pieniadza:/ a ile sie strasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie wybieram na wakacje, właśnie po to by wrócić z dzidziusiem, bo słyszałam że zmiana klimatu sprzyja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATIA 100 JA STARAM SIĘ OD 8-MIES. W TYM 3-M JESTEM NA LEKARSTEWKACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATIA100
jadira ja staram sie od 7 miesiecy tzn tak z koncem listopada przestalismy sie zabezpieczac ale niecelowalismy w dni plodne czy cos takiego dopiero tak od lutego zaczelam sie strac zeby sexik byl mniejwiecej w polowie cyklu od meisiaca po sexiku nozki do gory ale widac nic niepomioglo mam typowe dla siebie objawy na @ ktora ma przyjsc 22-24. czerwca:/ moj maz sie tak nieprzejmuje uwaza ze jak pujdziemy juz na swoje i wsyztsko sie jakos ulozy zaczniemy miec stabilna sytuaje to nerwy puszcza is ie uda ale on mysli inaczej jak ja:) wkoncu to facet...a le wiem ze najwiekszym jego marzeniem jest mala dzidzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane 🌻 Agcia-witam rowniez nowa kolezanke...:D Kukusiu to zaraz ci wysle kolejnego maila ...mam nadzieje ze ten dojdzie..:P U mnie dzis 17dc, wiec @coraz blizej....:( pododa u mnie piekna ..wiec ide troszke na sloneczko sie opalic:P milego dnia wszystkim zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agcia
jadira- i lekasz tak szybko ci przepisal lekarstwa???? bo gdy ja bylam i powiedzialam mu ze rok i nic, to on mi powiedzial ze tylko nastolatki szybko zachodza(mam 24) i zebym poczekala jeszcze pol roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATIA100 moj e-mail jest pod nickiem :-) ale podaję ponownie i czekam na zdjęcie akasia70@wp.pl !!!!!!!!!!!!!!🌻🌻🌻!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi przepisał szybko- :-) musisz więc powiedziec,ze staracie sie duzo dłuzej ;p wtedy napewno odpowiednio sie Toba zajmą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATIA100
akasia nie krzycz...:( ,ail wlasnie sie wysyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia100 japrzechodziłam przed paroma dniami to co ty, i przyszła.Co robic nastepny miesiac przedemna.a co do małżonków mój też jest spokojny wieży ,ze sie uda. AGCIA zrobiłam co mi lekarz kazal,nieznam sie na tym,mam owulacje ale bez rezultatu, zobacze czego sie dowiem po nastepnych badaniach.Juz wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agcia
a czy zlecil lub zrobil ci jakies badania przed wypisaniem lekow ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KATIA100
dlatego nienapaalm sie bo wiem ze i mi przyjdzie@:/ale zaraz po niej idziemy na badania do gina itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agcia
mozesz mi napisac jakie???? bo ja wszystkie to chyba zrobie w pazdzierniku jak zjade do Polski, poniewaz irlandzka opieka medyczna jest delikatnie mowiac dziwna, ale jak sie chce zrobic jakies badania to zrobia (wkoncu wszystko platne) tyle ze samemu trzeba wiedziec jakie! bo nikt cie nie pokieruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałysmy o badaniach hormonalnych bodajze na poprzedniej stronce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest - wszystkie hormonki sa na 321 stronce :-) polecam je zrobic! do tego cukier-insulina-usg jamy brzusznej....do tego monitoring cykli,a jak dalej nici to Hag....itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agcia
te wszystkie hormonki w krwii???? bardzo dziekuje rzeczywiscie sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukusiu oczywiscie ze porozmawiam, nie raz, ale wiem ze nie bedzie to trwalo w nieskonczonosc, w koncu ktores musi ustapic, jesli nie on to czuje ze odejde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna 24
Cześć dziewczyny !!! Jest tu ktos o tej porze :-) ??? Kurcze tu sie tyle dziej , ze ciężko nadążyć z czytaniem !!! Pozdrawiam nową koleżanke Agacie - coraz wiecej nas !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna 24
Cześć Dziewczyny !!! Kurcze ale tu sie dzieje , ciężko nadążyć z czytaniem :-) !!! Witam nową koleżankę Agacie - coraz więcej nas !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna 24
Kukusia - jezeli chodzi o sprawę w mailu , to ja niestety nie mogę Ci pomóc , ale mam nadzieję że ktos tak :-). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×