Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Gość pełana fantazji
siemka. mam pytanie. czy w 8 dniu cyklu mogę zajsc w ciaze jesli trwaja one 29- 31 dni????? z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej jest to niemozliwe aczkolwiek roznie bywa. Moim zdanierm nie bo owulacja wystepuje w polowie cyklu i trwa tylko 24 godziny wiec naw szystkim ciezko trafic a ty w 8 dniu cyklu bys trafiła?? bys;abys prawdziwa szczesciara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane wpadłam tylko się przywitac, bo dziś nie czuję się najlepiej. cały czas strasznie boli mnie brzuch, jakoś tak inaczej niż zwykle, więc leże w łózku. Byłam dziś zrobić wynik na cytomegalię zaraz jadę doebrac. W sobotę jadę do gina, już nie mogę się doczekać, mam nadzieje ze wszytsko bedzie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was psiapsioleczki 🌻 Co nowego slychac u Was?? Katia - a moze to ty bedziesz te czerwcowka , bo do konca czerwca juz duzo nie zostalo a zadna z nas nie spadla do dolnej tabelki...wiec trzymam kciuki...:P Jadira - ja tez nie mam twojego zdjecia..wyslij mi i ja Tobie odesle.. ...dla Ciebie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu kochana - odpoczywaj i duzo lez w lozku...:P Trzymam kciuki za Ciebie i za dzidzie- napewno bedzie wszystko dobrze 👄 Jadira- moj email : martaBmichal@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna 24
Witaj Martika - prześle Ci później moją fotkę. No - wkońcu ktoś się odezwał !!! Co słychac Marta 24 ??? , kurcze jak ja mam czas pisać to nikogo tu nie ma :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna 24
Martyniu ja również czymam kciuki - to napewno ta pogoda , dlatego źle się czujesz , napewno wszystko dobrze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Justyno 24🌻 U mnie nic nowego ..ugotowalam obiad i na popoludnie do pracy... takze poczytam was wieczorkiem co napisalyscie..:P Ale cos oststnio malo dziewczyn pisze... Dziewczyny odzywajcie sie bo bez was smutno....:( A co u Ciebie Justynko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna 24
Faktycznie Martusia , przecież u Ciebie jest dopiero przed południem. U mnie nic nowego , poczyniłam pewne postępy i mam zamiar dziś umówić się do gina. Ja nie jestem na takim etapie jak inne dziewczynki , dopiero będe zaczynać moją " przygode ". Pozatym ostatni straszie tu pusto popołudniami i nie ma z kim popisać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie jestem na tym etapie co reszta dziewczyn:P U mnie narazie poczatki staran o dzidzie; Dzis u mnie 18 dc; wiec spokojnie czekam na @..ma sie pojawic2 lipca zobaczymy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna 24
U mnie najgorsze jest to, że ja się szybko zniechęcam. Kiedyś zapisywal wszystko kiedy mam mieć kolejny okres , wyliczalam dni płodne i te sprawy , ale jak po kilku miesiącach nic z tego nie wyszło , to się zniechęciałam. Pozatym ja mam nie regularne cykle , to tym bardziej mnie to wkurzało. Ale juz najwyzsza pora pomyśleć konkretnie - latka lecą !!! Dzis oglądał w rozmowach w toku o nieletnich matkach - była tam dziewczyna któr ma 17 lat i dwoje dzieci - a my " stare " babki i nic !!! ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w miare regularne okresy co 29-30 dni....i tez wszystko zapisuje ; mysle takze o mierzeniu temperatury...:P a czy moge zapytac czy ty masz tyle lat co w nicku? bo ja tak.... takze takie stare to jeszcze nie jestesmy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna 24
Tak mam 24 lata , śmiej się tylko że jesteśmy stare :-). Nie ma z nami jeszcze tak żle !!! Ja też właśnie myslałam o mierzeniu temp. Mam nawet taka książke pt. Kiedy jestem płodna - muszę ją jeszcze raz przestudiować :-). Ale mi się wydaje , ze w moim przypadku to nie o to chodzi i to nic nie da. Nie mozliwe jest , żeby przez 4 lata nie trafic sobie w płodne dni !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Cos dzisiaj pusciutko... Chcialam tylko sie przywitac i powiedziec ze tu nikt nie jest za stary. Marta powinnas o tym wiedziec. Ostatnio jak bylam w klinice to chyba bylam najmlodsza na sali, a bylo z 30 osob...a w tym roku skoncze 28 lat. Trynitko, ty tez nie jestes za stara. Bedziesz miec dziecko i to wkrotce. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna 24
Surfiko - z tą starością to tylko żary !!!!! :-). Pozatym piłam do rozmów w toku ( TVN ) gdzie była dziewczyna w wieku 17 lat i miała 2 dzieci. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem Surfitko🌻 Tutaj w Stanach to niektore dziewczyny zachodza w pierwsza ciaze dobrze po 30-tce...:P a amerykanki to jeszcze pozniej....Zartowalysmy z Justynka tylko...:D pozdrawiam goraco....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna 24
I znowu cisza !!! Nikogo nie ma !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko ja mykam sie ubierac do pracy ; wiec mnie tez nie bedzie... ale napewno juz reszta dziewczyn wrocilo z pracy takze odezwa sie pewnie...:D Pozdrawiam wszystkie goraco i piszcie zebym miala wieczorkiem co czytac. JUstynko🌻 Surfitko❤️ Narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) No tak: ja z pracki - to Marta do pracki, a reszta pewnie korzysta jeszcze ze słoneczka:) Katia - z wróżkami różnie bywa, ale jak Ci wywróżyła dzidzię, to może się trzymaj tej myśli i nastawiaj się pozytywnie... A nóż coś z tego będzie;) Dzięki za fotki - fajną parkę tworzycie:) Jadira - jaki kiepski dzionek?! Tutaj nie ma kiepskich dzionków, zaraz podnoś uszy do góry, uśmiech na buźkę i nie stresować mi się! (ale ja dzisiaj mądra jestem - a jeszcze parę dni temu sama \"wymiękłam\" no ale ponieważ dzisiaj już jest ok, to \"trzymam rękę na pulsie\", żeby nikt nie ważył się tutaj smucić:P ) Miło by mi było gdybyś przesłała mi również swoją fotkę - mail pod nickiem :) Martyniu - ty leż dużo i odpoczywaj - zwłaszcza w taką temperaturę. Upał pewnie daje Ci się we znaki jeszcze bardziej niż nam... Maluchowi pewnie też gorąco tam w środeczku i dlatego tak daje znać o sobie w taki sposób - ♥. justyna24 i Marta24 - jak Wy jesteście stare baby, to ja już w ogóle nie powinnam się chyba przyznawać do swojego wieku:P A przynajmniej odejmować sobie kilka jakby kto pytał:P Żartuję oczywiście.:) W wieku 30 lat jestem jeszcze młoda i tego się będę trzymać;) I będę miała tą swoją dzidzię. Wprawdzie jeszcze nie wiem kiedy, ale będę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję kochane za ciepłe słowa, już mi trochę lepiej, odebrałam przed chwilą wynik z cytomegali- na szczescie nie mam tego wirusa. Ale nie zapominajcie że niedługo kończy sie czerwiec a ja cały czas czekam na czerwcówkę, przecież to już nasza tradycja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna 24
Masz racje Voltare i tak czymaj - z tymi starymi babami to tylko żarty :-). A dzidzi będzie , WSZYSTKĘ BĘDZIEMY MIEĆ !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie,ze wszystkie !!! cieszę się martyniu,ze wszsytko OK.:-D tak trzymac! buziaczki psiapsióly..... p.s jadiro ja też prosze zdjęcie akasia70@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna 24
Pewnie nie ma tu nikogo o tej porze - ale jakby któras była - to dobranoc !!!! :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dzisiaj uciekam szybciutko do łóżeczka - byłam dzisiaj calutki dzień na wyjeździe służbowym - rany czemu mój szef nie potrafi zrozumieć, że ja takich \"imprez\" nie znoszę:( A jeszcze przy temperaturze ponad 30°C:( Buziaczki i dobrej nocy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kochane. I w końcu powoli zbliżamy sie do soboty ale fajnie :) A mnie powoli dopada mału dołek . Teraz na necie przeczytałam artykuł o testach na płodnośc dla mężczyzn - laseczki wy w Stanach możecie go miec za 100dolarów -spoko :) a w polsce to może za 10 lat będą Ale to nie o to chodzi tylko o to ze coraz więcej ludzi ma ten sam problem:( i to jest przykre, Wieczorem z mężem rozmawiałam o nas i o naszych staraniach . Jesteśmy juz od 3 lat małżeństwem - i ciągle nam mówiono kiedy będzie dzidzi a ostatnio wszyscy sie uciszyli -nikt nie pyta- misiek mówi ze może sie domyślają -może pocztali ze coraz więcej par leczy się , nie wiem -w każdym razie nie ma pytań. I dobrze. Powoli mam tego dośc w tym cyklu nawet nie licze dni bo po co , przynajmniej bezstresowo uprawiam seksik z męzem nie myslę ze to teraz że może juz są dni płodne , tylko dla przyjemności i roskoszy ) I tak wszystko bez sensu . Dobra spadam do pracy bo już czas , Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia100
Witam Kochane:) wczoraj oza plamieniem mialam tak obfite upławy ale juz nie krew:/ newiem co jest.... rano kochalismy sie z mezulkiem:D.... i tez tyle moje śluzu ze jak w "basenie" a wsumie przed sama @ zawsz emialam suche dni...:/ test zrobilam 1 kreska jak nic i ani tyci tyci drugiej wiec to nie ciaza.... niewiem moze te stresy tak zadzialaly ze mi sie wsyztsko rozregulowalo... no juz niewiem a wy co myslicie?? juz zeby ta@ przyszla i smigam do gina:) buziaczki:) mam nadzieje ze jest tu ktos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. Ja juz w pracy zaczynam kolejny nudy dzien :( wczoraj moj kryzys powrocił ale mam nadzieje ze juz dzisiaj bedzie lepiej i juz nie bede płakać. Zreszta moj Miniek mało wczoraj na głowie nie stawał zeby mnie pocieszyc :) Tracy dostalam od Ciebie mailaale nie ma zadnej fotki, jak mozesz przeslij jeszcze raz :) życze wam kobietki miłego dnia choc u mnie zapowiada sie bardzo upalny dzien a ja nie mam tu klimatyzacji :( najwyzej sie roztopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×