Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Gość katia100
karolcia zdiecia wlasnie poszly i czekam na twoje:) a skad jestes?? ja jestem tu nowa i jeszcze wsyztskich niekojaze a ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............19.............ok 08.07.07 Trinity /k.Łowicza........30.............18.............ok.13-14.07. 07 Lenka/Ostrołęka........ .28.............10................15.06.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............26.............. ...26.06.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37................14.06.07 Surfitka/ Kraków............27...........31..............ok.11.0 6 .07 kukusia ......................25..............6..............ok. 07.07.07 karolcia_26...................27 ..........12 ..............ok.09.06.07 Eliza333/Kraków.............30............10............ . ok05.07.07 Monia80/ Kutno..............27...........30 ..............ok.21.05.07 lidka-kitka...................25..............3......... .....ok 01.05.07 Martika-2327................23............14......... ........02.07.07 Marta 24/USA.................24............1................02. 07.07 voltare........................30.............60........ ......ok.25.06.07 Justyna24....................24.............24.......... .....ok.06.07.07 jadira/Kraków..............34..............8............ .....ok.19.07.07 Katia100/Gliwice...........23..............8..................ok.24.06.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25.............28............ . ... ..07.09.2007 Justyna/Londyn...........26.............24............ .........04.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31.............18......... ......... ...27.10.2007 anisik/Wrocław............28............13............ ..........22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26...........9.............. .........31.01.2008 Podpiełam sie do tabelki.... ale ta data tj. data najblizszej spodziewanej @:)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba się ze wszystkim dziś nie odkopię, zaraz lecę do urzedu pracy :( relacje wam oczywiście napiszę :) Katia - ja mieszkam pomiędzy Katowicami a Krakowem, więc nie tak daleko od Ciebie :) a na topiku jestem od lutego, tylko byłam na wakacjach w Egipcie i tyle mam zaległości :P Kukusiu, niestety nie jestem czerwcówką, dorwała mnie @ nawet tam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słoneczka ... karola 🌼 teskniłysmy za Toba słonko! jak to 2 tgodnie szybko mija ... u nas tez wczoraj była mała burza ... ale my wtedy z minkiem - \"przytulalismy\" sie w lózeczku - było cudownie - bo burza bylo w oddali ale pioruny błyskały - a ze mielismy otwarte dzwi od balkonu - to było podwojne wrażenie ;) dzis tez pochmurnie i smetnie - jak nie pierwszy dzień lata! zabieram się zaraz za sprzatanie i pranko ... musze nadrobic troszke zaległości w domku - bo ostatnio straszny leniewiec ze mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! A ja dzis dałam sie namowic na akupunkture i lekarz mi powiedział ze nieschudne bo mam zatrzymanie wody w organizmie, i przez to nie mam ochoty na sex, chodze ciagle zmeczona i zaspana. Zgodzilo sie to z prawda, powiedział ze musze wiecej spac bo moj organizm wolniej sie regeneruje. Powiem wam ze jestemw szoku. Bolały mnie od wczoraj rano bardzo korzonki a teraz w tym miejscu bolu czuje tak jaby mi ktos polozył goracy termofor a w tym miejcu zawsze plecy mialam lodowate. Powiem wam ze nie wierzylam ale chyba sie przekonam. Podobno wystarczy z 10 razy isc i przechodzi wszystko. Zakazał mi jesc owoce tylko duzo ryb kaszy i ryzu oraz duzo tymianku imbiru i chrzanu. Ide znowu w poniedzialek. Wizyta kosztuje 30 zł chyba sie poswiece bo dzis nagle pałam entuzjazmem.Jalepsze było to ze ja zanimmu powiedzialam co mi dolega to on sam mi to powiedział przy wbijaniu igieł w plecy i cos jeszcze podpalal zapalniczka i takie ciepłe kładł na plecy a teraz mnie tu bardzo grzeje. Powiedział ze pomoze mi wyleczyc moja nerwice i wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ale ja nadal nie mam zdjec Jadiry i tracy ... nie wiem co się dzieje ? dziewczynki pisałam czy doszły do Was moje fotki ... ? jezeli nie piszcie ... martika oby pomogło ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ogólnie nie chodzi zeby pomogło zajsc w ciaze tylko na moja nerwice bo ostatnio kiepsko, nawet mam nerwice zoładka wiec mam nadzieje ze to zadziała. W kazym razie wiem juz jak mam jesc zeby woda nie była zatrzymywana w organizmie. Powiem wam ze ciezko bedzie z moim mezem bo nie wierzy w takie rzeczy i mowi ze roznie dobrze mogłam isc do wrozki ale przeciez to najstarsza metoda lecznicza na swicie :) ja wierze i zreszta czuje rezultaty na pleckach bo nie bola a podobno musze isc tam 10 razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mam problem bo chcoalam wejsc na swoja poczte i niemoge od rana,chcialam powysylac wam swoje fptki ale narazie nic z tego jak mi sie uda to dzisiaj napewno je dostaniecie teraz zmykam bo musze troche posprzatac puzniej sie odezwe pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny sa jakies ogulne problemy z interia i poczta wlasnie serwis naprawia szkody jak tylko bedzie to mozliwe odrazu wysylam wam fotki czemu dzisiaj tak pusto nikogo niema,u mnie dzisiaj piekna pogoda zarazs ide posiedziec na swiezym powietrzu i na slonku pozdruwka buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki Karolcia -Witaj 🌻 U mnie bez zmian , dzis 20 dc czyli do @ tuz tuz...:D Chcialam sie z Wami tylko przywitaci zmykam prasowac , kawki sie trzeba napic a zaraz pozniej do pracy , wiec poczytam Was dopiero wieczorkiem....:P❤️ tracy82- j rowniez czekam na zdjecia martaBmichal@interia.pl lub martah4@op.pl Milego dnia dziewczynki- 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to musze [przynzac ze faktycznie pusteczki dzisiaj, zagladam ale widze ze wszystkie juz weekendujecie :) ja jutro niestety tez pracuje do 14 :( fuj fuj ale do 9 moge sobie pospac z MIsiolem :) jutro wielka proba dla mojego meza, zostaje jutro do 14 samz dziecmi i gotuje obiad. Ciekawa jestem jak sie sprawdzi :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie,u mnie dziś słoneczko od samego rana. Ja juz po pracy,chyba musze jakas kawke wypic bo zasypiam. Dzieki dziewczyny za zdjecia i prosze Surfitka,Eliza333,voltare- przyslijcie mi swoje zdjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czekam na zdjecia wszystkich dziewczyn akasia,martynia2,katia czekam na wasze fotki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku, witam nowe kolezanki, narazie nie jarzę, kto jest kto, ale napewno się wciągnę. Opiszę wam troszkę urlop: Pogoda zawsze udana, 30-40 stopni, morze czyściutkie, plaza też, można było chodzić na basen gdy ktoś nie lubi słonej wody. Jedzonko w miarę dobre, najbardziej polubiłam śniadanka - francuskie rogaliki, omlety, naleśniki itp; kelnerzy mili, ale wcześniej trzeba było im dać kasę, później już mieliśmy wszystko na czas i szybko podane, na początku udawali że nas nie widzą, jak np brakowało nam sztućców to 10 min trzeba było czekać aż przyniosą, hotel bardzo piękny duży, pokoiki cudowne, gdy daliśmy napiwek sprzątającemu to układał nam z ręczników łabądki :) byliśmy na kilku wycieczkach - Luxor, Kair, jeździliśmy na quadach po pustyni i byliśmy nurkować na rafie koralowej :P Piramidy wydają się być mniejsze niż w telewizji, ale i tak robią wrazenie, tak samo Sphinx, byliśmy też w fabryce papirusu i perfumerii oraz w Muzeum Egipskim, piękne eksponaty, przewodnik świetnie opowiadał o najciekawszych rzeczach. Ogólnie oceniam wyjazd na bardzo udany, oczywiście razi po oczach dobrobyt w hotelach a potem bieda na ulicach, to smutne, ale dla Egipcjan zawsze wszystko jest dobrze i są zadowoleni z życia, niektórzy trochę natrętni, zaczepiają na ulicy żeby wejść do ich sklepów, co metr taksówka trąbi na przechodniów żeby ich gdzies podwieźć. Napewno za kilka lat chciałabym tam wrócić :) Prześlę wam kilka fotem później, bo narazie nie wszystkie zgrane, paa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podstawowe badanka odebrane ... morfologia oki, glukoza super ... tylko Tsh troszke za wysokie - bo normy do 4,2 a ja mam 4,92 :( nie wiem czy to bardzo żle ale idzie w kierunku niedoczynnosci a co obniza płodnosc ... ciekawe jak tam hormony mi wyjda - penie bedzie niezły bigos z tego wszystkiego ... ale co mi tam musze zaczac działać - wtedy może uda się z dzidzią ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie poczytałam sobie w necie o tarczycy i podobno powyzej 3 marne szanse na ciaze ... rany dziewczyny - chyba się zabije ... akasiu co mozesz powiedzieć mi o leczeniu tarczycy - Ty masz niedoczynnosc czy nadczynność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna 24
Hej dziewczynki , Wpadłam się tylko przywitac!! Co słychać ??? Witaj Karolcia - my się jeszcze nie znamy. Dzięki Katia 100 za zdjecia - rewelacujna suknia ślubna. U nas wczoraj też było konkretne urwanie chmury , do tego nie było światła koło naszej pracy i jak wychodziłam o 22 to wpadłam chyba do wszystkich kałuży. A musze dodać , że u nas kałuze są konkretne ( droga koszmar , dziura na dziurze ) także miał spodnie mokre wysoko ponad kostki. Nawet nie patrzyłam na moje klapeczki , bo pewnie się rozkleiły całe !!! :-(. Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Karolciu tylko pozazdroscic takiech pieknych wakacji, ja czeka do wrzesnia, twedy pojedziemy w gory i wypoczniemy tymczaem całe upalne lato siedze w pracy (super perspektywa) ale pewnie te 2 miesiace szybko miną i wyjazd bedzie udany :) ja zawsze marzyłam i nadal bede marzył zeby chociaz raz jechac do Egiptu i zobaczyc to wszystko,pewnie te marzenia sie nigdy nie zrealizuja ale warto marzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROLCIA-nieznamy sie jeszcze,czytałam własnie jak było cudnie w Egipcie,zazdroszcze ci takiego wyjazdu,ja jestem niestety zmuszona do siedzenia w obskórnym bloku .Jesli mozesz wyslij mi swoja fotke. Wziełam sie dzis w garsc i upiekłam mojemu krzysiowi szarlotke,bidus dzis caly dzien w pracy ,az do 22. Przed chwila zadzwonila do mnie moja psiapsiółka i uraczyła mnie złymi wiadomosciami .Jej kuzynka znow poronila,pisze znów bo to juz 6 raz.Juz niewie jak ja pocieszac .Trudna sprawa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 24
Kurge Jadirka - ale dobre z nas żonki , dzisiaj mój mąż zadzwonił do mnie, by mi powiedzić że taki dobry obiad mu zrobiłam - tak mu smakował , że aż musiał do mnie zadzwonic i mi to powiedzieć. A dodam , ze nie czesto mu się to zdaża !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 24
Troche masło maslene wyszło z tej mojej wypowiedzi :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba dbac o tych naszych panów,zwlaszcza jesli sa dla nas dobrzy. Znam to z własnego doswiadczenia,mój wczesniejszy partner byl okropny,myslał tylko o sobie inni go wogóle nie obchodzili,a na wlasne dziecko nie mówił inaczej jak /ten bachor/i tak jest do dzis.nigdy nie chcial wziasc go na rece ,pocalowac,skad sie tacy ludzie biora? Rozstalismy sie po 2 -ch latach,bylam tak zdołowana,ze niemogłam sie odnalesc i przez dobrych pare lat bylam sama,POMYSLICIE ZWARIOWAŁA,uwiezcie to wszystko duzo zdrowia i nerwów mnie kosztowało. Teraz od 3-ch lat jestem w szczesliwym zwiazku,teraz wiem co to szacunek,zrozumienie,kiedy mozna na sobie polegac.Ijeszcze jedno jak sie wam uda juz z pierwszym dzidziusiem to niezastanawiajcie sie długo nad drugim bo znow mozecie przechodzic to samo. Ale mnie wzieło na zwierzenia ,mam nadzieje ze nie pomyslicie sobie o mnie zle....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, próbowałam nadrobić stronki, przeczytałam 6 oczka już mnie szczypią :( kiedy indziej dokończe, dziewczynki prześlę wam kilka fotek z wczasów, nowym koleżankom też, jeśli którąś pominę mówcie Trini ty wysyłałaś jakies zdjątka - bo ja nie dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja tez nie mam wszystkich zdjec...I nie wiem kto moje ma, a kto nie. Pogubilam sie totalnie. Ostatnio dzieki trynitce dostalam zdjecia Kati- dziekuje Trynitko. ja postaram sie wieczorem wam cos przeslac. Ostatnio tak zagoniona jestem, ze hej. A najczesciej to po lekarzach. Jak nie ze soba to z mezem...:o Jadira, czyli ty masz juz dziecko, tak? karolciu, gratuluje udanych wczasow. Ale ze ta malpa nawet tam trafila, na adres tymczasowy...ja sie nie ruszam a nie wie jak ma do mnie trafic. Niesprawiedliwe. ;) Pozdrawim was dziewczynki. Kukusiu - wytrwalosci w sesji :) I powodzenia. Akasiu, tobie rowniez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×