Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

Gość Justyna 24
Jadira - nie przejmuj się , że dziewczyny sa tu tak zżyte ze soabą - ja też jestem tu nowa :-) :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz przywyklam /moze przyjma nas do swego grona/. ,juz sle zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 24
Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............19.............ok 08.07.07 Trinity /k.Łowicza........30.............17.............ok.17-18.06. 07 Lenka/Ostrołęka........ .28.............10..................15.06.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............26.............. ....26.06.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................14.06.07 Surfitka/ Kraków............27...........31..............ok.11.0 6 .07 kukusia ......................25..............7..............ok. 07.07.07 karolcia_26...................27 ..........12 ..............ok.09.06.07 Eliza333/Kraków.............30............10............ . ok05.07.07 Monia80/ Kutno..............27...........30 ..............ok.21.05.07 lidka-kitka...................25..............3......... .....ok 01.05.07 Martika-2327................23............13.......... . ........14.06.07 Marta 24/USA.................24............1................02. 07.07 voltare........................30.............60........ ......ok.25.06.07 Justyna24....................24.............24.......... .....ok.06.07.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25.............28............ . ... ..07.09.2007 Justyna/Londyn...........26.............24............ .........03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31.............18......... ......... ...27.10.2007 anisik/Wrocław............28..............9............ ..........22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica...........26............8.............. ....31.01.200 PRZESYŁM TABELKĘ - NOWE DZIEWCZYNY WPISZCIE SIE !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 24
Jadira - będzie dobrze , napewno nas przyjmą !!! :-). Ja Ci przesłałam moje zdjecie wczoraj - nie wiem czy doszło ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
ja tez od niedawna dopiero tu jestem dziewczyny:) ja tez chce zdiecia oczywiscie odesle swoje katia100@o2.pl buziaczki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 24
Katia 100 - przykro mi , że się nie udało :-(. Przesyłam ci moje zdjęcie. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 24
Muszisz sobie skopiować najpierw tą tabelke , wklić ( tam gdzie wpisujesz tekst ) i wtedy siebie dopisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia100
mam nadzieje ze niedlugo ktoras z nas nas tu tak uszczeslwi i napisze "jestem w upragnionej ciąży..." bylabym tak szczesliwa jak by to mi sie udalo dziewczyny dovzre ze jestescie:* czekam na zdiecia jutro wam poodsylam bo juz wychodze z pracy a tak to niemam dostepu do neta ilego popoludnia ja jade dalej remontowac:) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta Bmichal dzieki za zdiecia wlasnie prubuje tobie wyslac swoje ale jak narazie niemoge bo caly czas wyswietla mi sie komunikat ze jest zly adres ale ja sprawdzalam kilka razy i dobze go wpisalam wiec niewiem oco chodzi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tracy 82 jesli mozesz wyslij mi tez swoje zdjecie. Dzięki za instrukcje co do tabelki.. Pozegnam sie teraz bo praca wzywa..do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............19.............ok 08.07.07 Trinity /k.Łowicza........30.............17.............ok.17-18.06. 07 Lenka/Ostrołęka........ .28.............10..................15.06.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............26.............. ....26.06.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37..................14.06.07 Surfitka/ Kraków............27...........31..............ok.11.0 6 .07 kukusia ......................25..............7..............ok. 07.07.07 karolcia_26...................27 ..........12 ..............ok.09.06.07 Eliza333/Kraków.............30............10............ . ok05.07.07 Monia80/ Kutno..............27...........30 ..............ok.21.05.07 lidka-kitka...................25..............3......... .....ok 01.05.07 Martika-2327................23............13.......... . ........02.06.07 Marta 24/USA.................24............1................02. 07.07 voltare........................30.............60........ ......ok.25.06.07 Justyna24....................24.............24.......... .....ok.06.07.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25.............28............ . ... ..07.09.2007 Justyna/Londyn...........26.............24............ .........03.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31.............18......... ......... ...27.10.2007 anisik/Wrocław............28..............9............ ..........22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica...........26............8.............. ....31.01.200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tracy82- to moze sprobuj na moj drugi adres-martah4@op.pl..:P Ufff ale goraco i juz jestem troszke opalona ..jupiiiiii... Jadira; Justynka - oczywiscie ze Was juz przyjelysmy..:D Ja tez tu strasznie dlugo nie jestem i za duzo sie nie wypowiadam , bo dopiero zaczynam staranka o dzidzie...a kolezanki dziela sie informacjami o klinikach , o badaniu hormonow itd. o ktorych ja nie mam pojecia..:D ale zawsze podczytuje i wpadam zeby sie chociaz przywitac. Takze piszcie o wszystkim. Buzka - ide jeszcze na sloneczko...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 24
To miło Marto 24 z twojej strony , że juz nas przyjełyście :-) ( mam nadzieje , że mówisz w imieniu wszystkich :-) ). Jak ja ci zazdroszcze , że morzesz siedzieć teraz na słoneczku - ja też bardzo lubię się oplać !!! , ale jakoś oststnio nigdy nie mam na to czasu. Tracy 82 - wysłałm Ci moje zdjecie , mam nadziej , że dojdzie. Jak nie to daj znać - wysle jeszcze raz !.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upssss .... Cos mi sie za duzo napisalo... Moj adres to martah4@op.pl Przepraszam za zaklucenia i juz zmykam hiiiiihihii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynko 24 -oczywiscie ze mowie w imieniu wszystkich...prawda dziewczynki?? Ja na chwile na sloneczko dzis wyszlam bo tak tez nie mailam czasu , albo jak mialam to nie bylo sloneczka... A tymbardziej ze w nastepna sobote mam wesele brata , a jesztem biala wiec troszke trzeba sie opalic....:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 24
Całą rodziną mieszkacie w USA ??? Ja też już się troszkę opaliłam, ostatni pogoda dopisuje , także troche czsu zawsze się znajdzie , zwłaszcza w niedziele po obiadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tutaj jestem i mam rowiez 2 braci .... A reszta rodzenstwa i rodzice w Polsce...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 24
A myslisz wrócić jeszcze do Polski ?? czy tam chcesz mieszkać na stałe ??? Tak wogóle , to gdzie Ci się lepiej zyje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj mi sie lepiej zyje ...moge sobie pozwolic praktycznie na wszystko...mam prace ...samochod...:P Ale nie chcialabym zostac tu na stale. Jak nic sie nie zmieni to moze jeszcez ze 2 -3 lata i zjedziemy do Polski...:P Czasami teskni mi sie za Polska za rodzinka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewzyny ja jeszcze chcialam zapytac czy macie moze po owu jakies bole jajnikow?? ja mam takie jakies bole lekkie czuje, nie boli az tak ale dokucza troszke, czy to jest normalne?? moze po tym HSG??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy zle napisalam ze po owu nie wiem kidy miala i czy wogole mialam a okresik powinnam miec za jakies 11 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 24
Ja mam np tak , że praktycznie w każdym miesiacu gdzieś w połowie cyklu boli mnie brzuch. Czytałam , że jak jest owulacja to czuc lekki ból w jajniku. Ale mnie boli bardziej niz podczas okresu, czasami tak , że cieżko jest mi sie mocno wyprostować - więc to chyb nie znak , ze jest owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak samo w polowie cyklu w kazdym miesiacu odczuwam takie lekkie pobolewanie na zmiane z kluciem...chociaz ostatnio takie klucie i bol poczulam dopiero w 17 dc .... a tak przewaznie mam ten bol ok 12 do 17 dc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to widze ze to nic strasznego, ja w sumie w calym swoim cyklu mam takie dni ze jajniki troszke pobolewaja, nie wiem czemu ale chyba taka moja uroda. oki dziewczynki zegnam sie juz bo koncze wprace i mam do niedzieli 2 dzieci pod opieka Zuzie i Oleczka wiec musze sie nimi zajac ugotowac jakis obiad a raczej juz kolacje wykapac polozyc spac i jak zykle poczytac bajki ale najbardziej lubia te wymyslane :) fajne z nich dzieciaki i moje do niedzieli bo ich rodzice wyjechali i nam je zostawili :) miłego wieczoru papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 24
Jest tu ktoś jeszcze ??? Kurde ale tu gorąco - zaraz się roztopie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pociesze Cie Justynko ze u mnie tez goraco...juz nie wychodze na zewnatrz tylko wlaczylam klimatyzacje i zaszylam sie w domku..uffff zaraz zrobie sobie popoludniowa kawke i bede odpoczywac ...bo na 3 do pracki ....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 24
U nas na szczęście juz sie robi coraz chlodniej , takze teraz juz jest fajnie. Ruszył się wiatr, może przyniesie jakąś burze ???? Też właśnie pije kawkę , zjadłam wlaśnie loda takze - fajnie jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×