Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

podliczyłam wszystko i poprawiam tabelkę Kukusiu ale Ci się udało z tymi siódemkami :) może będą szczęśliwe dla Ciebie :D Tabelka nr 1 oczekujące Pazia/Warszawa..........26.............19.............ok 08.07.07 Trinity /k.Łowicza........30.............18.............ok.13-14.07. 07 Lenka/Ostrołęka........ .28.............10................15.06.07 akasia/ZielonaGóra.......26.............26.............. ...26.06.07 sysia111/k.Ostrowa wlkp.26............37................14.06.07 Surfitka/ Kraków............27...........31..............ok.11.0 6 .07 kukusia ......................25..............6..............ok. 07.07.07 karolcia_26...................27 ..........13 ..............ok.04.07.07 Eliza333/Kraków.............30............10............ . ok05.07.07 Monia80/ Kutno..............27...........30 ..............ok.21.05.07 lidka-kitka...................25..............3......... .....ok 01.05.07 Martika-2327................23............14......... ........02.07.07 Marta 24/USA.................24............1................02. 07.07 voltare........................30.............60........ ......ok.25.06.07 Justyna24....................24.............24.......... .....ok.06.07.07 jadira/Kraków..............34..............8............ .....ok.19.07.07 Katia100/Gliwice...........23..............8............ ......ok.24.06.07 Tabelka nr 2 zaciażone NICK/ Skąd...............Wiek........tydzień ciąży.........termin porodu Diana24/Olsztyn..........25.............28............ . ... ..07.09.2007 Justyna/Londyn...........26.............24............ .........04.10.2007 Paula76/Olsztyn...........31.............18......... ......... ...27.10.2007 anisik/Wrocław............28............13............ ..........22.12.2007 (lub 26.12.2007) Martynia/Legnica..........26...........9.............. .........31.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, poszly zdjecia do Jadiry, katii i tracy. Licze na rewanz. :) No i czekam na czerwcowke - kurcze nie mozemy zlamac zasady - 1 na miesiaiac, no chyba ze oddamy czerwiec za pozniejsze 3 na miesiac ;) Dobrych snow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki 🌻 Ja wlasnie po pracy...uffffffff :P Karolcia - zaraz wysylam do Ciebie zdjecia....Super ze wakacje sie udaly , zazdoszcze.... Zmykam dziewczynki spac..a jutro sie odezwe... Papa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia26 ja wyslalam tobie fotki wczoraj wieczorem a od ciebie dostalam mwila bez fotek jak mozesz to przesli mi je jeszcze raz pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ale tutaj ruch panuje tyle nowych koleżanek. Już nie wiem która to która, podczytuje was ale i tak wszystkiego nie jestem w stanie przeczytać. Dzięki Karolciu za fotki, i jak było, cieplutko bo widze że na zdjęciach masz długi rękaw? U mnie pomalutku już powoli szykuje się do wyjazdu. Teraz nie mam zabardzo czasu ale jak wróce to wyśle wam zdjęcia i nowym dziewczyną też. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny - dzisiaj wpadłam się przywitać nieco wcześniej:) Dzisiaj mam labę cały dzień - Mężuś \"dosypia\" (oglądał jakiś film prawie do 2:00 w nocy i teraz jest nie do życia), psina przytuliła się do niego i też dosypia - ale mam dzisiaj SPOKÓJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, chciałam sie przyuwitac, własnie dotarłam do pracy, łeeee nic mi sie dzis nie chce , mam lenia na maxa wiec bede udawac dzis ze pracuje :) kurcze dlaczego soboty ustawowo nie sa wolne grrr........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) Podobnie jak Pazilulek podczytuje Was...ale kompletnie nie wiem co z czym:). Może nadrobię:) Dziękuję Karolciu za zdjęcia - piękne, oraz Justynie M - normalnie laseczka z Ciebie że hej. Naprawdę ślicznie wyglądasz. Akasiu, Kukusiu gratuluję sesji:) Witam wszystkie nowe dziewczyny, z którymi się nie przywitałam i trzymam kciuki za wszystkie aby marzenia się spełniły:) Dziękuję tez wszystkim za słowa otuchy i pociechy....u mnie dobrze, pogrzeb był w czwartek, weekend mija mi na pracy, oraz ostatnich poprawkach do pracy mgr. Muszę do 30 oddać!! Synek też ma się dobrze, troszkę się uspokoił, nie kopie tak mocno. Jednak coś więcej dowiem się 28 bo wtedy mam wizytę. w poniedziałek zacznie się ..30tydz. to już praktycznie końcówka, a jeszcze nie tak dawno modliłam się o cud...cuda się zdarzają, tylko trzeba w nie wierzyć:) Ja jestem przykładem, Martynia, Justyna i inne dziewczyny:). Całuję Was moje kochane, Trinitkę,Paule, Kukusię, Martnię, Akasię, Justynę M, Paziulka, Karolcię, Surfitkę,Anasik,Justynę, Mart e, Voltare, Katię, Martikę, jadirę,tracy,Lenkę,Monię...oraz te których nie wymieniałam...ale nie jestem w stanie zapamiętać wszystkich:) Miłego dnia . P.s Pamiętajcie o DNIU OJCA - to już dziś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tracy - ja od ciebie wczoraj nie dostałam zdjęć, wysyłałam swoje wczoraj ale teraz wysłałam drugi raz skoro nie dosżły Voltare dzięki za fotki :P na moim ślubie też jeszcze nie mieliśmy cyfrówki :D Dianko - powodzenia na obronie, a znasz już termin??? Kseńko - no to masz 2 miesięczne laby, wybierasz się gdzieś? Paziu mam długi rekaw na wycieczce do Luxoru, ale to z powodu temperatury 40-50 stopni, coby mnie za bardzo slońce nie spaliło, a nie dlatego że chłodno :P Szykuje sie na wesele koleżanki, byłam już u fryzjera, zaraz makijaż ale powiem szczerze ze nie chce mi się iść, może to znak że będzie fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ... aksiu cały cza czekam na Twoją opinie w stosunku leczenia tarczycy ... mam nadzieje ze wreszcie sie doczekam jakiś informacji od kogos ktos sie leczył ... jestem troszke przerażona i nie wiem czy mam sie bac ? zobaczymy w poniedzialek pedzę go lekarza moze bede miec dokladniejsze badania T4 i T3 ..potem moze usg - by zobaczyc jak jest wizualnie - czy nie mam jakiego zapalenia płata - czy coś w tym rodzaju ... ja tez dzisiaj tylko minimalnie sprzatam - wczoraj porobilam wiekszosc - dziś tylko zakupy na ryneczku i mam labe - własnie maluje paznokcie ... u nóg zrobiłam sobie na czerwono - przy opalonych stopach super wyglada - do tego kwiatuszek z cekinów ... zaraz zabieram się za rece - ale tu starndardowo francuski pedicure :) my dzis wieczorkiem balujemy - idziemy na grila do mojej przyszłej bratowej .... Tracy nadal nie mam zdjęcia od ciebie ... zmykam kochane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! Voltare,surfitka -bardzo dziekuje za zdjecia. Justyna M, eliza333, paula, diana24,tracy82/ja tez prosze o zdjecia. U mnie dzis straszna duchota,obiad zrobiłam krokietów mi sie zachciało i troche mi to czasu zajelo.Teraz czas na chwile odpoczynku i znów do pracy. Diana 24-my sie jeszcze nie znamy,miło czytac ze dzidzius juz tuz ,tuz.Trzymam kciuki zeby wszystko poszlo bezbolesnie. Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki👄 Dopiro co wstalam ...a czeka mnie juz gotowanie obiadu i prasowanie..och...🌻 Przyszlam Was poczytac co napisalyscie:P A teraz zmykam na kawke i sniadanko i bede tu zagladac..... Milego weekendu dla wszystkich❤️...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozumiem, że rozpoczęły się wakacje, ale chyba wszystkie naraz nie wyjechałyście?!:P Co tutaj dzisiaj takie pustki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE TU PUSTKI DZIS. Dziewczyny z Krakowa idziecie dzis na wianki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dziękuje dziewczynki za zdjecia Tracy odeślę ci później, KArolciu już wyczysciłam skrzynke to możesz mi przesłać. Niestety mnie znowu spotkało nieszczeście. W piatek byłam u lekarza- wszytsko było ok dzidzia pięknie rośnie i wogóle, niestety w piątek wieczorem jak wróciłam już do mojego miasta poszłam z meżem na spacer i nie wiem jak to się stało ale potknęłam się o krawęznik i wyladowałam jak długa na twardym chodniku. Mam zwichnieta ręke i całe obolałe biodro. Dzwoniłam do lekarza ale powiedział ze jeśli nie krwawie tzn że wsyztsko jest dobrze, brzuch mi się obił lekko z boku- na szczescie nie upadłam na brzuch z przodu. Ale tak mnie wszytsko boli, poza tym dalej mam te rwania brzucha więc leże w łózku:( Będe może teraz troszkę rzadziej zaglądać, ale wszytsko nadrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martniu, kochanie dbaj o siebie!! Nie martw się, czasami jest pod górkę aby potem było z górki...pamiętasz> ja też pierwszy miesiąc przeleżałam, Ty bo upadłaś, ja bo krwawiłam. Wszystko będzie dobrze, najważniejsze że dziecku nic nie jest:) Pytałyście, kiedy mam obronę- jeszcze terminu nie mam, ale prawdopodobnie początek lipca-2-5, bo tak u nas się zaczynają, na razie muszę skończyć wstęp i zakończenie, oraz dać pracę do przetłumaczenia na angielski, zrobić zdjęcie do dyplomu..oj jeszcze sporo, a to wszystko musi być do pt!!! Troszkę się martwię, bo synek mało się rusza w brzuszku:( nie wiem, czy to dlatego że rośnie i ma mało miejsca, czy może coś nie tak...poza tym od miesiąca przytyłam niecały kilogram, a lekarka mówiła o 4!!!!mam nadzieję, że stres nie wpłynął negatywnie na Dawidka:( Całuję Was i do usłyszenia moje kochane, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ... juz po urodzinkach - było super -maz nawet trzeźwy wrócił do domu ;) Martyniu - kochanie - czasem tak się zdarza ze się potykamy - dobrze ze nic nie stalo sie maluszkowi - dbaj o siebie słoneczko ... i zdrowiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) Nie wiem jak można tyle spać, ale ja właśnie tyle spałam - aż wstyd się przyznać, że dopiero się z łóżka zwlekłam. Ale co mi tam - chociaż jeden dzień w tygodniu mi się należy;) martyniu bidulko - pech to pech - ale miejmy nadzieję, że oprócz tego zwichnięcia i paru siniaków nic się nie stało :O Czasem się zdarza, że ijak człowiek na siebie uważa to zawsze mu się jakiś numer przytrafi:( Jakość naszych dróg i chodników pozostawia wiele do życzenia - u nas też w niektórych miejscach są takie wertpy, że łatwo zrobić sobie krzywdę, zwłaszcza wieczorami:O trzymaj się ♥!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianeczko - musisz troszke pomyślec o sobie i juz jak sie obronisz zwolnic tempo ... tak dla dzidzi bedzie najlepiej ... musisz troszke poleniuchowac ,pospacerowac ,podjeśc smakołyków i bedzie dobrze -maluszek na pewno odczuwa Twój stres także dbaj o siebie skarbie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki 🌻 martniu leż w łozku i dbaj o siebie !!! dobrze,ze nic się nie stało maluszkowi ...!!! teraz musisz na siebie uważac potrojnie. Diano-podzielam zdanie Trinci! koniecznie zwolnij tempo jak tylko sie obronisz,maluszek rzeczywiscie moze odczuwac Twoj stres--wyluzuj troszke ;-) a napewno wszystko pojdzie po dobrej mysli. a my wczoraj bylismy na rybach....szkoda tylko,ze nie braly :-( buu... same malutkie,więc je wypuscilismy .....Sufitko a wy węgorze na co łapaliscie? na zywca?! muszę nadrobic poprzednie stronki bo juz sie troszke zagubilam. Karolciu zdjecia sliczne 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×