Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

nie neimaja zadnego gospodarstwa poprostu bieda byla teraz juz jest oki ale przyd odmu nikt nierobi:/ wiecie po lukaszu w ogole tego nie widac to jak sie ubiera jak rozmawia itd z ejst z takiej rodzinki brat i jego siostra tez fajni ucza sie brat studium robiol teraz itd, nie jakies tepaki. Ł. i tak jak bymmiala z nim mieszkac to narmalnie meiezkanie w bloku tak wiec dziewczyny na zadna gospodarke nieide :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale - najważniejsze , ze są mili , goscinni - tak jak pisałaś. Duzo gorzej było by ( moim zdaniem oczywiście ;-) ) jakby byli zamożni ale gbury takie , ze nie da sie pogadać !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A prawda tez jest taka - ze czasami w miescie mieszkaja większe wieśniaki niz na wsi !!!! , więc nie ma co patrzeć kto z kąd jest no nie ?? !!!! :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MASZRACJE ALE WIESZ CO WYDAJE MIS IE Z EO DAWIDZIE I TYM WSYZTSKIM MOJEJ SYTUACJI NEIIWEM CZEMU ALE ZACZELAM PATRZEC NA KASE OCZYWISCE W ZDROWYM STOPNIU ALE MNIE TO TROCHE PRZERAZA.... ONI SA TACY ... NAWET NIEWAZNE ZE DOM STARY ALE NAPRAWDE CHOCIAZ BY SCIANY POMALOWAC PO DOMU 2 PASY 7 KOTOW PODWORKO TAKIE ZANIEDBANE,....:/ WIDAC ZE SIE KOCHAJA MAJA DO SIEBIE WSYZTSCY SXACUNEK ITD RODZENSTWOS IE KOCHA ANIE JAKIES KLUTNIE ITD JA K U MOJEGO MEZA TO WIDAC TYLKO......:( TROCHE MNIE TO ZRAZILO:( VCHOCIAZ RESZTA RODZINY MIESZKA NORMLANIE WBLOKACH MIESKANIA MAJA ITAK NOTRMALNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( ZEMNA COS NIE TAK:( ł JESTS SUPER DAJE MI DUZO SZCZESCI ZROZUMENIA CZUJE SIE PRZY NIM JAK Z PRZYJACIELEM TO JEST DLA MNIE WAZNE ALE JAKOS TAK NEIWIEM,..... MOZE JA JUZ NIEPOTRAFIE TAK KOCHAC JAK KIEDYS..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiu poprostu po tym co przeszłaś inaczej patrzysz na świat, być może stalaś się bardziej wymagająca co do drugiej osoby. A co do ludzi ze wsi to ja nic do nich nie mam i uważam że wszyscy ludzie są wartościowi czy to z miasta czy ze wsi. ja jestem rodowitą warszawianką mój mąż pochodzi z wioski i co i nigdy nie czułam żeby był gorszy odemnie. A przynajmniej mamy gdzie pojechać w wakacje i odpocząć, pooddychać świerzym powietrzem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiu - pazia ma rację !!!. Pozatym , teraz tez jestes satarsza , mądzrejsza - przeszłaś jeden nieudany związek i napewno inaczej teraz patrzysz na ta druga osobę. To juz nie jest takie młodzieńcze zauroczenie. Przynajniej mi sie tak wydaję :-) - ja teraz napewno inaczej patrzyłabym na ta druga osobe z która chciałabym byc i napewno była bym bardziej wymagająca !! Człowiek uczy sie na błedach - ja jak poznałam swojego meża - byłam młoda i głupia :-) :-) i teraz wiem , ze pewnych zeczy ja sama go nauczyłam , co teraz jest trudno zmienic. Oj teraz , juz bym nie była taka głupia !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zeby to były jakies straszne zeczy - ale np. głupi obiad - mój mąż jakbym ja nie ugotowała to umarby z głodu !!! :-) , nic w kuchni do jedzenia sobie nie zrobi - i co?? - i to ja go tego nuczyłam , bo mogłam od poczatku nudzic aby sie uczył a nie pottykac pod nos gotowe !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wies wsia ale oni nawet lazienki niemaja tylko wychodek na dworze hheheheh:P no jedyne co lukasz zawsze powtarza to ze nigdy niechche zyc jak jego rodzice:) ale macie racje czasem ztakich domow wyrastaja bardzieja mbitni ludzie bic z bogatych gdzie wsyztsko bylo pod nosem i na nic nietrzeba bylo pracowac ze tak powiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święta racja !!!!! Tylko dlaczego tak wiele łatwiej jest w życiu - jak jednak te pieniadze są !!!!! :-( A Ł. gdzieś pracuję ?? Ja jak bym sie teraz rozwiodła - to nie chciałabym sie tak odrazu wiązac z kims na stałe - pewnie chciałabym sie troche wyszaleć ;-). Pozatym pewnie tak bym wybierała, przebierała - ze pewnie stara Panną bym została hahah :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pracuje na wysokosciachstawiaja rusztowania itd teraz chhe znienc prace tylko kurs na zurawie musi zrobic. kase najgorsza niema wiesz co weekend 400zl wydaje na nas ja ani grosza:P tylko ze mi przez te jebane kredyty xostaje z wyplaty 400zl:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia - jak ktos Nas tak z boku czyta , to pewnie sobie myśli ale wredne su..... - tylko o kasie myślą i tak oceniaja ludzi !!!! hahahah :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu jutro same czerwone obrazliwe wpisy pod naszym adresem ..... , ale był by czad :-) :-) :-) Śmiechy , smiecham - wazne , ze my wiemy o co chodzi no nie ?? !! ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak macie racje peniądze w życiu są ważne i to bardzo bo teraz bez nich to ani rusz-niestety- ale nie zapominajmy o miłości;-) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh no ale bysmy sie usmialy co:P ale niechodzi o to by koles sral kasa wozil dupe fura itd chodzi oto ze ukladajac sobie z kims zyci eplanujac chche mie cpoczucie bezpiecznestwa ze chcociaz niebede sie msiala martwic co do garnka wlozyc a nie ze czy kupie sobie nastepna pare butow czy zloty lancuch heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katiu popieram pazie zreszta rozumiem Twoje podejscie bo uwazałabym tak samo:)ale pieniadze w zyciu nie sa najwazniejsze ja znowu chora,nie wiem co sie dzieje,wróciłam od lekarza,mam gorczkę39 i zapalenie krtani,znnowu antybiotyk-to chyba po tych wczorajszych lodach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyniu ty to masz te zdrowie:-( pewnie zaraz Lena będzie chora:-( i tak w kółko, uważajcie na siebie Katio z drugiej strony przeciez nie musisz się od razu wiązać tak na stałe z Ł. dajcie sobie luz i bawcie się póki możecie a wszystko wyjdzie w praniu. Jeśli to ten to i tak pewnie będziecie razem jesli pomyłka to będziesz szukala dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam🖐️ Martyniu kuruj sie kochana i nie choruj ....bidulka - ucalowania dla Leneczki:) Katio ciesze sie ze imprezka sie udala👄 Paziu niestety takie uroki ciazy - jeden dzien gorszy a drugi lepszy - glaskanko dla brzuszka👄 Justynka24 👄 dla Ciebie Jadirko 👄 A my wczoraj bylismy w \"Six Flags\" - to jest takie wesole miasteczko i zoo gdzie zwierzaki chodza pomiedzy samochodzmi....bylo super (zdjecia na NK) a dzis mam wolne wiec wstawie tylko pranko i leniuchuje;) Dla wszystkich wymienionych i niewymienionych dziewczyn przesylam po 👄 i goraco pozdrawiam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne te zdjęcia Marto zwłaszcza te zwierzaczki, przebierance noi oczywiście wy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pazia - wyslij mi namiary na marte na nk. z góry dzieki:) ja juz koncze prace i wracam wieczorem bede miala zdjecia zimprezki to poprzesylam n maile:* buziaczki papa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Paziu:) Byli tam jeszcze krolik i inne zwierzaki z bajek ale nie zdazylismy sobie z nimi zdjecia zrobic...moze nastepnym razem...;) A tu cisza jak makiem zasial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :)do tej pory zdychałam ale teraz troche mi lepiej, ale chyba juz tu pusto o tej porze to ide spac:)całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu to dobrze ze juz lepiej sie czujesz:) A tak wogule to straszne pustki tu sa, ale sa wakacje i pewnie wiekszosc z dziewczyn na urlopach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) jadirko ja o tym w nocy dziś myslałam - jaką dietę stosujesz, byłas u lekarza czy na własną rekę bo już nie pamiętam, ja też chcę tak schudnać- wogóle to gratuluję :)napisz co musiałas jeść a czego nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌻❤️ Widzę martyn--iu,ze wstajesz podobnie jak moja córeczka ;-) robi mi pobudki ok.6 cale szczescie,ze maz zajmowal sie nia AZ do przed 8 poszedl do pracy a ona padła :-) jak wstaje z nia tak wczesniej to mam caly dzien z banki,przymulona chodze... Mam nadzieje,ze te Twoje chorobsko szybko minie i nikogo nie zarazi ...kurcze Ty to sie masz z tym gardłem. |Paziu mi tez podaj namiary na marte 24 KAtiu ja mysle,ze pieniadze nie sa najwazniejsze (ale bardzo wazne w zyciu!) wazniejsze jest to jakim ł jest czlowiekiem,a dom z jakiego sie wywodzi ma ogromne znaczenie,poniewaz od dziecka uczy sie,patrzy i utrwala zachowania WŁASNIE z domu rodzinnego na przyszlosc (nie zwsze tak jest --ale zazwyczaj!) więc moze byc tak,ze po wspolnym zamieszkaniu np.nie bedzie sprzatał albo nie bedzie dbał o remonty bo po prostu nigdy mu to ni eprzeszkadzalo i tak sie przyzwyczail. Jadiro moje gratulacje--- 10kg to naprawde sporo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry:* co do Ł. to własnie jemu to przeszkadza on sie tak wstydzil mnie tam dodomu zabrac ze dopiero teraz ja na tej 18 stce bylam a to juuz 4 czy 5 raz jak bylam u niego w miescie..... no nic czas pokaze..... a co do diety ja tez prosze jadirka o akies wskazowki ja od kad jestem u rodzicow to juz 5 kg przytylam... i pozatym jak mam dola i stresy to wpierdzielam....:( niemoge juz na siebie patrzec w lustro to jest jakas masakra, wczoraj az sie Ł. do sluchawki poplakalam ze niebedzie z takim smokiem sie psotykal i ze nad morzem bede mu wstyd robila...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki !!!! Katia - ja nie dostałam od Ciebie żadnych zdjęć !!! Marta 24 - ja tez Cie nie ma na NK :-( , jak znajde to Ci wyślę zaproszenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia - bo dostaniesz .... :-) - laska jak sie patrzy anie jakiś smok !!!!!!!!!!!, co ty to opowiadasz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja opowiadam...?? waze za duzo:(( oki juz wam przesylam na maila jak kogos pomine dajcie znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×