Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

martyniu - Ja właśnie po rekomendacji pazi musiałam zajrzeć na naszą klasę i stwierdzam że Lenka ma minkę jak mała rozrabiara:D Od małego w sukieneczkach jak lala:) Superrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to taka porcelanowa lala:-) i nie słodze ja poprostu uwielbiam małe dzieci i te starsze też;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd dziękuje🌼 juz niedługo ty tez będziesz wiedziała ja stawiam na dziewczynke;-) Martyniu ja już za 4 m-ce się doczekam swojego słodziaka:-) a reszta staraczek też już nie dlugo na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja własnie niewiem czy Lenka jest taka podobna do martyni, mam z tym problem poczekam aż jeszcze troszke podrosnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nikt nigdy nie powiedział ze do mnie podobna moze tak wyglada na zdjeciach bo ma moje oczy ale na żywo to istna skóra zdjeta z ojca:) paziu juz za 4 miesiace matko jak ten czas leci;) ok gasze juz komputer bo ide myć małą do jutra miłych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martynia dobranoc karolciu no to dużo:-p ale zawsze coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu twoja Lala też jest cudna i te jej oczka:-) miodzio-faceci beda kiedys wariowac. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pierwsza!:)kurde mama własnie przyszła i przyniosła pączki zaraz chyba zjem ze trzy tak pachną, szlag by trafił moją dietę!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, martyniu od jutra zaczniesz juz prawdziwą diete;-) A ja przed chwilą wstałam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Faktycznie Hania śliczniutka, jak mamusia :D szkoda że zdjęcie mamusi tylko 1. Dzięki za fotki. Martyniu - nie przejmuj się, też tak mam, nie potrafię się oprzeć słodyczom; a jeszcze jak pączusie świeże to sama bym zjadła :P Dziś u nas ciąg dalszy upałów, więc nie będę siedzieć w domku, tylko wybieram się nad wodę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolciu dobrze ze napisałas ze zjdęcie mamusi tylko jedno bo ja wcale nie otworzyłam tego obejrzałam tylko te z Hanią, ale ja rano zakrecona jestem akasiu wygladasz poprostu pięknie, ale masz figure, co za niesprawiedliwośc jest na tym swiecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja martyniu, jak to jest że niektórzy gubią od razu kg, a niektórzy juz nigdy nie wracają do wagi sprzed ciąży :) idę się pakować nad jeziorko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia ale ci fajnie tez bym pojechała nad jeziorko,a le z małą za gorąco a gdzie reszta dziewczynek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babolki !!! Ja znowu na sekunde :-) Kurde ja nie dostałam zdjęc od Akasi - podeślijcie ktos co ??? ..... Pozdrówka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po śniadaniu i po zakupach teraz odpoczywam, u mnie też dalszy ciąg upałów- ja chce jesień:-p ale w domu jest troszke chłodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam chwile i sposobność ;-) to pisze .... !!!!!!! Ale widze , ze dzis tu dość pusto :-( Karolciu - alez ja ci zazdroszcze tego jeziorka - ja w sumie jezioro mma całkiem blisko - no ale , w tygodniu nie mam kiedy a w weekend tyle ludzi , ze pól dnia trzeba szukać miejsca by sie gdzieś rozłozyc !!! :-( U nas tez upał i duchota - ale ja sie cieszę ;-) , ja lubie taka pogode ale z tego co patrzylam na necie to w sobote ma byc u nas zachmurzone niebo i moga byc opady - widziała jak jestem w pracy to jest ładnie a jak weekend to leje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu pusto, zbieram sie i wychodze wreszcie na dwór, niby dlaje 30 na termometrze, ale moze jest troche lepiej niz w południe justynka masz juz te zjdęcia czy ci podesłac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu - dostałam od Aksi e-maila !!! , sorki , ale jestem zakrecona - patrzyłam na nie ta skrzynke co trzeba :-) Akasiu - bardzo ładnie wygladałaś - faktycznie jesteś szczuplutka jak kiedys pisałaś - tylko biust chyba wiekszy ;-) Hania - cudo, taka mała księżniczka !!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 wczoraj tylko Was czytałam :p a ze strachu nic nie napisałam ;-) Teraz korzystam z oazji,hanutek spi chociaz chwilke bo pewnie zaraz otworzy oczka gotowa do zabawy. Paziu gratuluje chlopczyka,super wiadomosc! Jak zwykle nie trafiłam w przewidywaniach/ Surfitko- moja hania rzeczywiscie nie sypia w dzien od urodzenia,a dokladniej :do 2 miesiaca wstawala ok.9.30 rano i spala 3xdziennie po 1 do 1,5godziny. A teraz wstaje po 6 (czasami ok,8) i spi 3xdziennie po 20-30minut !! Noce oczywiscie wszystkie zawsze przespane -- kłade ja spac po 20. Karolciu fajowo mieliscie na tej lajbie ;-) Ty tez taka promienista 🌻 Jesli chodzi o porod to napewno bedzie to kolejne CIECIE !!! ( trzecie dzieciatko bedzie najprawdopodobniej adoptowane.). Dlatego wczoraj nie pisalam,bo przez ten cholerny porod dzisiaj musialam isc z hania na badanie dna oka.Cale szczescie wszytko ok. Ja w ciazy przez te skurcze i przez cholestaze (ktora jednak mialam --z dobrymi transaminazami cale szczescie) mialam niewydolne łozyska i nigdy bym sama nie urodziala !! predzej by mi sie dziecko udusilo.Łożysko było stare w pień !!! zreszta lekarze o tym wiedzieli......czekali nie wiadomo na co.Tłumaczac sie,ze przeplywy sa w porzadku. Przy drugiej ciazy cholestaza moze pojawic sie wczesniej,wiec nawet nie ryzykuje i ciacham sie odrazu w 38t.c. Zmykam jesc obiadek,bo moj pimpek o dziwo jeszcze spi. p.s badanie dna oka polega na tym,ze zakraplaja dziecku atropine co 20minut 5razy,po czym podaja znieczulenie na oko w kropelkach rowniez.Zawijaja w szmate zeby nie machalo raczkami i nozkami,zakladaja taki metalowy stelaz na oczy i przeswietlaja strugiem swiatla...a lekarz w kasku ocenia stan oka.Nic przyjemnego,biedulka sie musiala nacierpiec./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu to się dziecko nacierpiało przez to badanie. A dlaczego balas sie wczoraj odezwać??? A ja pół dnia przesiedziałam w kuchni ale warto było bo mam obiadek już na jutro zrobiony, chyba że znowu coś jutro wymyśle;-) Fajnie co po niektórym np. Karolci;-) nad jeziorkiem, też bym poszła ale jednak w taki upal wole nie ryzykować i nic mi się nie stanie jak te lato przesiedze w domku. Martyniu a Lenka się opala na słoneczku troszke?? czy jest za mala ? bo ja to się nie orientuje:-p A gdzie reszta koleżanek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze akasiu podziwiam cię że mając swoje dzieci chcesz adoptować:-) to jest bardzo miłe, sama się kiedyś nad tym zastanawiałam czy bym tak potrafiła( co innego jak się nie ma swoich) i to jest naprawde trudny wybór. Ale tyle dzieci czeka na miłość ❤️, tylko szkoda że w polsce procedura adopcyjna jest taka skomplikowana:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bałam się bo miałam stresa przed badaniem :p i jeszcze martyn--ia napisala o tych porodach.... :-( a w sumie to przez to teraz biegam z hania po lekarzach.No ale lepiej miec reke na pulsie. Jesli chodzi o adopcję to juz sie orientowałam i u mnie nie jest tak tragicznie-- nawet malutkie dziecko mozna dostac! z tym,ze ja napewno nie zdecyduje sie na bobaska od narkomanki--bo sporo u nas takich,niestety :-( ale skwar jest ..... tragedia paziu pewnie ,ze nic sie nie staniejak posiedzisz troche w domku ja w tamtym roku leżałam cale wakacje w łozku (w ciazy) i przezylam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×