Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

cholercia to ja nawet niewiedzialam że takie badania przez ciąże mogą dzieci przechodzić. Akasiu to pewnie niedługo staranka o drugiego bejbika??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu ja wcale nie chciałam Cię przestraszyć;)buziaczki dla Haneczki biedny aniołek tak się nacierpiał❤️ paziu takie dzieci do roku nie powinny się opalać, ale w wózku Lenka ma przeważnie nóżki na słoneczku czasem troszke rączki i wczoraj właśnie z meżem patrzyliśmy ze ma lekko opalone nózki akasiu co z tym naszym wyjazdem? a gdzie reszta dziewczynek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Widze że od rana Martynia buszuje po necie:-) Ja już męża wyprawiłam do pracy i chyba jeszcze troszke poleże bo nic mi się nie chce robić a mały od samego rana szaleje w brzuchu :-D Dzisiaj chyba znowu będzie upał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🌻 wiem,wiem martyn--iu,ze nie chciałas mnie przestraszyc ;-) sama chodziłam przestraszona...zreszta kolezanka mi tak nagadala,ze mam sie nastawic psychicznie do tgo badania i w ogole,ale szczerze mowiac bardziej ja zmeczyli w szpitalu jak pobierali krew na panele(testy alergiczne z krwi IgE ) i jak nie mogli wkłuc sie zeby podac wenflon--miała wtedy sapke przez dwie godziny biedulka,wiec to badanko to byl pikus.NO ale dla kazdego co innego w zaleznosci co w zyciu juz przeszedł ! W koncu mąz ustalił od kiedy idzie na urlop,ale i tak dokladnie nie wiadomo jak go wykorzystamy.W tą niedziele jedziemy do rodziny po babcię(ktora pomagala wujkowi w gotowaniu obiadów :P jego zona na wyjezdzie \'pracowym\' ) do żagania. Urlop od 11.08., mamy zrezerwowany domek w głębokim od 12(wtorek),ale z kolei hania ma wizytę u neurologa 13,wiec chyba wyjedziemy dzien pozniej,bo bez sensu wracac sie na drugi dzien do lekara.Zostajemy tam 10dni.Gdybyscie mieli ochote zawitac-zapraszam :-D a co do wspolnego wyjazdu podpytam meza bo ostatnio byl w delagecji i nie maialm okazji z nim konkretnie pogadac. Musze sie pochwalic,ze hanutek spał dzisiaj o dziwo do 8.30 hip-hip HURA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie bedzie upal jak sie patrzy,,,,, paziu fajnie jak tak maluszek szaleje w brzuszku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka u mnie juz zaczal sie 16tc i dzis ide na 17ta na usg to odezwe sie dopiero wieczorkiem . milego dnia Tabelka nr1: Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30................ok. 07.08.08 Lenka/O-ka..................30..............24.......... ....... ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............27......... ...........09.08.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............15........... ....... .13.08.08 Voltare ......................31..............75.................... ??? Justynka24..................25.............24........... ... .......24.07.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ..........10.08.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.08.08 cytrynka20/.................24............13............ .. .. ......01.08.08 ivett...........................26............?......... ......................?..... Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Marta 1983/Warszawa......21............?.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........18............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28............16..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........myślimy........... .........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynki w ten goracy piąteczek !!! :-) Ja oczywiście na sekunde - wpadam zmienic tylko tabelke , bo wkońcu zapomne kiedy to było :-) Jak bede mieć troche czasu to zaglądne jeszcze pózniej - a jak nie to już teraz życze wam udanego, słoneczego WEEKENDU !!!!!!!!!! Aaa i zacmienie słońca ma byc dziś ok. godz. 12.00 popołudniu - musze iśc poogladać ;-) Pozdrawienia dla wszystkich i po 👄 Tabelka nr1: Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30................ok. 07.08.08 Lenka/O-ka..................30..............24.......... ....... ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............27......... ...........09.08.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............15........... ....... .13.08.08 Voltare ......................31..............75.................... ??? Justynka24..................25.............24........... ... .......18.08.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ..........10.08.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.08.08 cytrynka20/.................24............13............ .. .. ......01.08.08 ivett...........................26............?......... ......................?..... Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Marta 1983/Warszawa......21............?.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........18............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28............16..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........myślimy........... .........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to głebokie jest przed miedzyrzeczem.Jedzie sie na gorzów wlkp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Akasiu, wtedy sobie wyobrażam co taki malec sobie myśli i porabia tam w ciasnym brzuszku. Olawd koniecznie daj znać po usg. Martyniu już poglaskałam:-) Justynka w razie co to ja też tobie życze udanego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej slonka! Weszlam sie tylko przywitac i zyczyc Wam udanego weekendu 👄🌻 Nie wchodze bo nie mam o czym pisac.Ide zaraz sprzatac,pranie juz wypralam a potem jeszcze obiadek. Pozdrawiam Was i przesylam buziaczki,pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu a jak sie urodzi to bedzie snil o .....brzuszku :) hhii my jak narazie siedzimy w domku w przyjemnym chlodzie ...za goraca na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe pewnie tak akasiu, a później o mleczku i zabawkach:-D Ja ledwo co przyszłam ze sklepu myslałam że zemdleje:-( dopiero teraz mi pzreszło jak sobie poleżalam i zjadlam. uff ale strachu się najadlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr1: Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30................ok. 07.08.08 Lenka/O-ka..................30..............24.......... ....... ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............27......... ...........09.08.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............15........... ....... .13.08.08 Voltare ......................31..............75.................... ??? Justynka24..................25.............24........... ... .......24.07.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ..........10.08.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.08.08 cytrynka20/.................24............13............ .. .. ......01.08.08 ivett...........................26............?......... ......................?..... Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Marta 1983/Warszawa......21............?.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........19............. .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28............16..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........myślimy........... .........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja po wczorajszym leniuchowaniu nad jeziorkiem, dzieś miałam mniej przyjemny dzień - u dentysty, na kanałówce :( no ale już wróciłam, do listopada mam luz :P akasiu, współczuje ze tak z hanią musisz po lekarzach gonić, no ale pewnie wszystko będzie ok i będzie spokojniej :) i podziwiam jeszcze mysli o adpocji :) martyniu, chyba nie da sie tak wogóle dziecka nie opalać, musiałabyś chyba tylko w domu siedzieć, a troszkę słońca pewnie nie zaszkodzi, paziu, w takie upały to mi słabo,a co dopiero dziewczynom w ciąży, wychodz tylko rano lub popołudniu. Justynko - miłej pracy, jeszcze kilka godzin i weekendzik :) Madziarku pisz więcej do nas ola - napisz po usg jak sie czuje dzidzia 👄 zmykam do miasta na zakupy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj karolcia współczuję dentysty a ty paziu w taki upał lepiej siedź w domku:) ja włąsnie wrócilam ze spaceru i parwie się stopiłam uff;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paziu - zamorduję za tabelkę !!! :-) :-) :-) :-) oczywiście żartuje - luzik teraz juz nie mam siły ale w poniedzialek wkleje jeszce raz bo niestety przekopiowałś przed mojom zmianą :-( Nic - ja juz sie zbieram do domciu - buziaki i jeszce raz milego Weekendu życze !!!! Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe justynka juz poprawiam- a to wszystko przez upały;-) karolcia nie zazdroszcze dentysty:-( ale dobrze że już po...:-) u mnie też taki upal martyniu że poprostu też sie roztapiam i będe teraz wychodzila albo przed 10 albo po 14,15 nie ma to tamto:-) A i jeszcze mam pytanie do naszych mamuś- zastanawiam się nad łóżeczkiem czy kupić drewniane czy takie turystyczne-podwieszane dla nowordka. Bo jak sie w przyszłym roku wyprowadzimy to chce żeby było lekkie i żebym mogła np. przesuwac a dziecko zeby sie w tym bawiło. Tylko niewiem ktore dla dziecka byłoby lepsze żeby mu się dobrze spało. Kurcze bo ładne są te tak zwane turystyczne i wydaje mi się że takie bardziej funkcjonalne ale czy lepsze dla snu -hmmm jakie są wasze opinie????????????? Tabelka nr1: Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30................ok. 07.08.08 Lenka/O-ka..................30..............24.......... ....... ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............27......... ...........09.08.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............15........... ....... .13.08.08 Voltare ......................31..............75.................... ??? Justynka24..................25.............24........... ... .......18.08.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ..........10.08.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.08.08 cytrynka20/.................24............13............ .. .. ......01.08.08 ivett...........................26............?......... ......................?..... Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Marta 1983/Warszawa......21............?.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........19............ .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28............16..................... 23.01.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........myślimy........... .........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paziu ja nie mam pojecia, najpierw miałam kołsykę-była super a potem łóżeczko,ale moja nie spi wcale w łózeczku i stoi puste, kiedys mi ktos powiedział ze takie turystyczne nie jest dla noworodka,ale nie jestem pewna i nie chce wprowadzac cie w bład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki martyniu, jednak postawie na zwykłe drewniane łóżeczko i nie będe kombinować, najwyżej za rok czy półtora kupimy co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta piersza to nawet całkiem fajna tylko malutka jakś takaa ta druga rzeczywiście śmieszna:-D te kołyski takie w stylu amerykańskim, jeszcze by sie przydał domek z ogrodem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) ale upał - normalnie co chwila ląduję w łazience i co chwila się cała kleję na nowo...:O Tak, że paziu - zakupy wieczorem, albo z samego rana - człowiek wówczas jakoś się tak sprawniej czuje:) justynka - i co oglądałaś zaćmienie słońca? Ja się opamiętałam podczas jazdy autobusem dzisiaj, że miałam sobie tego dopilnować:( No trudno. martyniu - tak sobie oglądam te linki, które wkleiłaś i nie wiem - kołyski śliczne ale mam wrażenie że są takie... malutkie;) tzn chodzi o to że dziecko chyba szybko z nich wyrasta... Na ile Twojej Lence wystarczyła Twoja kołyska? Mieści się w niej jeszcze? karolcia - a Tobie wizyty u dentysty współczuję - już 100 razy wolę wizytę u gina:P Natomiast jeziorko - super sprawa:) akasiu, a trzeciego dzieciaczka - tego adoptowanego - chcielibyście też takiego maleńkiego, czy już niekoniecznie? A ja od jutra wreszcie zaczynam stymulację:) Pozdrowionka dla wszystkich!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltaretrzymam ckiuki,moja kołyska była duża dladzieckado 6 miesięcy,ale po dwóch mi sie znudziła i kupiłam łózeczko a kołyskę dałąm do piwnicy,moze się przyda dla Hani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voltare-myślalam dzisiaj o Tobie czemu się nie odzywasz i chcialam spytać własnie jak tam stymulacja:-) Martyniu alebo dla Henia;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voltare i ja trzymam kciukaski za powodzenie :) 👄 Kołyski są piękne, ale właśnie chyba krócej są przydatne niż łóżeczko. Paziu są łóżeczka na kółeczkach to będziesz mogła swobodnie przemieszczać po pokoju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×