Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pazia

Pragnę dzidziusia-nie chce o tym myśleć

Polecane posty

witam:) a mnie boli ucho tak strasznie mnie rwie ze nie moge, ja nie wiem ci sie dzieje, ale po tej ciaży chyba mi się organizm osłabił:(, no ale pociesza mnie fakt ze23 sierpnia wyjezdzamy na zaległe wczasy nad morze:) u nas burzy nie było cały dzień był żar tropików:) jadirko dziei za zdjecia- super zrobione:) voltare jak tam u Ciebie? Trini postaraj się pisać troszke cześciej, tak fajnie jak coś napiszesz:) dla całej reszty po 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 💤 a ja potrzebuje niani od 6 do 9 rano,zeby w koncu sie wyspac !! mąz w delegacji a moja myszka urzeduje,ze hej marty--niu ucho to powazna sprawa,idz do lekarza mnie kiedys tak przewialo ze bylam głuch przez 1,5 miesiaca i do tej pory mam własnie klopoty z tym uchem tak mi sie osłabiło. pewnie,ze po ciazy organizm słabszy .... do tego te papierosy ...! My kochana jedziemy 26.do świnoujscia (jak z hania bedzie wszstko git oczywiscie) :-D dobra zombi narazie zmyka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak pewnie wszystkie spia :P Voltare daj znac jak wrocisz z podgladanka i powiedz kiedy ? dzisiaj czy jutro ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Paziulku-ja pytałam Marte o burze,bo pisała,ze coś było nie ciekawie u nich z pogodą. Marti-ko-ty biedusiu,współczuje z tym bólem ucha. Coś twój organizm sie buntuje przeciw tobie. Idz biegusiem do lekarza,bo jak akasia pisze z uchem nie ma żartów. Akasiu-To super,ze jedziecie,a na ile? Całuski dla Haneczki👄 Voltare-daj znać co u Ciebie?Trzymam kciuki❤️ Pozdrawiam resztę koleżanek i babelki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Babole Kochane:) Już po wszystkim:) Rano pojechaliśmy do kliniki, dostałam super sexi przezroczysty fartuszek i lulu;) Mamy 14 komóreczek i dzisiaj ich wielki dzień - jutro będziemy wiedzieli ile z nich \"poszło na współpracę\";) Dzięki za trzymanie kciuków i uciekam z powrotem do łóżka - bo jeszcze trochę brzuchal mnie pobolewa i źle mi się siedzi na krześle... jadirka, tryni - dzięki za smski 😘 buziaki dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie maryniu to szybko leć do lekarza bo z uchem to nie ma żartow!!! Jadirko to żeśmy się dogadały hehehe tzn. ja zrozumiałam źle ;-) Akasiu już niedługo pewnie się wyśpisz Hania niedlugo bedzie już naprawde dużą dziewczynką i będzie długo spala:-) tak myśle Voltare kciuki mocno zaciśnięte:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wszystko ok . jesem ciagle na szkoleniu ale chyba juz w czwartek pojedziemy do kolobrzegu :-D wczoraj wieczorkiem wydaje mi sie ze czulam maluszka jak sie rusza (no chyba ze to tylko moja bujna wyobraznia...) czis cos mnie brzusio pobolewa ale mam nadzieje ze to nic zlego przesylam wam buziaczki 👄 i fluidki *********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadiro jedziemy na całe 6dni ;-) no własnie Paziu proszę sie tu chwalić nowymi zdobyczami na allegro badz innym sklepie.......koniecznie wyslij zdjecia jak juz kupicie grubsze rzeczy,np.wozek. Voltare no no teraz to juz tylko wypoczywaj i oczywiscie o nas nie zapomnij 🌻 całuje wszystkie a te nieobecne po klapsie ksenia nawet nie napisała jakie w koncu imie wybrali :-( eehh te baby ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu-super! ja chetnie wybrala bym sie gdzies choc na 2 dni. Sorki za pisownie ale cos klawiatura mi nawala. Wyslalam Wam nowy kolaz ze zdjeciami,oby sie spodobal. Paziu-dogadalysmy sie..hi hi Voltare-odpoczywaj skarbie. Olwad-glaskanko po brzusiu. Zmykam bo tak sie nie da pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu - już poodpoczywałam:P musiałam się wygrzebać na wieczór z betów, bo w nocy spania nie będę miała;) I pewnie, że nie zapomnę o topiku, dlaczego miałabym zapomnieć - w końcu dzięki Wam ruszyłam z miejsca, z którego wydawało mi się, że już nie ruszę. Ja tutaj zaglądam sobie kilka razy dziennie, szkoda tylko, że coraz mniej jest do podczytywania:( Udanej wycieczki i odpoczynku!:) martyniu - mam nadzieję, że lekarz zaliczony... Bo wczasy z bolącym uchem to nic przyjemnego:( Dużo zdrówka! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd tym brzuszkiem to się tak nie przejmuj bo boleć troszke musi najważniejsze że maluszek rośnie i jest zdrowy. Wydaje mi się że pewnie to był maly kopniaczek, pewnie za m-c poczujesz ich całą serie;-) Akasiu pewnie że się pochwale ale narazie nic nie zamawiam, pewnie we wrześniu coś zamowie narazie mam upatrzone kocyki, lezaczek, lóżeczko, karuzelke do łóżeczka, pościel. A jedynie co mam w domu to kocyk, kombinezon, rożek i 2 siatki ciuszków. A i dzisiaj kupilam jelp+płyn bo pod koniec września zamierzam prać pomału i prasować(z tym będzie gorzej bo nie nawidze!!!) dlatego pewnie długo mi się z tym zejdzie. A tak wogóle to czy kocyki, rożek, pościel, prześcieradła trzeba prać czy nie?? bo myśle i myśle i niewiem. Jadirko pokaz ze zdjęciami super!! i mam nadzieje że wkrotce będzie nas tam wiecej niż 9:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka nr1: Starające się Trinity /k.Łowicza.........31..............30................ok. 01.09.08 Lenka/O-ka..................30..............24.......... ....... ...02.06.08 Sysia111/k.Ostrowa wlkp.27..............37....................???.05.08 Karolcia_26.................28...............27......... ...........09.08.08 Eliza333/Kraków...........31..............19............ .....ok.28.05.08 Marta24/USA................25..............16........... ....... .10.09.08 Voltare ......................31..............75.................... ??? Justynka24..................25.............24........... ... .......18.08.08 Katia100/Gliwice...........24.............0............ ..........10.08.08 Martika-2327/cz-wa......24..............16.............. . ......???.05.08 Martt/Głogów ..............27.............12.....................???.07 .08 Mychass/Kraków...........36.............73.............. ....... ???.05.08 xxmadziaraxx/k.Kalisza....29............45.............. ........23.08.08 cytrynka20/.................24............13............ .. .. ......01.08.08 ivett...........................26............?......... ......................?..... Tabelka nr 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin porodu Marta 1983/Warszawa......21............?.....................13.11 . 2008 Pazia/Warszawa..............27...........20............ .......27.12.2008 olawd/uk.................... .28............16..................... 23.01.2009 kkarolina/tęcza.............28.............7............ ..........01.04.2009 Tabelka nr 3: Dzieciaczki urodzone NICK/ Skąd ------------ Płeć-----------Imię-------------------------Data ur. Diana24/Olsztyn...... .syn...........Dawid.....................31.08.2007 JustynaM/Londyn......syn...........Adrian............... ....08.10.2007 Paula76/Olsztyn ..... córeczka.....Natalka...................22.10.2007 Anisik2/Wrocław.......córeczka……..Oleńka.... . ...........10.12.2007 Martynia/Legnica.....córeczka......Lenka.............. …..10.01.2008 kukusia..................córeczka.......Julka........... ........02.04.2008 akasia/ZielonaGóra....córeczka……..Hanna Maria.. ........07.04.2008 Kseńka...................syn..........Tymek........... .........30.05.2008 destination25/białystok....------- Zosia------------ ----------?????????????? Surfitka ...............................Ninka .......................16.06.2008 Żeby nie było ze moje dziecko bezimienne.... Dziewczyny,weszłam po raz pierwszy na forum od nie wiem kiedy i nawet nie próbuje nadrabiać. W skrócie:moje dziecko w dzień nie śpi,nic nie moge zrobić,w domu syf a na dodatek zostałam od dziś sama bo mąż musiał wyjechać na 2 tyg,pierwszy dzień za nami,ufff....Za to w nocy śpi w miare ok,jest tylko jedno budzenie na jedzonko. Patrze na tabelke zaciążonych i gratulacje dla kkaroliny a pazia juz 20 tc,wow jak to leci szybko,juz półmetek. Zaraz wam powysyłam fotki synka i nie wiem kiedy zów zajrze tak ze wybaczcie i nie apominajcie o nas. Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 🌻 nie tylko woj syniu kseniu nie spi w dzień :p hhhii jesli chodzi o chałupe to najczysciej tez nie mam,ale jakos priorytety w moim zyciu sie tak pozmienialy,ze nawet mi to tak bardzo nie przeszkadza ;-) wczoraj po raz pierwszy od dwóch tygodniu zabrałam się za prasowanie (!) cała sterta się nazbierała a i tak hania pozwoliła uprasowac tylko połowę :-D i jak ja mam sie szykowac do jutrzejszego wyjazdu ??!! chyba poczekam na meza i od rana bedzie pakowanko.........pogoda deszczowa pod przysłowiowym \'psem\' ze nawet nie chce mi sie pakowac tej calej infrastruktury jaka przy dziecku trzeba zabrac!! Paziu wszystko sie pierze niestety,kocyki,posciel..itp..i do tego prawie wszystko sie prasuje....zostaw sobie to na koniec jak juz bedziesz z duzym brzuchem to powiesz ze CI za ciezko i niech inni robia to za Ciebie :p dziekuje jadiro za kolaz 🌻 volatere trzymamy kciukaski za mała dziewczynkę.......i małego chlopca ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze co sie wczoraj działo do 14 próbowałam sie dostać i nic!tyle napisałam ze juz nawet dzis nie pamietam co i wszytsko na marne;) jadirko to ja mam chore ucho a nie martika:)ale dziekuje wsyztskim za troskę juz mi lepiej, nie byłam u lekarza kupiłam sobie kropelki w aptece jadirko zdjecia swietne:) voltare❤️ olawd super ze maluszek się rusza:) paziu taK dla noworodka wsztsko się pierze i prasuje, ale bez przesady:) rożka i kocyków ja nie prałam ; pościel, ciuszki tak:)dziecko musi sie zachartować nie moze życ wysterylizowane;) kseniu lenka tez mało spi w dzień a jeśli już to na dworze, ale my jakoś znajdujemy czas na pisanie, przykre jest to że jak już dziewuszki zostają mamami to zapominają o nas i nie mam tu na mysli tylko Ciebie:( akasiu ja w tym czasie będe w kołobrzegu a daleko jest swinoujście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu, Akasiu zazdroszcze tych wyjazdow też bym sobie pojechała:-) Najwyżej kocyki i rożek tylko wyplucze w plynie ale to taki który zostanie w domu przy łóżeczku a kocyk do wózeczka nie będe prała. Akasiu dobre z tym wyreczaniem ale wole to zrobić sama mimo że czekoś nie lubie zwlaszcza że to dla dzidizi:-) Kseniu Tymek jest ślicznym i dużym chłopcem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paizu dobrze ze mi przypomniałas bo zpaomniałam obejrzeć zdjeć, faktycznie śłiczny chłopczyk, kseniu nie przejmuj się ja mam nadprogramowe 5 kg i też nie chce spać brr akasiu a gdzie jedziecie do jakiegoś pensjonatu czy hotelu i ile płacicie? pytam bo ja też cos szukam w Kołobrzegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha zaponiałam napisać ze byłam wczoraj z Lenką u lekarza bo cos zaczęła kaszleć i się przeraziłam bo znowu miałam wizję rozpakowywania bagaży wiec poki jeszcze 10 dni do wyjazdu poleciałam szybko, okazało się za ma infekcje gardła i jakaś flegma jej spływa jak leży dlatego tak chrząka dostała eurespal i dwa syropki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martyniu to by musialby być typowy pech!!! czego ci nie życze za to życze Lence żeby była zdrowa na wyjazd:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki paziu, w piatek jedziemy na 3 dni w góry bo wypada dłuzszy weekend bo swieto to maz ma wolne, ale ja nie lubie gór i jakoś mi sie nie chce, mój maz zaś uwielbia góry wiec się poświęce dla niego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacz jak blisko :) http://wdroge.republika.pl/images/mapaPolski.jpg my nocujemy w apartamencie t.j mieszkanie dwu pokojowe z kuchnia 200zl za noc jedziemy w 2 osoby dorosle i dwoje dzieci,hania i 15-latka. ale z tego co pamietam to babka zrobila promocje i wychodzi 150zl za noc a warunki rewelacja! niech lenusia szybko dochodzi do zdrowia,chociaz te katarki i gile splywajace nie sa takie grozne na szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa...paziu ja bym rozek wyprała w koncu to noworodek,a jak go w nim ulozysz to bedzie bezposrednio dotykal buzia! pozniej jak skonczy dwa miesiace to juz nie trzeba tak prac i prasowac...mozna chartowac,a po co ma taki maluszek dostac jakas wysypke albo rota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akasiu niby blisko ale wychodzi 100 km kołobrzeg-świnoujscie, to faktycznie nie drogo jak na tyle osób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki !!!! Widze , ze tu nadal tematy urlopowe. Ja powiem szczeze , że patrząc na ostatnie dni ( chodzi mi o pogodę ) to ja raczej nie jechałabym juz w tym momencie na wczasy w Polsce. Dla mnie juz jest za zimno - szczególnie wieczory i ranki, a ja jestem z tych osób gdzie wczasy kojażą sie z leżeniem na plazy, opalaniem sie i nie wiem - nocne ogniska , grill - więc to wszystko co lubie - to pogoda juz nie bardzo pozwala. Wiadomo , ze Wy jedziecie z maluchami - to tez napewno macie inny sposob na spedzanie urlopu :-) :-) :-) Voltare - trzymam nadal za Ciebie kciuki - pisz szybko co i jak !!!! Ale ten czas przeleciał - teraz tylko zostało czekac Nam na dobra nowine z twoich ust ( w przenośni oczywiście - hihihi ). Jadirko - dziękuje za fotki !!!! Te też wyszły Ci rewelacyjnie !!!!! Całuski dla Ciebie !!!!👄 Pozdrowienia dla Wszystkich i przepraszam jak ktorąs pominełam a napewno tak sie stało :-) :-) - ale niestety nie bardzo mam czas aby wszystko dokładnie przeczyytać i zapamiętać kto co napisał - a nie chce czegos przekręcić !!! Buźka !!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhee..justynka ja tez nie lubie naszego morza :p no ale coz poradzic hania jeszcze za mala na latanie samolotem...tak a\'propos po 6-miesiacu dzieciaczki moga juz swobodnie latac?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akasiu - ja tez nie przepadam właśnie za polskim morzem , bo w Bałtyku jet tak okropnie zimna woda - brrrr. Ja powiem szczeże , ze nie wiem w jakim wieku dzieci mogą swobodnie latać , ale znam takie odwarzne mamy , gdzie z 7 tygodniowym dzieckiem jada na wczasy do Chorwacji - nie wiem ale ja bym sie bała i z dzieckiem które ma mniej niz rok pewnie nie ruszałabym sie nigdzie dalej !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubię właśnie nasze morze:) nie znaczy ze nie lubię jezdzic za granicę(nie latac bo sie boję!)ale zawsze jak jechalismy gdzies nad ciepłe morza to ja musiałam jechać tez nad nasze, nie wiem czemu ale uwielbiam własnie bałtyk a przede wszystkim Kołobrzeg:) akasiu moja kolezanka leciała z 4 miesięcznym dzieckiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyniu - ale właśnie w Kołobrzegu jest najzimniejsza woda !!! :-) :-) , bo tam sa jakies zimnie prądy. A miasto całkiem, całkiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie !! :-) Ja nie mam takiego miasta które mi sie jakoś tak bardzo podoba , ze chciałabym sie przeprowadzic. Czasami jak ogladam amerykańskie filmy - to chciałabym mieszkac w takim własnie wielkim mieście amerykańskim jak np. Nowy Jork ;-) , tak jak w serialu Przyjaciele, albo Seks w wielim mieście ( w sumie to nie jestem pewna czy tam to jest NJ , hmm.. ) - bo ja od zawsze mieszkam w takim niedużym miasteczku i zawsze mi się podobało jak np. wychodzi sie z domu prosto na duza ulice , albo mieszkac w takim wierzowcu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×