Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

jesli rozlozyc na czynniki pierwsze zwrot Wielkiej Bogini to wielkiej sie zgadza:P ale zeby Bogini od razu;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość why
Kasia...Ty się lepiej ciesz....w pierwotnej wersji miałam "kult Wielkiej Matki":P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic moje drogie psiapsiółki;) na mnie juz czas:) moj biedny komputerek nie daje rady a poza tym cos czuje ze zaraz prad wylacza:) wiec ja sie zmywam i do jutra:) Papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Kasiu...a ja sie położę z kompresem na czole.....:P:P Dobranoc Kokosanko.....dobranoc chłopaki....Korniś.....ja widze;)...skoro miało nie być tortu...to dlaczego masz paluszki umazane w kremi cytrynowym i miodzie....no i co robią te rodzynki na okularach ?? Ech.....:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiejszą imprezę uważam za udaną !!! :) wybawiłem się za wszystkie czasy... sam bo sam ale było rewelacyjnie... musiałęm kilkukrotnie uciekać przed wielbicielkami mojego tańca ale to nic ;) tego mi było trzeba... totalne odstresowanie :) Olu byłem grzeczny jak zawsze... i zawsze taki będę :) do zobaczenia robacki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj moje nogi... budzimy się panie i panowie :) Dzień dobry wszystkim... piękny biały płaszczyk przykrył zmarzniętą ziemię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kornik:) ciesze się ze wrociles:D mialam pewne obawy po tym jak Ola wspomniala cos o torcie;) fajnie masz ze masz snieg:) u mnie leje deszcz i jest straaaaasznie nieprzyjemnie buuuuuu Buziaczki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i tort ;> Kasiu !! no chyba że kawowy to może bym się skusił na kęs... Deszczyk u Ciebie ? buuu przewalone... nie ma jak podkarpacikie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry robaczki:D A u mnie już nie ma sniegu.....tylko miejscami jakieś nędzne pozostałości...ale pada deszcz, jest zimno.....i generalnie szary zrobił się świat:o Korniś.....wielbicielki tańca?:D Koniecznie musisz mi o tym opowiedzieć...;) Kasia...uciekłaś w końcu z tego więzienia?:D Całuski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całuski... mmmm tak z rana ? mmmm motto na dziś... Ani czas, ani mądrość nie zmieniają człowieka - bo odmienić istotę ludzką zdolna jest wyłącznie miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korniś..już jedziemy.....tylko Kasia najpierw do mnie wpadnie z tej Góry Zielonej...a potem podjedziemy do Ciebie:D Akurat trafimy na kolację....co będzie?:D:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korniś...kupiłyśmy już bilety w sieci....:P:P Nie wiedziałyśmy gdzie....więc mamy do Rzeszowa.....:P:P:P Zacznij już lepić tego bałwana.....bo trochę nam zejdzie....Kasia nie może znaleźć termosu:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
placek po węgiersku byśmy chciały...znaczy ja bym chciała....Kasssiiiaa a Ty?:P:P Korniśśś koooolację robiiiiii....zamawiaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od Rzeszowa jeszcze kawałeczek ;) hihi... Ach ta zakręcona Kasia.. Ok to ja ulepie nogi i brzuch a Wy pomożecie mi z głową i ustrojeniem bałwanka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra....to jesteśmy umówieni;) Kasssiiiaaa.....zostaw tą walizkę......jedziemy tylko na kolację....wystarczy placka:P Nie nie nie.....tej sukienki na pewno nie zabierzesz....to nie Ty masz uwodzić Kornisia:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciepło się ubierzcie i nieprzemakalnie :P dodatkowe atrakcje - nacieranie śniegiem i wojna śnieżkami... :P Olu mam nadzieje że staniesz po mojej stronie :D bieeedna Kasia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOrniś....oczywiście......ale to może Kasię też weźmiemy na naszą stronę..i bedziemy atakować sąsiadów?:D A jeszcze mnie tak zaciekawiło.....jak Ty chcesz ulepić bałwanowi nogi?:D Ja myslałam, że bałwany nie mają nóg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak chodzą ? przecież na lato muszą bałwany chodzić do zimnych krajów :P ta duuuuuuża pierwsza kula to nogi :P druga to brzuch :P Mam robić bałwana anorektyka czy takiego przy kości... hmm już czuję jak mi Ola dowali że bałwany kości nie mają :P:P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The girl in the other room.
Koniec z tym facetem! Zostawiam to za sobą. Nie dzwonię, nie piszę, nie spotykam się i patrzę do przodu!! Tak. Kiedyś będzie ten właściwy w moim życiu i wszystko się pięknie ułoży. Tylko muszę przestać słuchać tych melancholijnych piosenek Diany. Cały czas tylko Diana. Od dwóch dni pada śnieg z deszczem. Koszmarna, zabełtana Warszawa. Leczę się z kochania, ale deszcz, jazz, wspomnienie nart, szruga..nie pomagają mi w tym. A podrywać to ja już chyba zupełnie nie umiem ostatnio. Jak tylko upatrzę sobie jakiegoś niczego sobie, to od razu nie umiem, jestem bezsilna, głupia. Nie wiem, czy być niedostępną, czy może lepiej przejąć inicjatywę. Co jest lepsze? Czego on chce, cały czas się zastanawiam. Wczoraj to już pobiłam wszelkie rekordy beznadziei chyba. Loki, push-up, talia, usta-lux, pięknie. A on plecami, odwrócony, jakby mnie nie było. A potem się dowiaduję, że jest nieśmiały…i wrażliwy. Chyba pierwszy raz to ja napisałam pierwsza sms-a do faceta. Źle się z tym czuję dzisiaj, naprawdę nie powinnam, tak się nie robi. Ale jak on jest taki nieśmiało-wrażliwy to co. Eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korni....ależ balwany mają kości....tylko mega pneumatyczne....bardziej niż ptaki:P:P:P I nie idą do zimnych krajów....tylko zmieniają sie w ciecz....i płyną kanalikami w ziemi.....ale o tym powinieneś wiedzieć....toż to przepływ cieczy w przewodach....glebnych:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięknie piszesz... i nie powinnaś się źle z tym czuć, wiadome że to facet powinien pierwszy, ale jak nieśmiały więc kobieta musi przejąć incjatywę :) i to nie wina czasów... kiedyś też tak było, tylko że ludzie zapominają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×