Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

pewnie ze sie wiazac;) Ola to dobra kobitka a jak kazda mogla miec gorszy dzien:) moze z nia pogadaj ... moze cos ja gryzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOrniś...Ty się teraz nie wycofuj.....już pół wsi wie, że się przenoszę na podkarpacie:P:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja taka szara myszka ;) nie wiem czy zasłużyłem na tak wspaniałą i utytułowaną kobietą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornik, no co ty:) Ola wyksztalcona kobieta ale chyba nie ma dla niej znaczenia ze jestes marnym nauczycielem;P dla niej liczy sie jednak osobowosci i charakter a nie wypalata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marnym nauczycielem :P no nie... chyba nie wytrzymam... ja tu ostatnie poty wyciskam żeby dzieciaków czegoś nauczyć a tu jakieś \"pochlebstwa\" Kasia wypisuje :P:P:P Miss Polski słyszałem ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff Korniczku;) juz sie balam ze sie obrazisz i juz nigdy do mnie nie odezwiesz:D ale widze ze znasz sie na moich zartach:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korniś.....ja wcale nie taka cudowna:P I marzą mi się korki z przepływu cieczy w czymś tam...:P:P Kasiu---> on się stara dzieciaki czegoś nauczyć....kształci polską młodzież, która będzie pracowała na Twoją emeryturę....wiesz jaka to odpowiedzialność? .szacunku trochę:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto Ci powiedział że się nie obraziłem :P ps pożartować nie można... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybys sie obrazil to bys sie nie odezwal wiecej;) a tak to cos czuje ze masz slabosc do mnie i mojego topiku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, wracam do ogladania:) wciagne moze ze dwa odcinki:) i moze pozniej sie pojawie:) a wy dzieci grzejcie sie nawzajem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie meble :P hihi... miłego oglądania Kasiu. A ja za chwilkę zmykam na imprezkę - wieczór kawalerski poraz pierwszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja rada...jaśminowa herbata; A ja uciekam do książki.....miłego...wyciągania pani z tortu...Korniku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaśmin... mmm... Słoneczko nie będzie pani bo nie będzie tortu ;) przecież wiem że nie lubię słodkości sztucznych... only naturalne ;) takie Twoje... nasze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego wieczorka dziewczynki :) pa.... Olu 🌼 wrrr dlaczego są tylko niebieskie kwiatki :P wyobraź sobie że jest to czerwona róża... z kolcami oczywiście... więc uważaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korniś...dziękuję za czerwoną różę:D Skaleczyłam się tylko troszeczkę....i wytarłam kroplę krwi w śnieżbobiałą..... jedwabną chusteczkę....na której widnieje Twe imię;) Baw się dobrze.....i jesli jednak bedzie ten tort....to pamiętaj, że nie lubisz sztucznych słodkości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostały mi jeszcze dwa odcinki:) ale to juz chyba jutro;) no nchyba ze nie wytrzymam:D A ty Korniczku nie szalej tam za bardzo na tym wieczorze;) no w domu czeka tesniąca i wierna narzeczona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfect4u
Czesc Slicznotko!!! Facet staral sie byc mily,zapraszal Ciebie na romantyczna kolacje przy swiecach w tle szumiacej Niagary i wiecznej teczy....A Ty zamiast byc mila i zamiast flirtowac to go zbylas i zaslanialas sie Mama i Tata oraz awersja do podrozy lotniczych.Jezeli rowniez robisz sroga mine w pubie to nic dziwnego ze kazdy sie boi do Ciebie podejsc a coz dopiero zagadac. Moze tutaj tkwi problem Twojej samotnosci.Moze warto to zmienic....Co o tym myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfect4u--> o czym ty do mnie mowisz???? jaka kolacja, jaka Niagara??? widocznie jestes niepoprawnym romantykiem a ja mocno stapającą po ziemi realistka:) i jesli mowiles serio:> to jest mi baaaaardzo przykro ale ja twoje zaproszenie potraktowalam z duuuuuuuuuuuuuuuuuzym przymruzeniem oka;) a nawet dwoch:) a dla ciebie bylam bardzo mila:) Pozdrawiam cie serdecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Pralinko:) dzisiaj nie ma panow wiec mozemy sobie pogadac tak od serca, jak psiapsiolki;) cdlaczego pojawiasz sie i znikasz i n ie chcesz z nami pogadac normlanie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pralina.....co tam słychać?:P:P Siadaj...mamy tu wolny taborecik...tylko uważaj ...ma jedną nóżkę niestabilną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, oki:) pije herbatkę , słucham muzyczki i patrze co by tu w sieci zrobic, by niczego innego nie robic. I uczę sie nie tesknic za miloscią oraz zobojetnic serce na uczucia:)A TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokasanko....to raczej wszyscy wyglądamy podobnie...z tymi herbatami i usiłowaniem myślenia o czymś...a nie myślenia o czymś innym...;) Chyba każdy kto wchodzi na \"życie uczuciowe\" trochę się gdzieś pogubil;) Ale na tym temacie nie ma \"wielkiej smuty\"...tutaj tylko castingi, narzeczeństwa, ploteczki, flirciki i wysoka kultura wypowiedzi:P:P Tutaj realizujemy kult \"wielkiej bogini\"...znaczy się szefowej Katarzyny....miłosiernie nam panującej.....niestety narzeczony mi uciekł zjadać wisienki z tortu.....i dlatego ulatuje ze mnie wena twórcza....lecz cóz...życie usłane jest kolacmi....dobra - dość tych bredni...u mnie ok:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×