Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

Pralinko, tak nie mozna:) jak chcesz sie do nas przylaczyc to musisz odpowiedziec na pytania:P skoro mowisz ze czytasz nas to wiesz ze wszyscy przez to przeszlismy ... ale skoro nie chcesz to dalej sobie podgladaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze tak bedzie lepiej??????????, centralna Polska, imie 4 literowe, nie chce tylko podglądac, ale zaraz eliminacje:D, jesli to nie wystarczy to cóż :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj szefowej szefowa chce jak najlepiej dla swoich podopiecznych ;) nie to nie... Olu odnieś formularze ale nie wybijaj znowu okna proszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korniś......formularz i tak przyniosłam trefny.....bo Pralina coś nam tu kręci.....a my cenimy szczerość:P Ale może trafiłam.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.....nie lubię podchodów...kiedyś w dzieciństwie mnie to bawiło...ale odkąd nauczyłam się ludziom zadawać pytania...nie mam ochoty biegać z latarką i szukać śladów:P Metafora taka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pralinko, to wszystko zalezy od ciebie:) nikt cie do niczego nie zmusza ale chyba wypada sie rpzedstawic jak sie pojawia w nowym towarzystwie nie??? ale to juz twoja decyzja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kornik ziewa, miłe panie spokojnie niespokojnych snów Wam życzę... z rwącym potokiem w tle... ;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez sie pozegnam (tylko prosze nie myslec ze ja z Kornikiem cos ten tego;) ) dobranoc i pewnie do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocy Korniku.....skoro jest rwący potok...to pewnie są i rozkoszne dreszcze?:D Ty łobuzie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej łobaczki ;) Słońce świeci na niebie dla Ciebie... aaa... ;) Olu więc oćmy zmieniać koła w samochodzie :P obiecałaś ;) Ale jeszcze chwile poczekaj bo muszę do fryzjera skoczyć, lwią grzywę przystrzyc ;) Miłego dnia wszystkim HEJ ! motto dzisiejszego dnia; rudy rudy rudy rydz mam na niego smaczka... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Korniś...tylko nie przytnij grzywy zanadto...powina być falista, bujna i rozwiana:P A to koło...hmm....no już biegnę pomagać...tylko szukam lewarka w kolorze zachodzące słońca....inne barwy działają na mnie wysoce dekoncentrująco...podczas zmiany koła:P:P Kasieńko....zamiast jesiennej deprechy...włącz sobie słoneczko w pokoju....taki przycisk obok futryny:D Motto jest........... pierwsza klasa;) P.S. Stańczyk....nie siej defetyzmu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie:) u mnie za oknem koszmarna pogoda wiec dzisiaj nigdzie nie wychodze:) w zwiazku z tym, że inteligentna ze mnie blondynka (z pomoca \"braciszka\") zainstalowalam potrzebne kodeki to ogladam ciekawy serial;) wiem ze wszyscy juz go znaja a ja jestem zacofana:D ale wciagnelo:D wiec chyba mnie nie zobaczycie dzisiaj na kafe;P Pozdrawiam wszystkich i sloneczka zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty niedobry stańczyku znowu jakieś herezje siejesz na moją Olę :P Koła zmienione :) uff w ostatniej chwili... teraz za oknem jest niezła śnieżyca... mmm będą sanki odpalone hihi... Grzywa przycięta, Olu nie bój się zostało mi jeszcze troszkę włosów na brodzie ;) Kasiu ja Ci dam chyba mnie nie zobaczycie !!! :P chcesz mieć z kornikiem i Olą do czynienia... ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prison Break:) ale pewnie wszyscy juz to ogladali i wiedza o co chodzi;) a ja sie dowiedzialam o tym jakies 3 dni temu:D ale tak samo bylo z ZAGUBIONYMI czy ZAGINIONYMI;) nie ogladalam tego i nie mam zamiaru:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Olu:) a co ty sie kocem grzejesz??? a co Kornik w tym czasie robi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech Kasiu....Kornik sam jak sopel lodu....jak to koło zmieniał to przymarzł do podwozia......straż miejska mi go do domu przyniosła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa bo ktoś miał mi pomagać a nie siedzieć pod kocem... już nie mówiąc o tym że nic nie jest ugotowane :( hmm... przyjaciół poznaje się w biedzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty niedobra zamiast go ogrzac to swoj nos grzejesz;) ale z ciebie narzeczona nieczula;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nic nie ugotowane? Trzeba było nie kręcić nosem na rosol....a co moja wina....że z soczewicy....? Jak mięsa nie upolowałeś...to z czego miał niby być?:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja was zapraszam na kawe (albo herbate) i jablecznik z bananami;) wiem ze to brzmi dziwnie ale u mnie takie ciasto jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja ide do Ciebie Kasiu się ogrzać i coś zjeść :D musisz mi poradzić co ja mam dalej z tą Olą robić... wiązać się czy nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×